Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Dyskusje ogólne

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 17-01-19, 20:01   #71
Medalikarz
 
Avatar Medalikarz
 
Zarejestrowany: Wrz 2018
Postów: 249
Domyślnie

Status nie powoduje inflacji, poczytaj o ekonomi.
__________________
"Układ który tu panuje, niedorzeczny i spaczony,
może czasem inspiruje, jednak musi być zgładzony."
Medalikarz jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 17-01-19, 20:12   #72
kantex
 
Zarejestrowany: Gru 2013
Postów: 194
Domyślnie

Figovsky dementuje twoją wypowiedz sezonowy zostaje włączony na stałe a nie 3 miesiące.
kantex jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 17-01-19, 20:30   #73
Figovsky
 
Avatar Figovsky
 
Zarejestrowany: Lip 2013
Postów: 470
Domyślnie

@Kantex

I po co nam dwa takie same serwery? Po 3 miesiącach i tak aktywnośc na nim spadnie do 10 aktywnych graczy. A jeśli będzie się różnił od drugiego (tym, że będzie łatwiejszy) to wszyscy pójdą na ten łatwiejszy i ten trudniejszy serwer to co najwyżej do resetu. Chyba, że masz jakiś pomysły na nowy serwer, czyniącym go innym i równo atrakcyjnym co istniejący serwer obecnie.
Może altaronoobwar.pl? Albo pokemonaltaron.pl? Onepiecealtaron.pl ? Nawet nie wiadomo czy by się coś takiego przyjeło. Ale wiem jedno - na drugi identyczny serwer nie ma szans.
Łatwiejszy serwer nie tylko spowoduje, że wszyscy się na niego przeniosą, tylko jeszcze spowoduje, że gracze wbiją szybciej poziomy na których nie ma już co robić - grudniowy update mógłby to uratować, ale wtedy stary serwer by już całkiem opustoszał.


@Ruda

Tak samo przedmioty w sms shopie nie powodowały by inflacji bo jeśli ktoś by je kupował, to dla siebie ew. znajomego, a nie na sprzedaż bo bardziej i tak będzie się opłacać kupować ss. A itemy później będą trafiać do urbana. Nie wypowiadaj się już pliz



Dla mnie najlepszym plusem takich przenosin jest to, że jak wygramy wojenke na serwerze ladderowym, to do końca laddera sobie rpg popykamy, a potem przenosiny na nonladder i znów wojenka (niektórzy z Exorit i ludzie od nas mają tam chary, no i są też konradki, pewnie wsparli by słabszą stronę). Więc w sumie gra nie kończyła by się po wygranej wojnie. Więc jak już nasze chary z laddera by zostały przeniesione na serwer nonladder, ruszyłby kolejny sezon i wtedy nie gralibyśmy na nowym sezonie (bo mielibyśmy wtedy wojnę na serwerze nonladder), gdzie graliby nowi gracze i może bez nas na serwerze(bez exorit i collegium), stworzyłyby się tam jakieś teamy, które po przenosinach by z nami walczyli. I tak w kółko

Oczywiście są to moje domysły, nie mam pewności, że słabszy team wróci po przegranej wojnie na ladderze, w momencie przeniesienia postaci na nonladder, ale jest to bardzo prawdopodobne. Tak samo nie mam pewności, czy jak nie będziemy grali na kolejnym ladderze, to czy uformują się jakieś teamy, ale wiem, że jak wystartował serwer non pvp, to formowały się tam jakieś teamy i nie byli to ani ludzie z exorit ani z collegium. Więc to też jest prawdopodobne.

Prawdopodobne jest też to, że większośc nie potrafi grać w tą samą grę cały czas, więc po przenosinach, prawdopodobna będzie stypa i powrót po iluś tam miesiącach, ale tak czy siak, ruszyłby sezon bez nas i może by się tam jakieś teamki uformowały.

Jeszcze prawdopodobną rzeczą jest to, że przegrana strona na serwerze ladderowym, pójdzie sobie na serwer nonladder i tam będzie sobie w spokoju wbijać levelki i czekać na kumpli z laddera ^^

Oczywiście pierw grudniowy update, później jakaś mała reklama i dopiero można startować z takim czymś.

Ostatnio edytowane przez Figovsky ; 17-01-19 o 21:00
Figovsky jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 18-01-19, 00:16   #74
kantex
 
Zarejestrowany: Gru 2013
Postów: 194
Domyślnie

Sezonowy będzie się różnić nowym klimatem czarów jak i zmianę balansu i profesji i nie będzie wszystko dostępne dla cpvp prócz mapy.Altaron jak mial stary klimat z przed 5-6 lat to było i po 300 graczy ale jak zaczeli zmieniać i wprowadzać blokady leczenia i skilli to to zaczęło zdychać swoim czasie
kantex jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 18-01-19, 03:12   #75
hejhop
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Postów: 236
Domyślnie

Tak kantex, a potem jak jednak chcieli po latach wrócić i nie ma śladu po postaciach to już nie wrocili.

Rip, brzmi to z sensem co proponujesz. Tylko ja wiem i wy wiecie, a administracja nie wie, że na zwykłym transferze jeden do jeden to wy na twój nonladder wbijecie na 350 lvlach, transfery spoko, ale tak jak wszyscy byli transferowani, wtedy każdemu to pasowało.

Nie mówcie o równych szansach, bo ja pamiętam wasze równe szanse 5x150 vs 1x100 neutral i nie mowie sobie. Były równe szanse, jak startował cpvp potem jak transferowani zerujac majątki wtedy nikt nic z was nie mówił. Te transfery z laddera spoko, serio mi się podobają, ale jak tak patrzę realnie, przemaniaczycie dwa i pół miesiąca, (bo pierwsze pół miesiąca oodoorzadkujecie sobie przeciwny team), tak jak potraficie maniaczyc i nagle na serwer cpvp pojawi się masa 300 lvli, które tak strasznie wam przeszkadzają.

Każdy z was tak optymistycznie mówi o tych tlumach na start sezonu. Teraz mówicie że przez ograniczony czas nie chcą grać, to nie jest prawdą. Dla was nie jest oczywistym że ludzie nie znoszą jak im coś się odbiera. Nie każdy chce przeżywać te starty i nie każdy wspomina je tak jak wy. MMORPG massive multiplayer online rolę playing gamę. Wchodzisz w świat w którym jesteś , odkrywasz go odgrywając przy tym jakaś rolę. Wy patrzcie na to jak na mecze w lolu. Wejść, zagrać i od nowa. O dziwo dostaliście cię taka możliwość, serwer sezonowy, ale nie oczekujcie, że każdy nagle tam pójdzie żebyście mieli frajdę. I to żadna szansa dla pojedynczego gracza na słuchawki, bo nikt komu nie pozwolicie nie będzie w top 3. Jasne, w ramach testów dostajecie uatrakcyjnienie, nowe mechaniki itd. Kto chce sprawdzać ten wbije, kto chce się bic, wbije. Wasze propozycje sugerują pozbierać wszystkim zbierane przez dwa lata pixele dla waszego równego startu, to jest niedorzeczne i niesprawiedliwe. Tak, dla was ja płaczę, bo mam wszystko, ale co najmniej sto osób nie ma nawet połowy tego. To że naraz w dzień jest dwadzieścia osób nie znaczy, że gra tylko dwadzieścia osób. Nowy serwer, jasne super pomysł, kiedy ten będzie pękał w szwach. Sms shop, spoko, przemyśleć, obgadac. Ale wszystkie komediowe pomysły w stylu usunąć cpvp z listy tworzenia postaci są conajmniej żałosne. Niech każdy nowy sam zadecyduje czy chce być w wiecznej fazie testów czy grać gdzieś (niby) stabilnie.
hejhop jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 18-01-19, 13:01   #76
Figovsky
 
Avatar Figovsky
 
Zarejestrowany: Lip 2013
Postów: 470
Domyślnie

Nie rozumiem, jakie 350lvle. Ja bym miał z 500lvl, bo bym wszystkie topki podemną 'za darmo ^^' zrookował. Jak mają być przenosiny inne niż 1:1, to Wam mają cofnąć exp wbity na wm i gitara siema
Figovsky jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 18-01-19, 13:56   #77
Medalikarz
 
Avatar Medalikarz
 
Zarejestrowany: Wrz 2018
Postów: 249
Domyślnie

Cytat:
@Ruda

Tak samo przedmioty w sms shopie nie powodowały by inflacji bo jeśli ktoś by je kupował, to dla siebie ew. znajomego, a nie na sprzedaż bo bardziej i tak będzie się opłacać kupować ss. A itemy później będą trafiać do urbana. Nie wypowiadaj się już pliz
Ty wogole rozumiesz co mowisz? Zaprzeczasz mi, a pozniej piszesz cos odwrotnego, na koniec prosisz bym sie przymknal.... status kupuje sie za gotowke w obrocie, Ty proponujesz rozwiazanie ktore gotówkę w obrocie zwiększy... to powoduje inflacje. Jeśli ktos ma sie tu nie wypowiadac to taki ignorant ekonomi zamknietego obiegu jak Ty.
__________________
"Układ który tu panuje, niedorzeczny i spaczony,
może czasem inspiruje, jednak musi być zgładzony."
Medalikarz jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 18-01-19, 14:00   #78
Rahilux
 
Avatar Rahilux
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Postów: 1,518
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do Rahilux
Domyślnie

Cytat:
Napisał Figovsky Zobacz post
Nie rozumiem, jakie 350lvle. Ja bym miał z 500lvl, bo bym wszystkie topki podemną 'za darmo ^^' zrookował. Jak mają być przenosiny inne niż 1:1, to Wam mają cofnąć exp wbity na wm i gitara siema
O ile poprzednie posty pisałeś z sensem to tutaj powinieneś pomyśleć parę razy i w momencie klikania "Zatwierdź odpowiedź" wyłączyć przeglądarkę.

Sorry gregory, ale wiesz ilu tak naprawdę graczy skorzystało z tego warmoda i jakie lvle na tym wbili? Więcej osób wyszło z topki niż oni tego nawbijali.

W 3 miechy kumpel wbił na cpvp 200+ lvl a grał nie więcej niż wy, dla niego tydzień to dla niektórych z was te wasze całodobowe hunty po starcie serwera, chcecie przenosiny 1:1? to jest jawna kpina.
Rahilux jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 18-01-19, 14:05   #79
Medalikarz
 
Avatar Medalikarz
 
Zarejestrowany: Wrz 2018
Postów: 249
Domyślnie

Rahilux jeśli chca przenosin 1:1 to niech je dostana, ale to co w sms shopie nie mozna sprzedac(unikaty), exp 100%, loot 200%, zadania 150% exp, skille 100% oraz przenosiny jedynie to co w banku z limitem 1t*lvl postaci, gdzie na każde konto(oraz ip) 1 postać może być przeniesiona. Tak to widze by było uczciwie dla obu stron.
__________________
"Układ który tu panuje, niedorzeczny i spaczony,
może czasem inspiruje, jednak musi być zgładzony."
Medalikarz jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 18-01-19, 14:50   #80
19Fafarafa06
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Postów: 182
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do 19Fafarafa06
Domyślnie

Kocham ten płacz o expa wbitego na war modzie xD
Pomijając fakt, że z wbitym lvli na war modzie gra jedna osoba :D
W top 100 jest ich może 10.
Płaczta dalej, nikt wam nie kazał wychodzić z tego serwera.
19Fafarafa06 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 
Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 09:20.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin