Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Sugestie i Propozycje

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 01-11-17, 16:17   #11
bart303
 
Zarejestrowany: Gru 2012
Postów: 78
Domyślnie

Cytat:
Napisał sokoskiii Zobacz post
Typie o 80% zwiekszał! Teraz zwiększa o 70 poziomów czar ten nie stakuje sie z hape odes/odes. Czyli biegnac sam na hape odesie dostaje 40 poziomow Mag duch daje czar który da mi wiecej speeda o 30 poziomow niz na hape odesie.Tracic 1200 many na 30 poziomow speeda to jest chore czar bezuzyteczny.
A co w momencie kiedy przyspieszasz wojowników i zwiadowców który mogą podkleić do maga ( normalnie mag może uciec dzięki temu ze hape odes daje więcej niż odes , ale po użyciu tego czary wojownicy mogą bez problemu podbić do maga). W takim momencie moim zdaniem czar jest po prostu bardzo dobry, a ze dostał lekkie zmiany (jak na ten okres gry- wiadomo im wyższe poziomy wbijecie tym bardziej odczujecie te zmiany)
bart303 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 01-11-17, 16:29   #12
sokoskiii
 
Zarejestrowany: Lip 2017
Postów: 155
Domyślnie

Cytat:
Napisał bart303 Zobacz post
A co w momencie kiedy przyspieszasz wojowników i zwiadowców który mogą podkleić do maga ( normalnie mag może uciec dzięki temu ze hape odes daje więcej niż odes , ale po użyciu tego czary wojownicy mogą bez problemu podbić do maga). W takim momencie moim zdaniem czar jest po prostu bardzo dobry, a ze dostał lekkie zmiany (jak na ten okres gry- wiadomo im wyższe poziomy wbijecie tym bardziej odczujecie te zmiany)
Stary w porównaniu do parala ten czar ssie. Mag duch gowno bije i dobrze ale powinien byc suportem leczyc/przyspieszac ale teraz to kazdy mag duch bedzie miał wyjeb. tracic tyle many na lekkiego bufa speeda.
sokoskiii jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 01-11-17, 16:44   #13
bart303
 
Zarejestrowany: Gru 2012
Postów: 78
Domyślnie

Ten lekki buff nie raz pomoże kogoś dogonić- zabić lub po prostu uciec bo niby "lekki" buff ale jednak biegniesz szybciej o te 30 lub 50 poziomów.
bart303 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 01-11-17, 16:46   #14
Windykator
 
Avatar Windykator
 
Zarejestrowany: Lip 2013
Postów: 659
Domyślnie

no nie wytrzymam. zmieńcie mi subprofe, bo żyletka...
__________________
Cytat:
Napisał Mcree
[...]najwięcej jest jadu Legkana, który (mam osobiste wrażenie) pisząc każdy kolejny post spożywał coś mocniejszego niż amfetamina.
Windykator jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 01-11-17, 16:47   #15
Rahilux
 
Avatar Rahilux
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Postów: 1,518
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do Rahilux
Domyślnie

Aaaa wziąłem duchownego bo chciałem zabijać z imieniem dugiona na ustaach aaaaa

Było zrobić nekrusa.
A mag ktory podpierdala 200many jest op wg mnie.
Rahilux jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 01-11-17, 16:50   #16
Windykator
 
Avatar Windykator
 
Zarejestrowany: Lip 2013
Postów: 659
Domyślnie

350 many zabiera, i nie ma nic innego do zaoferowania. gwandi zabiera duzo wiecej, zreszta, jak kazdy nekro
__________________
Cytat:
Napisał Mcree
[...]najwięcej jest jadu Legkana, który (mam osobiste wrażenie) pisząc każdy kolejny post spożywał coś mocniejszego niż amfetamina.
Windykator jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 01-11-17, 17:06   #17
Mastach
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 193
Domyślnie

Ten czar byłby jeszcze użyteczny, gdyby się "stakował" razem z innymi czarami/miksturami/ringami.

Natomiast jest jedna rzecz, której nie potrafie zrozumieć.
Selbo obserwujesz na pewno te smieszne akcje, potrafisz zmienić przyspieszenia w 1 dzień (za pewne przez płacz Collegium, ale to tylko domysły). Natomiat nie CHCESZ zmienić nic z haper rago, dlaczego ? Smieszne jest przyklejanie sie knajtów i spamowanie "hape oreh tuur" "haper rago"
"hape oreh tuur" "haper rago"
"hape oreh tuur" "haper rago"
"hape oreh tuur" "haper rago"
"hape oreh tuur" "haper rago"
"hape oreh tuur" "haper rago"
"hape oreh tuur" "haper rago"
"hape oreh tuur" "haper rago"
"hape oreh tuur" "haper rago"
"hape oreh tuur" "haper rago"
"hape oreh tuur" "haper rago""hape oreh tuur" "haper rago"
"hape oreh tuur" "haper rago"
Mastach jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 01-11-17, 17:33   #18
Obles
 
Avatar Obles
 
Zarejestrowany: Paz 2009
Skąd: Olimp
Postów: 2,176
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do Obles
Domyślnie

Cytat:
Napisał Windykator
po 2 pisalem zeby Selbo wylacyzl opcje przyspieszania mobow to tez wielki intelektualista, bo 'nikt tego na expie nie uzywa i tak to po co'
Cóż... chciałem, by ta zmiana również weszła, niemniej nie było to takie proste, więc wejdzie później. Intelektualistą będzie mnie można nazywać za kilka miesięcy - po obronie pracy magisterskiej, póki co jestem zwykłym inżynierem .

Cytat:
Napisał Mastach
Ten czar byłby jeszcze użyteczny, gdyby się "stakował" razem z innymi czarami/miksturami/ringami.

Natomiast jest jedna rzecz, której nie potrafie zrozumieć.
Selbo obserwujesz na pewno te smieszne akcje, potrafisz zmienić przyspieszenia w 1 dzień (za pewne przez płacz Collegium, ale to tylko domysły). Natomiat nie CHCESZ zmienić nic z haper rago, dlaczego ? Smieszne jest przyklejanie sie knajtów i spamowanie "hape oreh tuur" "haper rago"
"hape oreh tuur" "haper rago"
"hape oreh tuur" "haper rago"
"hape oreh tuur" "haper rago"
"hape oreh tuur" "haper rago"
"hape oreh tuur" "haper rago"
"hape oreh tuur" "haper rago"
"hape oreh tuur" "haper rago"
"hape oreh tuur" "haper rago"
"hape oreh tuur" "haper rago"
"hape oreh tuur" "haper rago""hape oreh tuur" "haper rago"
"hape oreh tuur" "haper rago"
Walczę z haper rago od dłuższego czasu i ile nerwów mnie to kosztuje niektórzy wiedzą. Szukam złoty środek, by czar był nadal użyteczny a mimo to nie tworzył z sub-profesji elementalsity jedynej grywalnej profesji. Trwa to długo - fakt i za to przepraszam, ale dochodzą tutaj do głosu pewne czynniki, których nie ma sensu wymieniać.


Co do zmiany - czar ten był bezdyskusyjnie zbyt mocny, rozpieprzał walki i dawał zbyt duże pole do szybkich manewrów, na które nie było obrony. Jak zwykle szybko przyzwyczailiście się do wykorzystywania czegoś, co jest zepsute, po sprowadzeniu tego do stanu jaki miał być - jak widać na załączonym obrazku.

Nad zmianą ilości many można faktycznie pomyśleć, gdyż paraliż daje więcej niż te przyspieszenie, ale wartość zostaje.
__________________
To mówiłem ja, Selbo.

Ostatnio edytowane przez Obles ; 01-11-17 o 18:18
Obles jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 01-11-17, 17:37   #19
Windykator
 
Avatar Windykator
 
Zarejestrowany: Lip 2013
Postów: 659
Domyślnie

proponuje skasować ten czas i dać duchownemu inny czar zadający obrażenia na 100 poziomie, z dużym exhoustem.
__________________
Cytat:
Napisał Mcree
[...]najwięcej jest jadu Legkana, który (mam osobiste wrażenie) pisząc każdy kolejny post spożywał coś mocniejszego niż amfetamina.
Windykator jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 01-11-17, 18:41   #20
Rahilux
 
Avatar Rahilux
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Postów: 1,518
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do Rahilux
Domyślnie

Apropo tego czaru duchownego:

to HAPER OLTA LEFA

Czar tworzy pole walki z którego nikt nie może uciec jest to 9x9 kwadrat który środek ma od osoby rzucającej czar, czyli 4 na lewo od postaci 4 na prawo, 4 w góre i w dół.

Trwa on 15-30sekund w zależności od mlvla postaci.

Nie mam pojęcia jakie miałby zastosowanie ale

W WALCE W IMIENIU DUGIONA NIKT NIE POWINIEN UCIEKAĆ! WALCZYMY DO OSTATNIEJ KROPLI KRWI.
Rahilux jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 21:11.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin