Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Dyskusje ogólne > Archiwum

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Zobacz wyniki ankiety: Czy zgadzasz się z postulowanymi zmianami w balansie?
Jestem za zmianami w balansie 63 50.40%
Balans nie wymaga zmian 53 42.40%
Jest mi to obojętne 9 7.20%
Głosujących: 125. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 18-01-16, 13:09   #191
Trixis
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Postów: 231
Domyślnie

Cytat:
Napisał Shakyo Zobacz post
Grałeś na non, wiesz jak tu jest ? Ciągle się dopieprzasz do npvp, masz coś z głową ?

Ale typie czy ty nie widzisz, że serwer ma być podzielony na non i pvp? W waszym balansie nic nie będzie zmieniane więdz ciuchutko
Trixis jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 18-01-16, 13:11   #192
Catthon
Lubię placki
 
Avatar Catthon
 
Zarejestrowany: Lis 2012
Postów: 2,264
Domyślnie

Cytat:
Napisał Trixis Zobacz post
Ale typie czy ty nie widzisz, że serwer ma być podzielony na non i pvp? W waszym balansie nic nie będzie zmieniane więdz ciuchutko
Gdzie zostało powiedziane, że serwery zostaną rozdzielone?
Catthon jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 18-01-16, 13:12   #193
CySiO
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 378
Domyślnie

@Sobek
100 lvl w miesiąc?? Mogę powiedzieć, że 100 lvl na altaronie jeżeli masz chodź trochę kasy na start wbijasz w 2 tygodnie.
__________________
Strzyg, wiwern, endriag i wilkołaków wkrótce nie będzie na świecie. A skurwysyny będą zawsze.
-A.Sapkowski Czas Pogardy
CySiO jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 18-01-16, 13:15   #194
Trixis
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Postów: 231
Domyślnie

Cytat:
Napisał Mervakis Zobacz post
Nie chcą Ci co lubią tylko expić, niech pvp będzie pod pvp, a nie expienie, od tego chyba jest drugi serwer. ;p

O tutaj , już widzisz? Czytajcie cały temat a nie urywkami

Cytat:
Napisał Catthon Zobacz post
Gdzie zostało powiedziane, że serwery zostaną rozdzielone?

Upupupupup
Trixis jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 18-01-16, 13:36   #195
maikel94
 
Zarejestrowany: Paz 2015
Postów: 40
Domyślnie

Cytat:
Napisał CySiO Zobacz post
@Sobek
100 lvl w miesiąc?? Mogę powiedzieć, że 100 lvl na altaronie jeżeli masz chodź trochę kasy na start wbijasz w 2 tygodnie.
No właśnie widzisz? Zaczynając tu w 2012 roku każdy jarał się jaka ta gra nie jest fajna, jaki tu panuje piękny klimacik (pomijam że wyniszczyło to wojny, takie życie na PVP) Ale co my do uja teraz z tego fajnego rpg mamy? A przecież takie było założenie - fajna, przyjemna gra w starym klimacie. Gra się tu za łatwo, czy któryś z was przywiązuje w ogóle uwagi ile wam w banku zostało? Bo ja nigdy tu się nie martwiłem o kasę - z tego urodził się następny problem - runy za kase/na manasach w depo. Fakt mało to ma się z klimatem RPG. Ale te runy które teraz są to w ogóle masakra, ile czasu minęło od wgrania łatki? miesiąc? Ile już jest mistrzowskich run, ile macie w depo ogólnie runek? Używacie ich wszystkich? To co będzie za 2-3 miesiące? Strasznie nie przemyślana łatka...

Poza balasem o którym tak piszemy własnie to chciałbym jeszcze zmienić! Trudniejsze zdobywanie umiejętności i poziomu, mniej PN na każdy lvl. Mniejsze kwoty wpłacane do banku, bo na dobrą sprawę zaczynamy zarabiać na 10 poziomie i nie przestajemy nigdy.

A potem zajmijmy się jeszcze, żeby rycek 1h był czołgiem, niech ma swoje hp siłę i obronę, bo to tank i taki ma być. Niech Mag nekro będzie shooterem, ale w granicach normalności, Mag Duch niech będzie siocherem, którym w miare przyjemnie można poexpić solo. A Zwiad wiadomo. Tylko do tego wszystkiego jest potrzebny czas, test serwer i ludzie. A to wszystko chyba jest osiągalne co?

I po raz kolejny powtarzam - oddajcie stary system run, żeby graniem Magiem Nekromantą, Duchownym, Elementalistą miało jakiś sens. Chcesz robić uhy, zarobić na tym i leczyć innych bierz ducha, chcesz do tego wszystkiego móc sam sobie robić runy obszarowe, proszę bardzo. Ludzie zaczną częściej otwierać kanał Handel bo będzie zapotrzebowanie na runy leczenia, pociski, runy obszarowe, magic walle (tak potrzebne przy PK i questach).
maikel94 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 18-01-16, 13:50   #196
carlcoxxx
 
Avatar carlcoxxx
 
Zarejestrowany: Cze 2013
Postów: 521
Domyślnie

Cytat:
Napisał maikel94 Zobacz post
I po raz kolejny powtarzam - oddajcie stary system run, żeby graniem Magiem Nekromantą, Duchownym, Elementalistą miało jakiś sens. Chcesz robić uhy, zarobić na tym i leczyć innych bierz ducha, chcesz do tego wszystkiego móc sam sobie robić runy obszarowe, proszę bardzo. Ludzie zaczną częściej otwierać kanał Handel bo będzie zapotrzebowanie na runy leczenia, pociski, runy obszarowe, magic walle (tak potrzebne przy PK i questach).
Obecny system run jest o tyle dobry, że nie trzeba robić run w dzien, zeby wieczorem poexpić, starczy kupić manasy i jazda na exp.
carlcoxxx jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 18-01-16, 13:56   #197
maikel94
 
Zarejestrowany: Paz 2015
Postów: 40
Domyślnie

No właśnie i gdzie ten dobry klimat o którym była mowa? Bierzemy runkę, manasy i idziemy nakur.... potwory cała noc i cyferki rosną. Dlatego wszyscy ciągle są zapatrzeni tak na te cyferki ;). A jakby musiał jeden z drugim robić runy to by tak nie ścigał się o ten poziom. A z drugiej strony, zawsze można byłoby te runy sprzedawać. Bo na co wam aż tyle talarów?
maikel94 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 18-01-16, 14:01   #198
carlcoxxx
 
Avatar carlcoxxx
 
Zarejestrowany: Cze 2013
Postów: 521
Domyślnie

Ja rozumiem, że dobra by była współpraca - jedni klepią runy dla innych przy tym trenując mlvl itp ale sprawdzałoby się to tylko wtedy gdyby na serwerze grało po 200 osób a nie tyle co obecnie. Sam przed resetem klepałem runy i wiem co to znaczy. Wg mnie robienie run pare godzin żeby potem pare godzin poexpić to absurd i strata czasu.
carlcoxxx jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 18-01-16, 14:19   #199
viviane
 
Zarejestrowany: Sty 2015
Postów: 39
Domyślnie

Cytat:
Napisał maikel94 Zobacz post
No właśnie i gdzie ten dobry klimat o którym była mowa? Bierzemy runkę, manasy i idziemy nakur.... potwory cała noc i cyferki rosną. Dlatego wszyscy ciągle są zapatrzeni tak na te cyferki ;). A jakby musiał jeden z drugim robić runy to by tak nie ścigał się o ten poziom. A z drugiej strony, zawsze można byłoby te runy sprzedawać. Bo na co wam aż tyle talarów?
W poprzednim systemie problemem było to, że taki mag musiał przez 2 godziny stać obok depo i klikać w 2 przyciski, żeby móc iść sobie poexpić przez następne 3 godziny. Jest to nie-rpg, psuje klimat, kosztuje czas, mało tego, ręka boli po takiej grze. W tej chwili na altaronie gra zbyt mało graczy, żeby rynek run chociaż częściowo pokrywał zapotrzebowanie np. magów w runy

Moim zdaniem jest to kolejny przykład narzekania "dla sportu", bo nie znam ani jednej osoby która uważała, że poprzedni system był super i mówiła "ale zajeb*ście wreszcie mam wolny wieczór, odsapnę sobie klikając w F8 i F9 przez 2 godzinki, to może jutro wbiję ten 110"
viviane jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 18-01-16, 14:24   #200
maikel94
 
Zarejestrowany: Paz 2015
Postów: 40
Domyślnie

Czytaj posty wstecz, ja apisałem że to są moje propozycje.
maikel94 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 18:18.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin