Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Community PVP

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 05-10-17, 16:48   #21
genofag
 
Zarejestrowany: Cze 2011
Postów: 57
Domyślnie

zmniejszenie hp mobów do starej wartości wydaje się najbardziej rozsądne + zmniejszenie za nich expa. Bo będziemy więcej zabijać a co za tym idzie = więcej loota czyli kasa.
genofag jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 05-10-17, 16:50   #22
pepeszka
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 34
Domyślnie

Cytat:
Napisał robak12 Zobacz post
ja bym proponował powrót do starej ilości hp mobów i po prostu zmniejszenie expa z każdego moba po kolei o ile tam chcecie, bo teraz to jest cyrk jak chuj, silniejsze moby znikaja zanim je zabijesz i solo to sobie mozesz bic abi do 200lvla, bo inaczej to zakladam, ze polowa ludzi wali exita po wbiciu 100lvla

+1







.
pepeszka jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 05-10-17, 18:09   #23
Azizy
 
Zarejestrowany: Gru 2015
Postów: 36
Domyślnie

Także jestem za pomysłem powrotu starego hp i zmniejszenia expa :v +2
Azizy jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 05-10-17, 18:36   #24
Noratl
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Postów: 144
Domyślnie

Wiecie jaka jest konsekwencja zmniejszenia expa? To że teraz będzie się faktycznie wolniej expiło, gdyż na respie gdzie można było wyciągnąć 300k expa, będzie można zrobić 200, powiecie że 50% hp więcej u mobow to to samo, a jednak nie, poprostu respy były później "zamykane" w maksymalnej ilości wyciaganego expa Ale wciąż pozwalały na wyciągnięcie danej ilości. Dlatego mag na początku nie odczuł tak zwiększenie hp mobą jak pozostałe profesje.
Noratl jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 05-10-17, 20:11   #25
Azizy
 
Zarejestrowany: Gru 2015
Postów: 36
Domyślnie

W takim razie przyjrzeć się respom, które były zamykane :v
Azizy jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 05-10-17, 20:58   #26
Wicher
 
Zarejestrowany: Mar 2012
Postów: 242
Domyślnie

Nie wiem jakie były edycje po pierwszej, tylko sporadycznie je sledzilem, sam raczej nie gralem. Widziałem jednak ich efekty. Szybka PGola, szybkie wojny gdzie walki nie byly wiekszy niz 12x12, szybko server padal i po pewnym czasie prosiliscie o nastepny. Bullshit, ta gra ma dużo więcej potencjału niż takie gówno granie.

Jak do tej pory gra sie naprawdę przyjemnie. Jest ciężko, ale przez co dużo bardziej przyjemnie. Parę osób wbiło już 100lvl+ w 3 tygodnie od startu, w większości są to magowie, którzy mają dużo łątwiej early ze wzgledu na bardzo mocny dmg nie zależny od siły mobów. Nie wiem czemu znowu chcecie powtórzyć orsh otsa, który nie potrwa dłużej niż 6 miesięcy. Jeśli administracja na to zezwoli to z miejsca idę retired. Są inne rozwiązania, które warto wprowadzić, nie tak drastyczne jak powrót hp mobów do początkowych wartości. Można przemyśleć zmniejszenie hp mocnych potworów o 10-20% max, tak aby wyższe lvle mogły spokojnie expić solo na innych miejscówkach niż te do 100lvla.

Pomysł zmniejszenia kosztów blessów na eq wydaje się być rozsądny, zmniejszy to random pk, przewagę strony wygrywającej w wojnie i na pewno umili to rozgrywkę i napędzi nieco wojnę. Altaron jest nieco trudniejszy i chwała mu za to, bo jest szansa, że ta edycja przetrwa tyle co pierwsza.

Ogólnie zauważyłem, że duża część osób z jednego, jak i drugiego teamu jest w gorącej wodzie kąpana. Każdy chciałby mieć plecaki talarów, codziennie openki, przy czym spokojne expando, a nawet pegiole, czyli wbijanie min. 5 lvli dziennie. Gdy przez parę dni jest pewien zastój już jest płacz, że a to wszyscy poszli retired to i ja idę, a to nie ma pieniędzy, a to to, a to sramto. Narazie ta edycja trwa dopiero 3 tygodnie. Zawieszenie broni było świetną decyzją, możemy sprawdzić jak wygląda server po zmianie, zarobić kasy na dalszą, dłuższą wojnę. Czas wszystko pokaże. Jeśli dane miejscówki będą potrzebowały poprawy na pewno uda nam się to uzgodnić z administracją, aby NIEZNACZNIE je poprawiać. Jednak nawet najmniejsze zmiany (np. sakiewki z mobów) powinny być poddawane pod publikę.

Na ten moment skończcie płakać, zacznijcie grać, wbijać lvle, zbierać hajs i zróbmy co w naszej mocy, aby zbliżająca się wojna było możliwie najbardziej ciekawa. Przy tej ilości osób na servie przyszłe openki po 20 osób w teamie mogą być naprawdę ciekawe :)

EDIT: Warto przyglądać się respom, które są mało uczęszczane. Ciekawe byłyby eventu robione przez administrację, za które byłyby nagrody w postaci talarów + itemków. Np. badamy expowisko X - zasady: min. 1h expienia, udowodnione screenami, podanie waste + swojego lvla/subprofesji + loota na danym nieuczęszczanym respie, wszystko jako osobny temat na forum. To pozwoli na zwiększenie różnorodności expowisk + zawsze w temacie pokazane na mapce głównej gdzie są respy danego moba, tak aby ułatwic znalezienie ich nowym graczom

Ostatnio edytowane przez Wicher ; 05-10-17 o 21:04
Wicher jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 05-10-17, 21:30   #27
leavemealone!
 
Avatar leavemealone!
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 184
Domyślnie

Cytat:
Napisał Wicher Zobacz post
Nie wiem jakie były edycje po pierwszej, tylko sporadycznie je sledzilem, sam raczej nie gralem. Widziałem jednak ich efekty. Szybka PGola, szybkie wojny gdzie walki nie byly wiekszy niz 12x12, szybko server padal i po pewnym czasie prosiliscie o nastepny. Bullshit, ta gra ma dużo więcej potencjału niż takie gówno granie.

Jak do tej pory gra sie naprawdę przyjemnie. Jest ciężko, ale przez co dużo bardziej przyjemnie. Parę osób wbiło już 100lvl+ w 3 tygodnie od startu, w większości są to magowie, którzy mają dużo łątwiej early ze wzgledu na bardzo mocny dmg nie zależny od siły mobów. Nie wiem czemu znowu chcecie powtórzyć orsh otsa, który nie potrwa dłużej niż 6 miesięcy. Jeśli administracja na to zezwoli to z miejsca idę retired. Są inne rozwiązania, które warto wprowadzić, nie tak drastyczne jak powrót hp mobów do początkowych wartości. Można przemyśleć zmniejszenie hp mocnych potworów o 10-20% max, tak aby wyższe lvle mogły spokojnie expić solo na innych miejscówkach niż te do 100lvla.

Pomysł zmniejszenia kosztów blessów na eq wydaje się być rozsądny, zmniejszy to random pk, przewagę strony wygrywającej w wojnie i na pewno umili to rozgrywkę i napędzi nieco wojnę. Altaron jest nieco trudniejszy i chwała mu za to, bo jest szansa, że ta edycja przetrwa tyle co pierwsza.

Ogólnie zauważyłem, że duża część osób z jednego, jak i drugiego teamu jest w gorącej wodzie kąpana. Każdy chciałby mieć plecaki talarów, codziennie openki, przy czym spokojne expando, a nawet pegiole, czyli wbijanie min. 5 lvli dziennie. Gdy przez parę dni jest pewien zastój już jest płacz, że a to wszyscy poszli retired to i ja idę, a to nie ma pieniędzy, a to to, a to sramto. Narazie ta edycja trwa dopiero 3 tygodnie. Zawieszenie broni było świetną decyzją, możemy sprawdzić jak wygląda server po zmianie, zarobić kasy na dalszą, dłuższą wojnę. Czas wszystko pokaże. Jeśli dane miejscówki będą potrzebowały poprawy na pewno uda nam się to uzgodnić z administracją, aby NIEZNACZNIE je poprawiać. Jednak nawet najmniejsze zmiany (np. sakiewki z mobów) powinny być poddawane pod publikę.

Na ten moment skończcie płakać, zacznijcie grać, wbijać lvle, zbierać hajs i zróbmy co w naszej mocy, aby zbliżająca się wojna było możliwie najbardziej ciekawa. Przy tej ilości osób na servie przyszłe openki po 20 osób w teamie mogą być naprawdę ciekawe :)

EDIT: Warto przyglądać się respom, które są mało uczęszczane. Ciekawe byłyby eventu robione przez administrację, za które byłyby nagrody w postaci talarów + itemków. Np. badamy expowisko X - zasady: min. 1h expienia, udowodnione screenami, podanie waste + swojego lvla/subprofesji + loota na danym nieuczęszczanym respie, wszystko jako osobny temat na forum. To pozwoli na zwiększenie różnorodności expowisk + zawsze w temacie pokazane na mapce głównej gdzie są respy danego moba, tak aby ułatwic znalezienie ich nowym graczom

Brawo Galholt!
__________________
All of old. Nothing else ever. Ever tried. Ever failed. No matter. Try again. Fail again. Fail better.
leavemealone! jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 05-10-17, 21:31   #28
pepeszka
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 34
Domyślnie

Cytat:
Napisał Wicher Zobacz post
Nie wiem czemu znowu chcecie powtórzyć orsh otsa, który nie potrwa dłużej niż 6 miesięcy.
Lepszy orsh ots na 6 miesięcy niż rpg ots który postoi miesiąc.

Cytat:
Napisał Wicher Zobacz post
Ogólnie zauważyłem, że duża część osób z jednego, jak i drugiego teamu jest w gorącej wodzie kąpana. Każdy chciałby mieć plecaki talarów, codziennie openki, przy czym spokojne expando, a nawet pegiole, czyli wbijanie min. 5 lvli dziennie.
Bo poza pojedynczymi osobami ludzie juz nie maja 16 lat zeby sobie wrócić ze szkółki rzucic tornister w kąt zapierdolić 10 godzin na nietoperzach/pszczołach a potem 10 godzin expienia, tak samo jest z otsami od paru lat nie było żadnego lowrate otsa który by się utrzymał dłużej niż pare miesięcy (no może oprócz medivii która jest zabocona od dawna ale tam przynajmniej była gwarancja że ots nie będzie zresetowany) więc nie wiem czemu ludzie nadal próbują to forsować.
pepeszka jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 05-10-17, 22:53   #29
Bass1
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Postów: 102
Domyślnie

Pepeszka dużo gadasz mało wiesz, mediviia stoi dłużej niż 10 lat i były takie czasy że grało po 50 osób przez rok. Hexera to ots typowy pod bota. Nie oczekuj od Altaronu nie wiadomo czego bo nie będzie tutaj szału.
Bass1 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 05-10-17, 22:54   #30
Uwolniona Mysl
 
Avatar Uwolniona Mysl
 
Zarejestrowany: Lip 2011
Skąd: Askarska Pustynia
Postów: 435
Domyślnie

Cytat:
Napisał ezzakpl Zobacz post
@Pepeszka nie oszukujmy się, dobiłeś już lvl, na którym kończyłeś gre na każdej edycji...
XD poprawiłeś mi humor przed jutrzejszą służbą :D
Uwolniona Mysl jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 
Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 13:41.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin