Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Błędy i problemy > Archiwum

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 07-06-15, 15:41   #1
PowerGamer
 
Zarejestrowany: Lip 2011
Postów: 71
Domyślnie Brak możliwości leczenia

Dzisiaj podczas bitwy skończył mi się status, gdy próbowałem się uleczyć czarem hape tawis nic się nie działo, nie działała też większość czarów.
Gdy już padłem zalogowałem się jak to zwykle bywa jako wojownik, dopiero po kolejnym relogu moja postać stała się znów rycerzem i mogłem się normalnie leczyć.

Uważam, że to błąd, status powinien kończyć się gdy się wylogujemy, a nie w trakcie gry i stawiać nas w sytuacji bez wyjścia. Jedyne co mogłem zrobić to popatrzeć jak ginę.

Ogółem po tylu latach moglibyście w końcu naprawić ten błąd z logowaniem bez 1 promocji po skończeniu się statusu...
PowerGamer jest nieaktywny  
Stare 07-06-15, 20:37   #2
paaaprikos96
 
Avatar paaaprikos96
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Białystok
Postów: 637
Domyślnie

Popieram, przydałoby się to naprawić. Chociażby zrobić tak, że jeśli dany status np. kupujemy w poniedziałek a kończy się we czwartek, to żeby kończył się dokładnie w momencie, kiedy następuje zapis serwera. Dlaczego? Nie koniecznie musimy pamiętać, o której dokładnie godzinie aktywowaliśmy status. No niby jest to zapisane na stronie, gdzie się zakupuje status szlachecki, ale podczas gry możemy o tym najzwyczajniej zapomnieć, o godzinie bądź nawet o dniu, w którym aktywowaliśmy status szlachecki i tego po prostu nie sprawdzimy.

Dla przykładu (poniższy przykład nie zawiera lokowania produktu):
* internet w Orange ważny 1 dzień po zakupieniu w poniedziałek działa do wtorku do godz. 23:59 (i podobnie z innymi ofertami różniącymi się o kilka dni od danej w przykładzie).

Konkluzja: pomysł dobry według mnie, wiemy kiedy dokładnie się kończy nasz status szlachecki, nie ma sytuacji, że nagle nam się kończy i nic nie możemy zrobić

Proponuje także dodać komunikat oznajmiający nam w grze o tym, że danego dnia kończy się nam status szlachecki, np. tuż po zalogowaniu pojawia się nam komunikat:

"Uwaga! Został Ci ostatni dzień statusu szlacheckiego. Jego ważność upływa wraz z zapisem serwera."

Motywuję administrację do wypowiedzenia się w tej kwestii
Pozdrawiam,
Karnemelk
__________________
paaaprikos96 jest nieaktywny  
Stare 22-06-15, 14:29   #3
Altrel
Mistrz Gry
 
Zarejestrowany: Lip 2013
Postów: 1,370
Domyślnie

Czary niewymagające statusu szlacheckiego, które wymagają pierwszej promocji zmienione, by działały w chwili końca statusu/po pierwszym zalogowaniu (hape tawis, odes, odes rago, hape odes kpiro, itp.). Zmiana wejdzie wkrótce z resztą poprawek.

Ostatnio edytowane przez Altrel ; 23-06-15 o 00:26
Altrel jest nieaktywny  
 


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 
Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 11:46.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin