Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Błędy i problemy > Archiwum

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 13-08-13, 23:15   #11
Uiop
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 366
Domyślnie

Ja bym zaczął od usunięcia misji dziennych, już kiedyś o nich pisałem. Zabijasz gracza, on poświęca pół godziny dziennie na misje, po 2ch dniach ma odrobiony lvl(100lvlowy gracz). Gracze na np. 20-30 poziomie mogą 2-3lvle dziennie na misjach robić. W wielu grach misje dzienne istnieją, ale w żadnej nie są takie przegięte. W 8 minut dostaje 120k expa... Lepiej zwiększyć exp za zwykłe misje i narobić ich więcej. Dzienne 2 razy dziennie to już za dużo, a niektórzy dają rade 4 razy...

Co do powyższych postów, powinien być podział na respy do expa/kasy/rarów. Na dzień dzisiejszy wszystko jest pomieszane, dlatego gracze chodzą tylko na niektóre potwory, mają dużo kasy i szybko expią, czasami kłócąc się o resp.
Uiop jest nieaktywny  
Stare 13-08-13, 23:18   #12
Attax
 
Avatar Attax
 
Zarejestrowany: Paz 2011
Postów: 400
Domyślnie

Cytat:
Napisał Uiop Zobacz post
Ja bym zaczął od usunięcia misji dziennych, już kiedyś o nich pisałem. Zabijasz gracza, on poświęca pół godziny dziennie na misje, po 2ch dniach ma odrobiony lvl(100lvlowy gracz). Gracze na np. 20-30 poziomie mogą 2-3lvle dziennie na misjach robić. W wielu grach misje dzienne istnieją, ale w żadnej nie są takie przegięte. W 8 minut dostaje 120k expa... Lepiej zwiększyć exp za zwykłe misje i narobić ich więcej. Dzienne 2 razy dziennie to już za dużo, a niektórzy dają rade 4 razy...

Co do powyższych postów, powinien być podział na respy do expa/kasy/rarów. Na dzień dzisiejszy wszystko jest pomieszane, dlatego gracze chodzą tylko na niektóre potwory, mają dużo kasy i szybko expią, czasami kłócąc się o resp.
Ja dostaje po 5-6% za wykonanie daily.
Attax jest nieaktywny  
Stare 13-08-13, 23:21   #13
Uiop
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 366
Domyślnie

Że to niby mało? Na takim lvlu?
Uiop jest nieaktywny  
Stare 13-08-13, 23:24   #14
9106796
 
Zarejestrowany: Cze 2011
Skąd: Lubelskie/ Poznań
Postów: 281
Domyślnie

No jezeli z gargantuanow idac ekipa 7-8 osob mamy po 400k/h do tego rarki to ja osobiscie uwazam,ze to troszeczke za wiele tego expa. Idziemy na lodowce w 3-4 osoby mamy prawie 1kk expa czyli tez jakze "zajebi*cie" no bo przeciez bardzo szybko wbijamy ten lvl.
Kiedys to wmiare funkcjonowalo. Na wrl bylo sporo expa nie az tyle co teraz i nie byl to profit. Na elfach bylo 80-100k/h exp i kasa byla zawsze na + te 30k podobnie jak na fanatykach. Kosciane to byl exp na ktorym dalo rade zrobic te 300-400k/h i zarobic. A teraz?
Smoki przeszlosc zarobek,wrl zarobek,lodowce zarobek,gargi zarobek,rekiny zarobek. Nie dosc,ze na tych miejscach robimy 500k/h badz lepiej bez bonusu to jeszcze mamy profit. Uwazam,ze maja 500k/h juz waste powinno byc cos kosztem czegos. Bo w ten sposob jesli gracz ma 500k/h i kase bardzo szybko bedzie wbijal lvl. A jesli pojdzie na godzine na smoki zrobi 500k/h,a potem godzine na elfy zeby zarobic na ten exp na smoki to jego lvl juz tak intensywnie nie bedzie rosl. Uwazam,ze administracja powinna ten problem rozwiazac jak najszybciej...


No i wlasnie powiedzmy,ze zrobisz 2-3x daily i masz ok. 20% lvl za to,ze aby pobiegales z towarem ;)
__________________
Nikt nie jest na tyle mocny by nie można było z nim zwyciężyć.

Zurvy - Collegium.
9106796 jest nieaktywny  
Stare 13-08-13, 23:26   #15
Uiop
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 366
Domyślnie

Cytat:
Napisał 9106796 Zobacz post
Uwazam,ze administracja powinna ten problem rozwiazac jak najszybciej...


No i wlasnie powiedzmy,ze zrobisz 2-3x daily i masz ok. 20% lvl za to,ze aby pobiegales z towarem ;)
Administracja też pewnie tak uważa, mimo tego nie rozwiąże go zbyt szybko.

Co do dziennych, to 220lvl ma 20%, ja na 120lvlu mam 50% ;x

Edit: Z misji dziennych zostawiłbym tylko karawany, reszta do yyyy wyrzucenia
Uiop jest nieaktywny  
Stare 13-08-13, 23:32   #16
9106796
 
Zarejestrowany: Cze 2011
Skąd: Lubelskie/ Poznań
Postów: 281
Domyślnie

Misja dzienna powinna byc dzienna. Raz na dzien i wszystko.
__________________
Nikt nie jest na tyle mocny by nie można było z nim zwyciężyć.

Zurvy - Collegium.
9106796 jest nieaktywny  
Stare 13-08-13, 23:38   #17
cewix
 
Avatar cewix
 
Zarejestrowany: Wrz 2011
Postów: 561
Domyślnie

moim zdaniem misje dzienne powinny zostać tak jak są, bo nie wszyscy amją ochote expić non stop, zeby bić levl, każdy powinien miec wybórj ak ma expić, bo nie wszysckim chce sie expić non stop, np. ja robie misje codziennie + troche expie i wbijam lvl dziennie, i m jest przyjemnie grać, nie bede expił nonb stop (sorryu za błędy, ale jestem podpity ;) )
cewix jest nieaktywny  
Stare 13-08-13, 23:43   #18
Uiop
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 366
Domyślnie

Jak ktoś nie chce expić, to niech sobie ciągnie karawane(bo konie są tylko z drewna). Kiedyś były tylko karawany, do tego dawały mniej expa, wtedy robili je ludzie, którym "nie chciało się expić" i nie narzekali. Problem opisany wyżej, realne liczby podane, jest za dobrze.
Uiop jest nieaktywny  
Stare 13-08-13, 23:44   #19
Attax
 
Avatar Attax
 
Zarejestrowany: Paz 2011
Postów: 400
Domyślnie

Cytat:
Napisał 9106796 Zobacz post
No jezeli z gargantuanow idac ekipa 7-8 osob mamy po 400k/h do tego rarki to ja osobiscie uwazam,ze to troszeczke za wiele tego expa. Idziemy na lodowce w 3-4 osoby mamy prawie 1kk expa czyli tez jakze "zajebi*cie" no bo przeciez bardzo szybko wbijamy ten lvl.
Kiedys to wmiare funkcjonowalo. Na wrl bylo sporo expa nie az tyle co teraz i nie byl to profit. Na elfach bylo 80-100k/h exp i kasa byla zawsze na + te 30k podobnie jak na fanatykach. Kosciane to byl exp na ktorym dalo rade zrobic te 300-400k/h i zarobic. A teraz?
Smoki przeszlosc zarobek,wrl zarobek,lodowce zarobek,gargi zarobek,rekiny zarobek. Nie dosc,ze na tych miejscach robimy 500k/h badz lepiej bez bonusu to jeszcze mamy profit. Uwazam,ze maja 500k/h juz waste powinno byc cos kosztem czegos. Bo w ten sposob jesli gracz ma 500k/h i kase bardzo szybko bedzie wbijal lvl. A jesli pojdzie na godzine na smoki zrobi 500k/h,a potem godzine na elfy zeby zarobic na ten exp na smoki to jego lvl juz tak intensywnie nie bedzie rosl. Uwazam,ze administracja powinna ten problem rozwiazac jak najszybciej...


No i wlasnie powiedzmy,ze zrobisz 2-3x daily i masz ok. 20% lvl za to,ze aby pobiegales z towarem ;)
Dobra, to tak WRL czy zarobek - nie wiem zależy od szczęścia, niech wypowie się np Zao czy Dark Shooter co tam latają.

Lodowe - Jest na + jak poleci pogromca / grom / rar
Stare Smoki - dało się tam sporo zarobić przed updatem teraz nie wiem juz tam nie gram.

Teraz lecimy z tym daily.

Jeżeli chodzi o ludzi pracujących, wychodzących z domu, to daily jest zrobione prawidłowo ja np daily robie maksymalnie z 2 x dziennie - 12% poziomu to jest duzo? xD Na daily expilbym 8 dni co tu chcesz zmieniać ?

Chcesz ograniczyć respy tu kasa tu exp ?

Jak to widzisz ?
Z Gargantuantów, Piromantów i innych ma być gorszy loot niż z Gwardzistów czy Elfów ? Toż to bezsensowne, im silniejszy potwór tym szansa na lepsze itemy. Nie wiem jak to możliwe, że na Gargantuantach byliście na + pewnie poleciał wam rar.

Gdyby jeszcze np nie wiem Złoty Hełm (rar z piaskowej hydry), który leci tak rzadko jak świete legsy z Praojca. Byłby warty z 300k u Urbana, to spoko. Zauważ, że np itemy mosiężne, królewskie lecą jak płytowe pancerze czy inne śmieci bo są mało warte. Gdyby np cena królewskich nogawic ze 18k poszła w górę do 180k to był by to przedmiot bardziej cenny. Mógłby leciec rzadko, obecnie sprzedaje sie takie przedmioty bez zastanowienia Urbanowi i tyle.
Attax jest nieaktywny  
Stare 13-08-13, 23:50   #20
ogryz1988
 
Avatar ogryz1988
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 33
Domyślnie

Za mało ludzi gra a żeby rozkręcić tu handel pomiędzy ludźmi, dlatego został wprowadzony Urban, a jeśli chodzi o exp z potworów też wydaj mi się że powinien zostać obniżony, natomiast misje dzienne pozostały takie jakie są wtedy będzie większa motywacja do ich robienia.
ogryz1988 jest nieaktywny  
 


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 
Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 03:19.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin