Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Multimedia

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 25-02-13, 08:50   #21
Uiop
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 366
Domyślnie

Jeszcze trochę i wszystkie bany będą uzasadniane tym:
Cytat:
Zabronione jest:
(...)
h) zachowywanie się w inny sposób, który według Mistrza Gry jest niedopuszczalny.
Uiop jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 25-02-13, 10:34   #22
jasiek50
 
Zarejestrowany: Paz 2011
Skąd: Kasinka Mała
Postów: 307
Domyślnie

Cytat:
Napisał Uiop Zobacz post
Jeszcze trochę i wszystkie bany będą uzasadniane tym:
nie długo będzie:
I. Jest jeden Bóg istniejący w trzech Osobach i jednej substancji, SLYTHIA i PRAKT, i TRAV

i tak będzie wyglądał regulamin i to będzie miało nam wystarczyć xD
jasiek50 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 25-02-13, 10:41   #23
samatron
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 14
Domyślnie

Cytat:
Napisał Slythia Zobacz post
Następnym razem przed krytyka moich działań prosiłabym o zapoznanie się z regulaminem:


Jedną z powyższych, czyli albo namelock, albo notatka, albo ban.

haha śmieszne tylko czemu przy banie pisze: (w przypadku uporczywego zmieniania imienia na niezgodne z regulaminem pomimo notatki). Czyżby uporczywie zmieniał nick na niezgodny z regulaminem??
samatron jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 25-02-13, 10:47   #24
sadysta
 
Avatar sadysta
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Skąd: Bielsko-Biała
Postów: 185
Domyślnie

@up
własnie nie :) od razu dostał bana
Cytat:
Napisał Slythia Zobacz post
Następnym razem przed krytyka moich działań prosiłabym o zapoznanie się z regulaminem:


Jedną z powyższych, czyli albo namelock, albo notatka, albo ban.
Jeżeli słowo 'noob' jest aż taką obrazą żeby banować całe konto na 30 dni, to co z ludźmi którzy mieli bardziej obraźliwe nicki a dostawali tylko namelocka?
Udowadniasz tylko(jak ludzie z góry to napisali) że administracja może się do wszystkiego przypieprzyć i na wszystko znajdzie podpunkt w regulaminie żeby podciągnąc to pod bana:)
__________________
Sucess is my only motherfucking option, failure's not.
sadysta jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 25-02-13, 11:17   #25
staryy
 
Zarejestrowany: Lut 2013
Postów: 1
Domyślnie

Felczyk może tak nie będzie tylko tak jest ??;o
dostałem bana za nieprawidłowy nick zamiast dostać namelocka dostałem bana na 30 dni
tu sie okazuję ze dostałem bana na 7 dni ale notatki zrobiły swoje i połączyło się to w 30 dni najśmieszniejsze jest to ze nie mam żadnej notatki wiec jest coś tu nie tak.
Straszono mnie ze jeśli będę udowadniać ze ona nie ma takiego prawa to da mi deleta??;o na konto ja se poczekam ten miesiąc co tam niech każdy zobaczy co się w tej grze dzieję wiec tak electrixnoob i dostałem bana na 30 dni :) usłyszałem tez takie coś nie wiem czy to jest prawda spójrzcie electrix jest z panią slythia w tej samej samej gildi.Chciałbym przeprosić teraz electrix zachowałem się wobec jego jak najgorszy sku...... powinienem być wobec jego wyrozumiały i zaakceptować jego zdanie na forum sory ale miałem wtedy trochę wypite a co do was gracze altaronu jak sądzicie czy to ban wbrew prawu czy przeciwnie ???
staryy jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 25-02-13, 11:44   #26
Slythia
 
Avatar Slythia
 
Zarejestrowany: Wrz 2009
Postów: 2,396
Domyślnie

Jedną z powyższych kar, czyli mogę wybrać - notatkę albo bana. Wyżej zamieszczone zapisy dotyczą tylko nicków, które łamią 'klasyczny' regulamin, czyli punkt I, nie zaś tych dotyczących na przykład wypowiedzi, co miało miejsce w tym przypadku.

Co więcej - kolega NIE dostał bana na 30 dni a na 7. Dlaczego w takim razie jego kara jest dłuższa? Odpowiedź jest prosta - punkty karne. Ponieważ wcześniej miał bana za sharing to każe jego kolejne wykroczenie automatycznie jest przedłużane. Jakbym dała mu 30 dni kary to usunęłabym tym samym mu konto. Notatki nie mają tu żadnego znaczenia.

Dlaczego dopiero teraz tak zareagowałam? Coraz mocniej zaczyna mi przeszkadzać kompletny brak kultury wobec innych graczy. Skoro klasyczne kary nie działały i nie odstraszały potencjalnych cwaniaczków, to zwiększamy ich wymiar. Może teraz trzy razy się zastanowicie zanim kolejny raz będziecie próbowali stworzyć nową postać tylko po to, by kogoś obrazić.
__________________
Mamy jeszcze ryby lądowe w sosie owocowym...
– Że co?
– Ślimaki winniczki w marchewce!
Andrzej Pilipiuk, Trucizna.
Slythia jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 25-02-13, 12:29   #27
sadysta
 
Avatar sadysta
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Skąd: Bielsko-Biała
Postów: 185
Domyślnie

Cytat:
Napisał Slythia Zobacz post
Co więcej - kolega NIE dostał bana na 30 dni a na 7. Dlaczego w takim razie jego kara jest dłuższa? Odpowiedź jest prosta - punkty karne. Ponieważ wcześniej miał bana za sharing to każe jego kolejne wykroczenie automatycznie jest przedłużane. Jakbym dała mu 30 dni kary to usunęłabym tym samym mu konto. Notatki nie mają tu żadnego znaczenia.

Dlaczego dopiero teraz tak zareagowałam? Coraz mocniej zaczyna mi przeszkadzać kompletny brak kultury wobec innych graczy. Skoro klasyczne kary nie działały i nie odstraszały potencjalnych cwaniaczków, to zwiększamy ich wymiar. Może teraz trzy razy się zastanowicie zanim kolejny raz będziecie próbowali stworzyć nową postać tylko po to, by kogoś obrazić.
Sama nie wiesz jak działa system kar i tylko straszysz deletami konta, co mnie irytuje.
x3 ban za sharing = delete , x1 ban za sharing + ban za "obraze" = delete konta, co to za system kar?
Kompletny brak kultury bo ktoś zrobił sobie podobny nick do Eletrixa i dopisał 'noob'? Cóż to za wyznacznik?
Nie wiesz czy ta postać została stworzona żeby kogoś obrazić czy żeby zasmakować gry na non pvp.
Bo przecież screen dowodem nie jest, a mam wrażenie , że głównie na jego podstawie została kara nałożona co jest sprzeczne z Waszymi 'zasadami'.
__________________
Sucess is my only motherfucking option, failure's not.
sadysta jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 25-02-13, 13:01   #28
tomakeo
 
Avatar tomakeo
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Skąd: Zielona Góra
Postów: 1,600
Domyślnie

Cytat:
Napisał staryy Zobacz post
usłyszałem tez takie coś nie wiem czy to jest prawda spójrzcie electrix jest z panią slythia w tej samej samej gildi.Chciałbym przeprosić teraz electrix zachowałem się wobec jego jak najgorszy sku...... powinienem być wobec jego wyrozumiały i zaakceptować jego zdanie na forum sory ale miałem wtedy trochę wypite a co do was gracze altaronu jak sądzicie czy to ban wbrew prawu czy przeciwnie ???

Ile razy to ja już słyszałem ? Ah no i jeszcze muszę przypomnieć Slythio, że miałaś mi podrzucić bp bitewnych tarcz i ssa z 58740 ładunków.

Już to napisałem, ale powtórzę się ... temat został stworzony po to aby pokazać z jakimi, za przeproszeniem, idiotami można mieć czasami do czynienia. I nie usprawiedliwia fakt, że miałeś wypite czy wyćpane. Może jesteś jeszcze małolatem, pijesz na umór, nie kontrolujesz się po pijaku, ale to nie jest wytłumaczenie i tylko źle świadczy o Tobie.
Może cała ta sytuacja powstrzyma następnego "pro elo" przed takimi akcjami.
__________________
Cytat:
Napisał piniovsky Zobacz post
a ty eletrix zdradliwa ku*wo morda . jestes taki cwaniak to zapraszam w rl na ustawke piz*o

Ostatnio edytowane przez tomakeo ; 25-02-13 o 13:06
tomakeo jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 25-02-13, 13:28   #29
samatron
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 14
Domyślnie

Cytat:
Napisał Slythia Zobacz post
Jedną z powyższych kar, czyli mogę wybrać - notatkę albo bana. Wyżej zamieszczone zapisy dotyczą tylko nicków, które łamią 'klasyczny' regulamin, czyli punkt I, nie zaś tych dotyczących na przykład wypowiedzi, co miało miejsce w tym przypadku.
bla bla bla, gdyby tu była profesjonalna administracja gościu dostał by co najwyżej namelocka bo na to zasługiwał, tak jak to napisał Mervakis w poście który został usunięty :). Wychodzi z tego że chodzącym regulaminem jesteś TY, nikt go nie zna bo on jest tylko w twojej głowie.
samatron jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 25-02-13, 13:47   #30
Slythia
 
Avatar Slythia
 
Zarejestrowany: Wrz 2009
Postów: 2,396
Domyślnie

Cytat:
Napisał samatron Zobacz post
bla bla bla, gdyby tu była profesjonalna administracja gościu dostał by co najwyżej namelocka bo na to zasługiwał, tak jak to napisał Mervakis w poście który został usunięty :). Wychodzi z tego że chodzącym regulaminem jesteś TY, nikt go nie zna bo on jest tylko w twojej głowie.
Cóż, wystarczy go przeczytać. Lecz skoro dla niektórych to taki problem...
__________________
Mamy jeszcze ryby lądowe w sosie owocowym...
– Że co?
– Ślimaki winniczki w marchewce!
Andrzej Pilipiuk, Trucizna.
Slythia jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 04:18.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin