Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Sugestie i Propozycje > Archiwum

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 06-07-14, 15:30   #1
Mcree
 
Avatar Mcree
 
Zarejestrowany: Paz 2013
Skąd: Poznań
Postów: 645
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do Mcree
Domyślnie Aktywacja bonusu

Witam,
chciałbym przedstawić pomysł na aktywację bonusu łóżkowego. Jak wiemy został on naprawiony, w sposób taki że aktywuje się w momencie zdobycia doświadczenia (wcześniej działał bezpośrednio po zalogowaniu się).
Dopóki te opcje nie zostaną wprowadzone mam pewną propozycję, dotyczącą aktywacji bonusu.
Spora liczba graczy zaraz po zalogowaniu robi wszystkie dostępne misje dzienne i karawanę. Jak wiemy niektóre z tych misji wymuszają na nas zdobycie doświadczenia (karawana czy chociażby boss na Ankardii od Shaakty, Wito na przeszłości, najgorzej mają tutaj elementaliści :>), a to powoduje aktywację bonusu. Zrobiłem kilkudniowe zestawienie, mniej więcej codziennie mam 1:10 bonusu łóżkowego do wykorzystania, gdy wykonam wszystkie misje zjeżdża mi od 17 do 23 minut. Jest to niesprawiedliwe, ponieważ ja wcale nie chciałem zdobyć 25% większej ilości doświadczenia pokonując przeciwników z misji dziennych. Powiecie, żeby dniówki robić po wykorzystaniu bonusu? Niby dlaczego? Żeby dniówki robić z każdym dniem 1,5 godziny później?
Przecież wystarczy zrobić komendę jednorazowej aktywacji bonusu np. !aktywujbonus.
No tak, kojarzy się to z Otsem. Przewidziałem to. Dlatego mam jeszcze lepszy sposób! Najzwyklejszy relog! Po pierwszym zalogowaniu się nasz bonus pozostanie nietknięty i zdobywane doświadczenie będzie standardowe, po zrobieniu reloga nieodwracalnie aktywujemy bonus.
Czekam na opinie i komentarze.
__________________
R.I.P. Altarony :< Niezapomniane chwile, niezapomniani ludzie i przygody...
GG 40756490
Mcree jest nieaktywny  
Stare 06-07-14, 15:34   #2
Arkon
 
Avatar Arkon
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Neolith
Postów: 1,235
Domyślnie

ten pomysł mógłby zostać również wykorzystany na skillowaniu sobie postaci nie tracąc bonusu! a to byłby wielki plus dla graczy z SS.
__________________
Akrą Siocher
Arkon jest nieaktywny  
Stare 06-07-14, 15:36   #3
Masterglocker
 
Zarejestrowany: Kwi 2013
Postów: 76
Domyślnie

zwiadowcą jak robię lunety raport i paczkę nie muszę niczego bić, mogę przebiec, nie wiem jak to z innymi profami jest, ale teraz jest dużo lepiej porównując do tego co było wcześniej, co zregenerowałem to poszło na skilowaniu lub podczas biegania po mieście. niech nie kombinują zbytnio bo przekombinują.
Masterglocker jest nieaktywny  
Stare 06-07-14, 16:00   #4
Mcree
 
Avatar Mcree
 
Zarejestrowany: Paz 2013
Skąd: Poznań
Postów: 645
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do Mcree
Domyślnie

Niestety masz racje, zwiadowca znowu jest faworyzowany :>
U innych profesji jest wymagane zabicie czegoś. O ile plany można sobie przelecieć jeśli się w trapa nie wpadnie tak zabicie bossa jakiejś tam grupy czy smoków nam bonus "ukradnie".

@down
Nah! Wiesz dobrze o co mi chodzi >.<
Ze smokami było zobrazowanie problemu
__________________
R.I.P. Altarony :< Niezapomniane chwile, niezapomniani ludzie i przygody...
GG 40756490

Ostatnio edytowane przez Mcree ; 06-07-14 o 16:43
Mcree jest nieaktywny  
Stare 06-07-14, 16:08   #5
Bubsko
 
Zarejestrowany: Sie 2013
Postów: 134
Domyślnie

Cytat:
Napisał Mcree Zobacz post
Niestety masz racje, zwiadowca znowu jest faworyzowany :>
U innych profesji jest wymagane zabicie czegoś. O ile plany można sobie przelecieć jeśli się w trapa nie wpadnie tak zabicie bossa jakiejś tam grupy czy smoków nam bonus "ukradnie".
No racja,zwiadowca smoków nie musi bić ^^,a zywiolaki u elementalisty nie zużywają zwiadowcy bonusu...
Prosze was nie przesadzajcie :P
Bubsko jest nieaktywny  
Stare 06-07-14, 22:12   #6
scymork22
 
Avatar scymork22
 
Zarejestrowany: Cze 2014
Skąd: Oslo
Postów: 35
Domyślnie

Hmm nawet fajny pomysł a może obok bonusu będzie guzik czy coś? Albo tam gdzie mamy walki przycisk włącz bonus ?
__________________
scymork22 jest nieaktywny  
Stare 07-07-14, 13:29   #7
Arkon
 
Avatar Arkon
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Neolith
Postów: 1,235
Domyślnie

@up.
Na tibijskim kliencie jest to niemożliwe (dodawanie przycisków itp. itd.)
komendy na ten czas są najlepszym rozwiązaniem.
Ja bym nie kombinował. Gram w inną grę Online i tam jest co 24h misja dzienna (co zapis serwera.) Nawet jest licznik w zakładce dzienne, więc wiem kiedy mogę zrobić sobie ponownie misje. (Arteron też wie dokładnie dzięki swoim zapiską :D)
__________________
Akrą Siocher
Arkon jest nieaktywny  
Stare 11-07-14, 00:30   #8
Altrel
Mistrz Gry
 
Zarejestrowany: Lip 2013
Postów: 1,370
Domyślnie

Większość zadań można robić co 20h, co za tym idzie równie dobrze możemy zdobywać doświadczenia przed ich wykonaniem i codziennie robić je o tej samej godzinie. Nie zamierzamy wprowadzać żadnych komend in-game ani innych rozwiązań.
Altrel jest nieaktywny  
 


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 01:45.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin