Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Klany

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 25-09-12, 20:08   #11
Uwolniona Mysl
 
Avatar Uwolniona Mysl
 
Zarejestrowany: Lip 2011
Skąd: Askarska Pustynia
Postów: 435
Domyślnie

Jeśli miałbym się neutralnie wypowiedzieć,to bywały momenty w których byłem nieśmiertelny,stałem w trapie i się śmiałem. Więc ogólnie jest z tym problem,jedna i druga strona używa,collegium liczbowo wychodziło w lepszym składzie,więc liczba botów też była większa po ich stronie.
A co do sharowania
Loguje się Hax Master - mija minut kilka,ban,Yobak.
Loguje się Furya - z innym ownerem,bana nie było oczywiście za to,widać to po stylu gry,gość którym grał Furya,był cięższy do zabicia i poziom jego pvp wysoko podskoczył.Wraca stary Furya- standardowo gość wchodzi do trapa jak to miał w zwyczaju gubi się gdzieś między nami i pada.
Zgłaszając to albo do Selba albo do mervakisa,już nie pamiętam usłyszałem "Karamy eldoka,karamy też tam się uczyłeś więc wiesz jak jest"
Problem w tym że żeby cokolwiek zakumać o tej grze potrzebowałem duuuuużo czasu i dalej zdarza mi się lamić.
Rozdawanie doradców - co dla serwera zrobił Furya? Nie licząc tego,że jest kolegą Selba to ja go na grze nie widziałem dłuuuuuuuuuugo! Ale doradca = free pacc pac 2 miechy = 150k 150k=20 plecaków mw co się równa 30 akcją.Oczywiście można to przeliczyć jak się chce.

Dzięki Wicher za wspólną walkę! Może kiedyś,może gdzieś się jeszcze spotkamy.
Uwolniona Mysl jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 25-09-12, 20:09   #12
Mervakis
 
Avatar Mervakis
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Katowice
Postów: 2,529
Domyślnie

To udowodnij kto kogo uhnął, gdy leci x UHów naraz. Odpowiedzialności zbiorowej nie stosujemy. Autoheala nie ma nikt - tego jestem pewny.
Mervakis jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 25-09-12, 20:26   #13
kapik12342
Ban Dożywotni
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 77
Domyślnie

Kazdy dobrze wie ze Mervi jest stronniczy, nawet jak był z nami to dobrze wiedzial ze mam bota i mnie złapal na healingu ale bana nie dal bo kolega :( z collegium tez tak na pewno jest. Pozdro dla normalnych
kapik12342 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 25-09-12, 20:32   #14
Mervakis
 
Avatar Mervakis
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Katowice
Postów: 2,529
Domyślnie

Gdy bociłeś Złym Onem na czerwiach na południu otrzymałeś notkę (wow), byłem wtedy doradcą, nie SG. Jako doradca dałem też kilka banów członkom Planu B (w którym wtedy byłem) , np. Dawis. Jako SG zbanowałem i zdeletowałem też wielu graczy Collegium - Yogi Muci, Arhuzz, Nikobelic, Procentowy i 10 innych. Jeżeli nadal chcesz siać propagandę o mojej stronniczości sprawdź najpierw dobrze informacje.
Mervakis jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 25-09-12, 20:35   #15
kapik12342
Ban Dożywotni
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 77
Domyślnie

o mervie powiem tak :
z nim jest jak z brazolami chociaz znasz prawde to nie wygrasz
kapik12342 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 25-09-12, 20:35   #16
KarolOs
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 179
Domyślnie

Cytat:
Napisał Mervakis Zobacz post
To udowodnij kto kogo uhnął, gdy leci x UHów naraz. Odpowiedzialności zbiorowej nie stosujemy. Autoheala nie ma nikt - tego jestem pewny.
Jestes w 100% pewny, sprawdziłes wszystkich? Wiadomo ze nikt mądry w depo nie staje z autohealem lub na expie, na akcjach może mają ale przecież ich nie mozesz sprawdzic nawet jak nikt go nie bije. Auto uha rzeczywiscie nie zawsze mozna udowodnic, bo jak jest duzo osób to nie wiadomo kto uha, ale mysle ze jakies sposoby by się znalazły :),


Cytat:
Napisał Mervakis Zobacz post
Gdy bociłeś Złym Onem na czerwiach na południu otrzymałeś notkę (wow), byłem wtedy doradcą, nie SG. Jako doradca dałem też kilka banów członkom Planu B (w którym wtedy byłem) , np. Dawis. Jako SG zbanowałem i zdeletowałem też wielu graczy Collegium - Yogi Muci, Arhuzz, Nikobelic, Procentowy i 10 innych. Jeżeli nadal chcesz siać propagandę o mojej stronniczości sprawdź najpierw dobrze informacje.
Dałes bany, wow. Wiadomo ze za niektóre rzeczy trzeba koniecznie dawac bany np. sharing bo głównie te wszystkie bany z collegium sa za sharing i to pewnie ktos ci kazał dac bo było duzo skarg, gdy nie ma zadnych skarg a o tym wiesz mysle ze przymykasz oko :)

Wiadomo ze jak sie ma sg / doradce i sie walczy to pomaga sie "troche" więcej dla gildi, i zapewne wielu z was tez by tak robiło ale dlaczego adminstracja z tym nic nie robi? Brak dowodów dlatego że niektórych spraw sie nie da udowodnic, chociaż wszyscy dobrze o tym wiedza to i tak nikt nikt nic z tym nie zrobi :)

Ostatnio edytowane przez KarolOs ; 25-09-12 o 20:42
KarolOs jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 25-09-12, 21:09   #17
Mervakis
 
Avatar Mervakis
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Katowice
Postów: 2,529
Domyślnie

A u Was za co są bany jeśli nie za sharing? Oba teamy dostają bany dokładnie za to samo. Tylko za przeproszeniem bezmózgi, które nie potrafią opanować języka (to chyba po przodkach z Brazylii mają, widocznie taka kultura) dostają notki co kończy się banem.
Mervakis jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 25-09-12, 21:21   #18
kapik12342
Ban Dożywotni
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 77
Domyślnie

Nie moge się juz doczekac kiedy paput, lord'pall lub zao dostana doradcow lub sg za udzielanie sie na altaron wiki tak jak furya
kapik12342 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 25-09-12, 21:43   #19
KarolOs
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 179
Domyślnie

Za co sa bany u nas? np. za mc ktorego nie ma i pewnie tylko sie czailes zeby mu dac bana bo nie wierze ze co pare minut wpisujesz /mc.
Tak samo ban na sebku, ban na kolejnny dzien + niesprawiedliwy, bo zapewne jakby to byla inna osoba to by nie dostala bana :)
KarolOs jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 25-09-12, 22:01   #20
Mervakis
 
Avatar Mervakis
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Katowice
Postów: 2,529
Domyślnie

O zakazie dawania x loga i wbijania na inne konto była mowa już od dawna = ban słuszny. Sebek dostał za przeszkadzanie 3 czy tam 4 lvlem, gdy był zapis o zakazie robienia tego - prosiłem go dzień wcześniej, wylogował, następnego dnia robił to samo = ban słuszny. Prosiłem o wypisanie banów niesłusznych.
Mervakis jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 
Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 18:01.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin