Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Sugestie i Propozycje

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Zamknięty Temat
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 18-09-16, 16:14   #1
Rahilux
 
Avatar Rahilux
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Postów: 1,518
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do Rahilux
żarówka Odblokowanie możliwości robienia kont

Tak jak w temacie, mam "prawie kolege" który chciałby pograć aczkolwiek nie ma możliwości stworzenia konta do gry, sam nie rozumiem celu zablokowania tej opcji aczkolwiek odblokowanie jej nie byłoby chyba problemem?
Rahilux jest nieaktywny  
Stare 18-09-16, 21:44   #2
Ememems
Gość
 
Postów: n/a
Domyślnie

Jestem za. Ale nie łudźmy się, administracja pewnie pracuje ciężko i nie ma czasu wejść na forum, a co dopiero odblokować możliwość robienia kont.. Zresztą nie potrzebują tłumów na serwerze, który musi upaść, po co.. jeszcze komuś by się spodobał ten stary Altaron, lepiej, żeby żaden nowy gracz nie stanął na starej altarońskiej trawie, bo jeszcze gotów się zakochać i strzelić focha na nową grę. I żeby czasem nie było strajku: "MY CHCEMY STAREGO ALTARONU!", "DAJCIE NAM STARY SERWER PEFAUPE!", "UWOLNIĆ STARE ALTAROŃSKIE KOZY!", no dobra może bez tego ostatniego. I te pytania nowych graczy przez które administracja ma koszmary "kiedy nowa gra?", "a czemu administracja nic nie robi?", "a kiedy updejt?", "czemu administracja zamknęła taki dobry projekt? przecież to miało potencjał!", "a jak będzie wyglądać ta nowa gra?", "czy stary serwer będzie usunięty? co się stanie z postaciami i przedmiotami? zostaną przeniesione na nową grę?", "a co się stanie jak skończy mi się pacc na starym serwerze? czy to już koniec świata?". Ja to mam nadzieję, że to jednak nie będzie koniec świata. Za dużo już tych końców świata. Zdecydowanie. Cel zablokowania możliwości stworzenia konta gry.. hmm.. jeśli nie wiadomo o co chodzi.. to z pewnością chodzi o sałatę. Siano. Many-many. Spróbujmy na chwilę wniknąć w umysł jednego z administratorów. Z pewnością dowiemy się o co w tym wszystkim chodzi. Łączę się.. Altrel? Nie mogło być inaczej. Chyba jedyny, który pozostał przy życiu po ostatnim ataku rozwścieczonych do granic możliwości graczy, reszta administracji widząc pędzący wściekły tłum ewakuowała się w trybie natychmiastowym, zabierając morgianowi (bo pewnie to jego niezwykłej mocy przebywania w tym samym czasie wszędzie tak bardzo się obawiali) na wieki wieków możliwość założenia nowego konta i tym samym zabierając tą możliwość też innym graczom. Skubany jednak zdążył jeszcze założyć konto, było to ostatnie założone konto w tej grze. Ale wracając do umysłu Altrela, po wejściu backdoorem okazało się, że korytarz prowadzący do - jak głosiła wielka tablica - tidzmskdg - wygląda jak szyfr! Co za zbieg okoliczności! Niestety nawet zespół składający się ze 44 specjalistów łamiących szyfry nie zdołał rozszyfrować tego skrótu, 80% specjalistów jest nadal święcie przekonanych, że w tym skrócie tkwi odpowiedź na pytanie o sens istnienia Altaronu i wszechświata, reszta czyli jakieś 20% jest za, a nawet i przeciw. Niestety nie udało mi się dostać do źródła wiedzy i nie wiem czym kierowała się administracja, gdy blokowała tę możliwość. A może po prostu strzelili focha?
 
Stare 18-09-16, 23:18   #3
Tron
Emerytowany Techniczny
 
Avatar Tron
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 1,612
Domyślnie

Ale ci się nudzi.
Tron jest nieaktywny  
Stare 18-09-16, 23:21   #4
Ememems
Gość
 
Postów: n/a
Domyślnie

Wydaje Ci się.
 
Stare 19-09-16, 07:28   #5
Rahilux
 
Avatar Rahilux
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Postów: 1,518
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do Rahilux
Domyślnie

Ja pierdole przeczytałem to XDDDDDD
Ukryty tekst:



Gratulejszons dla mnie.
Rahilux jest nieaktywny  
Stare 24-09-16, 12:49   #6
Kre Donau
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 152
Domyślnie

Jak się okazuje jest wiele osób które chciałyby pozwiedzać krainę Altaronu, niestety nikt nie odblokuje możliwości stworzenia nowych kont więc altaron będzie nadal pusty
Kre Donau jest nieaktywny  
Stare 24-09-16, 13:00   #7
Windykator
 
Avatar Windykator
 
Zarejestrowany: Lip 2013
Postów: 659
Domyślnie

WYdaje mi się, że forum czytają, ale nie wypowiadają się w tematach, które nie wspomagająich obecnej pracy ;-) Polecam sprawdzić posty użytkownika Pregusia, gdzie coś ciekawego - tam i jego post.
__________________
Cytat:
Napisał Mcree
[...]najwięcej jest jadu Legkana, który (mam osobiste wrażenie) pisząc każdy kolejny post spożywał coś mocniejszego niż amfetamina.
Windykator jest nieaktywny  
Stare 24-09-16, 22:42   #8
Ememems
Gość
 
Postów: n/a
Domyślnie

Faktycznie.. Pregusia napisał w tym roku aż 4 posty na ogólnodostępnym forum. W ilości postów może najlepszy nie jest, bo Altrel ma dużo więcej, ale przynajmniej ostatni post napisał w lipcu, a nie w lutym. Od 2 miesięcy nikt z administracji nic nie pisał. Niech żyje administracja! wolność i swoboda!
 
Stare 27-09-16, 00:17   #9
Windykator
 
Avatar Windykator
 
Zarejestrowany: Lip 2013
Postów: 659
Domyślnie

Niech żyje społeczność, która wymaga, a nie rozumie jasnego przekazu!
__________________
Cytat:
Napisał Mcree
[...]najwięcej jest jadu Legkana, który (mam osobiste wrażenie) pisząc każdy kolejny post spożywał coś mocniejszego niż amfetamina.
Windykator jest nieaktywny  
Stare 27-09-16, 10:22   #10
Ememems
Gość
 
Postów: n/a
Domyślnie

Rozumiem, bo ten przekaz jest bardzo jasny i brzmi "mamy was w dupie".
 
Zamknięty Temat


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 
Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 10:11.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin