Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Pytania i Odpowiedzi

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 06-10-17, 18:54   #11
Marancza
 
Zarejestrowany: Sie 2014
Skąd: xd
Postów: 522
Domyślnie

Cytat:
Napisał eremce Zobacz post
"Los chce se mną grać w pokera, raz mi daje raz zabiera" Zenek Martyniuk
raz zabiera, raz zabiera*
__________________
Marancza jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 06-10-17, 20:29   #12
paaaprikos96
 
Avatar paaaprikos96
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Białystok
Postów: 637
Domyślnie

Cytat:
Napisał Marancza Zobacz post
raz zabiera, raz zabiera*
Ale aaale, w politykę polskiego rządu to już nie wkraczajmy
__________________
paaaprikos96 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 06-10-17, 23:09   #13
Noratl
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Postów: 144
Domyślnie

haha, tak myślałem że tak będzie, kiedyś na swoim woju z 150 alchemią po 300 prochów w godzinę wynosiłem na starych edycjach.
Szczerze mówiąc fajnie że utrudnili altaron, ale według mnie cały balans poszedł w pizdu, bo poprawiano najgorszą edycję, ciężko żeby to długo stało :(
Noratl jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 06-10-17, 23:26   #14
Arkon
 
Avatar Arkon
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Neolith
Postów: 1,235
Domyślnie

myślisz, że znerfiono z powodu jednego gracza którego wyexpiliscie akuart wy i biedni jestescie bo nie zdążył sprzedać prochów?

Mg taki zły daje łapke w dół.

łatwość zdobywania itemu = mniejsza cena za niego. 200 md to było moim zdaniem nie przemyślana do końca cena gra MMO jest pełna takich rzeczy bo gracze są nieprzewidywalni (i własnie to pomaga odkrywać błędy, nikt by nie wpadł na klonowanie itemów wykorzystując bug gdyby gracz nie kombinował i nigdy by go nie naprawiono.) więc stale będą zmiany w różnych kwestiach. Widzisz minusy a ja widzę plusy, chcę gry trudnej, trwa wojna ceny powinny byc wgl wszystkie obniżone o kilka sztuk miedziaków jak i srebników. Egzekutor 7,5k? Dużo - do znerfienia.

jutro czy po jutrze ktoś odkryje inny sposób i mode na cos innego więc moim zdaniem zmiana na +
__________________
Akrą Siocher
Arkon jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 07-10-17, 23:01   #15
Dejmonix
 
Zarejestrowany: Sty 2017
Postów: 15
Domyślnie

Jak zobaczyłem szopkę typu "siema nowe gracze" a potem wysysanie many, uhanie szeregowców, paraliżowanie 100+ lvl'ami na dwarfach chciałem napisać: "jak ja grałem w altarona to Wy na gówno mówiliście papu" ale widzę, że niektórzy starzy gracze mają taki ból dupy, że im gówno do głowy uderzyło.
https://imgur.com/kAVSTlt
Jak myślicie, że swoim strajkiem "zniszczymy serwer, nie damy grać nowym graczom" , tymi szopkami wymusicie swoje warunki na administracji to powiem wam tyle: jesteście idiotami, którym ciągle mało i tą samą bandą z poprzednich edycji, nauczeni, że profit+turbo exp musi być, a jak gdzieś nie ma to rozpętamy gównoburze na forum, wiadomo... apetyt rośnie w miarę jedzenia.
P.S. Niezły dramat napisałeś Zao mało mnie za serce nie ujął, zaraz po tym straciłem jakiś sentyment, którym Cie darzyłem ze względu na wspomnienia ze starych edycji "taką dotkliwy czyn" mi uczyniłeś...

Ostatnio edytowane przez Dejmonix ; 07-10-17 o 23:14
Dejmonix jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 07-10-17, 23:34   #16
Rahilux
 
Avatar Rahilux
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Postów: 1,518
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do Rahilux
Domyślnie

XDD.

Jak oni bobaski, nwalle na 17levla rzucaja, to ja nie chce wiedziec kto u nich jest tym samozwańczym knurem pvp
Rahilux jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 08-10-17, 11:27   #17
kaos
 
Avatar kaos
 
Zarejestrowany: Gru 2011
Postów: 123
Domyślnie

Wbijajcie do mnie na WoWa :|
kaos jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 08-10-17, 13:04   #18
voagar
 
Avatar voagar
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Opole/Wrocław
Postów: 166
Domyślnie

Cytat:
Napisał Dejmonix Zobacz post
Jak zobaczyłem szopkę typu "siema nowe gracze" a potem wysysanie many, uhanie szeregowców, paraliżowanie 100+ lvl'ami na dwarfach chciałem napisać: "jak ja grałem w altarona to Wy na gówno mówiliście papu" ale widzę, że niektórzy starzy gracze mają taki ból dupy, że im gówno do głowy uderzyło.
https://imgur.com/kAVSTlt
Jak myślicie, że swoim strajkiem "zniszczymy serwer, nie damy grać nowym graczom" , tymi szopkami wymusicie swoje warunki na administracji to powiem wam tyle: jesteście idiotami, którym ciągle mało i tą samą bandą z poprzednich edycji, nauczeni, że profit+turbo exp musi być, a jak gdzieś nie ma to rozpętamy gównoburze na forum, wiadomo... apetyt rośnie w miarę jedzenia.
P.S. Niezły dramat napisałeś Zao mało mnie za serce nie ujął, zaraz po tym straciłem jakiś sentyment, którym Cie darzyłem ze względu na wspomnienia ze starych edycji "taką dotkliwy czyn" mi uczyniłeś...
Pewnie liczyli na dropa, bo moby słabo dropią i nie ma za co expić hihihihi
__________________
"i z tej historii moral jest taki ze teraz w kraju kroluja buraki i przepychaja sie lokciami w czasach powszechnej chlopomanii kazdy z nich mysli o sukcesie w polytyce i w byznesie kazdy wydyma cie za pare centow bo teraz w kraju kroluje potejto"
voagar jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 12-10-17, 18:36   #19
Dather
 
Zarejestrowany: Sty 2012
Postów: 155
Domyślnie

Cytat:
Napisał voagar Zobacz post
Pewnie liczyli na dropa, bo moby słabo dropią i nie ma za co expić hihihihi
No to jest jakieś logiczne Wytłumaczenie!
Dather jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 
Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 10:58.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin