Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Pytania i Odpowiedzi

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 05-06-14, 14:48   #1
Kennis
 
Zarejestrowany: Sty 2013
Postów: 97
Domyślnie macie zamiar cos z tym zrobic?

1. zrecznosc po co to ruszaliscie wystarczylo zmiejszyc czestotliwosc criytykow albo zrobic max skilla 100 to co po upie jest ze ludzie maja po 170 a tera nie idzie tego prawie skilowac jest bardzo fair wobec nowych graczy
2. misje dokladnie zbrojenia kazda misja opocz misji u rojena mozna se kupic itemki do misji a do rojena trzeba lootnac troche bezsens jak dal mnie prosil o ile tak mozecie zrobic albo itemki do wszystkich misji lootamy sami albo do wszystkich mozemy sobie kupic bo jest to tez nie fair w stosunku do nowych graczy i prosil bym tylko o komentarz administracje
dziekuje
3. uwazam ze na itemki poza wymogami sily powinniy mieć tez wymogi lvl bo to ze 50 lvl jak da all w sile bedzie biegal z bitewnym setem jest jakims nie porozumieniem jak dla mnie
myslicie ze na takim lvl powinno sie biegac z takimi itemami
Kennis jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 05-06-14, 15:02   #2
Altrel
Mistrz Gry
 
Zarejestrowany: Lip 2013
Postów: 1,370
Domyślnie

Cytat:
Napisał Kennis Zobacz post
1. zrecznosc po co to ruszaliscie wystarczylo zmiejszyc czestotliwosc criytykow albo zrobic max skilla 100 to co po upie jest ze ludzie maja po 170 a tera nie idzie tego prawie skilowac jest bardzo fair wobec nowych graczy
Nadal można ją bardzo szybko zdobywać, została jedynie zmieniona zasada działania dual-wield oraz ryb, przy czym w wędkowaniu za złowienie ryby otrzymujemy 2-5x więcej niż przed łatką, nie są liczone rzuty, w których ryb nie łapiemy jak to było przed łatką.

Cytat:
Napisał Kennis Zobacz post
2. misje dokladnie zbrojenia kazda misja opocz misji u rojena mozna se kupic itemki do misji a do rojena trzeba lootnac troche bezsens jak dal mnie prosil o ile tak mozecie zrobic albo itemki do wszystkich misji lootamy sami albo do wszystkich mozemy sobie kupic bo jest to tez nie fair w stosunku do nowych graczy i prosil bym tylko o komentarz administracje
dziekuje
Zadania wykonujemy, gdy jesteśmy na to gotowi, nie wszystkie zadania dedykowane są do wykonania na 10 poziomie. Nie da się wprowadzić zasady LootedBy do przedmiotów stackowalnych, dlatego materiały nie muszą być zdobyte przez Gracza, który je oddaje.

Cytat:
Napisał Kennis Zobacz post
3. uwazam ze na itemki poza wymogami sily powinniy mieć tez wymogi lvl bo to ze 50 lvl jak da all w sile bedzie biegal z bitewnym setem jest jakims nie porozumieniem jak dla mnie
myslicie ze na takim lvl powinno sie biegac z takimi itemami
Wątpię, że jakiegokolwiek Gracza, który zaczyna swoją przygodę z Altaronem, już na samym początku stać na zestaw bitewny.
Altrel jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 05-06-14, 15:15   #3
Kennis
 
Zarejestrowany: Sty 2013
Postów: 97
Domyślnie

czyli nic nie zmieniajcie jest dobrze jak jest zrobcie stakujace miksturki i po problemie ale o co ja sie prosze i tak tego nie bedzie i last pytanie czemu nie checie wprowadzac zmian ktore proponuja gracze ciekawe zmiany a wprowadzacie rzeczy typu szlam ze sie podziala na 2 slabsze albo to ze lvl postaci nie widac co wedlug mnie jest bezuzyteczne bo na stronce mozna zobaczyc a z tymi nowymi graczami chodzi mi o to ze niektorzy pooddawali prawie wszystkei itemy na ta misje a nowi gracze czyli tacy ktorzy nie dawno zaczeli i w pryszlosci beda robic to misje musza sami dropic
a propo ostaniej opdpowiedzi nie bede sie wypowiadal bo szkoda slow
Kennis jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 05-06-14, 15:23   #4
Walles
 
Avatar Walles
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Skąd: Warszawa
Postów: 978
Domyślnie

Cytat:
Napisał Altrel Zobacz post
Wątpię, że jakiegokolwiek Gracza, który zaczyna swoją przygodę z Altaronem, już na samym początku stać na zestaw bitewny.
Chyba że jest to morgian/daiver którzy zaczynają grę od nowa każdego dnia
Walles jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 05-06-14, 15:29   #5
Altrel
Mistrz Gry
 
Zarejestrowany: Lip 2013
Postów: 1,370
Domyślnie

Cytat:
Napisał Kennis Zobacz post
czyli nic nie zmieniajcie jest dobrze jak jest zrobcie stakujace miksturki i po problemie ale o co ja sie prosze i tak tego nie bedzie i last pytanie czemu nie checie wprowadzac zmian ktore proponuja gracze ciekawe zmiany a wprowadzacie rzeczy typu szlam ze sie podziala na 2 slabsze albo to ze lvl postaci nie widac co wedlug mnie jest bezuzyteczne bo na stronce mozna zobaczyc a z tymi nowymi graczami chodzi mi o to ze niektorzy pooddawali prawie wszystkei itemy na ta misje a nowi gracze czyli tacy ktorzy nie dawno zaczeli i w pryszlosci beda robic to misje musza sami dropic
a propo ostaniej opdpowiedzi nie bede sie wypowiadal bo szkoda slow
Nie zamierzamy wprowadzać możliwości stackowania mikstur, było to dyskutowane już wiele razy. Wprowadzane są propozycje, które nie kolidują z wizją Administracji, widziałem w grze, że osoby, które wykonywały zadanie, wiele z materiałów kupowało właśnie od nowych Graczy, którzy obecnie zdobywają doświadczenie na słabych potworach, z których zarówno materiały jak i wszelkiego rodzaju metale można zdobyć.
Altrel jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 05-06-14, 15:40   #6
Kennis
 
Zarejestrowany: Sty 2013
Postów: 97
Domyślnie

no napewno czerwone niebieskie i zolte materialy looca ze slabych potworow
w sumei po co mi odpisujesz przenies temat do archiwum jak ostatni i bedziesz mial spokoj
Kennis jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 05-06-14, 15:47   #7
cewix
 
Avatar cewix
 
Zarejestrowany: Wrz 2011
Postów: 561
Domyślnie

Serio boli cię to, że 50lvl biega w bitewnym? Tak jakby to jakąs różnice robiło, pare arma i tyle, płaczesz o byle gówno w tym momencie.
Na temat zręczności się nie wypowiem, bo nie wiem jak to jest, za jakies 5 dni sprawdzę.
A Soulbound ssie i tyle, po co to? Nie wiem
cewix jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 05-06-14, 15:54   #8
krrystian
 
Avatar krrystian
 
Zarejestrowany: Lis 2012
Skąd: Zielona Góra
Postów: 36
Domyślnie

Czemu tu jest mój screen ? :P

Jak ma się drugą wysoko poziomową postać to skompletowanie itemków na noob chara nie jest żadnym problemem.

W skórcie się gra, się ma.

A, że nie ma limitów i biegam z tym od 20 lvla to już pomysł administracji. Jego odbiór jest mocno indywidualny, dla jednych brak ograniczeń jest dobry dla innych demotywujący.
krrystian jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 05-06-14, 16:00   #9
Kennis
 
Zarejestrowany: Sty 2013
Postów: 97
Domyślnie

demotywujace jest to ze 130 rycerzem nie moge sie wbic z hitami w 50 rycerza majac bron 55 ataku i 130 skila walki
Kennis jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 05-06-14, 16:40   #10
cewix
 
Avatar cewix
 
Zarejestrowany: Wrz 2011
Postów: 561
Domyślnie

haha 130 skill walki na 130 lvlu, chłopie, ja na 99lvlu który padł grubo ponad 50 razy kiedy jeszcze skille spadały, prawie w ogóle go nie skilowałem wydałem mnóstwo pnów w zręczność i siłe nie skillujac ich, miałem ponad 120 skill 2h i broń ponad 60 ataku :D

A tak w ogóle to przypominam o możliwości zaczarowania broni ^^
cewix jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 16:00.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin