Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Sugestie i Propozycje > Archiwum

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 22-05-11, 12:18   #81
deska550
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 3
Domyślnie

Jestem na 1000% na NIE. A propo q wczoraj skończyliśmy wszystkie q w kanionie i co wielkie zero expa już nie mówiąc o jakiejkolwiek nagrodzie
deska550 jest nieaktywny  
Stare 22-05-11, 14:15   #82
nie ma lipy
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 1
Domyślnie

to zły pomysł w world of warcraft ograniczenie jest dobre ale tam jest masę itemow, kombinacji ze talentami i rozwinięty system pvp dzięki któremu ta gra jest tak popularna i tam naprawdę lvl nie ma znaczenia, a w altaronie mamy tylko lvl i skille a to zasadniczo za mało aby to ograniczyć
nie ma lipy jest nieaktywny  
Stare 22-05-11, 14:25   #83
Ghall2
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 4
Domyślnie

Kosiek napisałeś że że po wbiciu maksymalnego lvla zabijając potworki gracz będzie dostawał 0 ale łup będzie można zbierać.
Przedtem tego jakoś nie zauważyłem co napisałeś ale teraz spadłem z krzesła ze śmiechu. Myslisz że znajdzie sie Gracz który będzie zabijał potworki dla łupu nie bijąc lvla? załóżmy że się znajdzie i co wtedy będzie zbierał itemki aż stanie sie obrzydliwie bogaty i co? Nic. Koniec gry.
Powiem ci jaki ja przewiduje scenariusz jeśli blokada zostanie wprowadzona do gry (Mam nadzieję że to nigdy nie zostanie wprowadzone):

1 Blokada zostaje wprowadzona
2 Gracze wbijają załóżmy ten 150 lvl
3 robią questy
4 Myślą se "A żal znoobiał ten serwer do reszty nie gram tu przypomina mi metina"
5 3/4 graczy odchodzi
6 połowa z reszty graczy po jakimś czasie też odejdzie bo się po prostu znudzi. Zostanie tylko garstka nie licznych graczy , którzy mają podobny punkt widzenia do ciebie.
7 Większość nowych graczy gdy zobaczy że jest blokada nawet nie wejdzie by chwile pograć.
8 co za tym idzie Altaron Albo upadnie albo będzie w większości Utrzymywany przez założycieli.

Podsumowując: Blokada= Koniec Altaronu.

JESTEM JESZCZE RAZ NA NIE I MAM NADZIEJĘ ŻE TEN POMYSŁ NIGDY NIE ZOSTANIE WPROWADZONY DO GRY>
Pozdrawiam
Ghall2 jest nieaktywny  
Stare 22-05-11, 14:35   #84
zxc
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 0
mrugnięcie jestem na nie!

chcesz ograniczenia poziomów i rpg idź graj sobie w wowa a nie to jest na bazie tibi a nie wowa! zal mi cie..
zxc jest nieaktywny  
Stare 22-05-11, 14:44   #85
fiodor89
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 50
Domyślnie

Cytat:
Napisał Kosiek Zobacz post
Mam nadzieję, że przemyślicie moją propozycję. Wiem że na tym forum jest zajob i bałagan grzecznie mówiąc, ale liczę że chwilę poświęcicie. ;)
A ja mam nadzieję, że Twój pomysł nigdy nie zostanie zrealizowany :) Całe piękno w tym, że brak ograniczeń. Teoretycznie można rozwijać postać w nieskończoność, niemniej szanuje Twoją oraz innych kreatywność, niektóre pomysły są bardzo ciekawe.
fiodor89 jest nieaktywny  
Stare 22-05-11, 15:06   #86
Kosiek
 
Avatar Kosiek
 
Zarejestrowany: Paz 2009
Postów: 75
Domyślnie

Szczerze Wam gratuluję ambicji, jeżeli Waszym jedynym celem gry jest nudne bicie potworków... :F
Cytat:
Napisał zxc Zobacz post
chcesz ograniczenia poziomów i rpg idź graj sobie w wowa a nie to jest na bazie tibi a nie wowa! zal mi cie..
Broń, której używasz jest obosieczna: chcesz nie mieć ograniczenia poziomów i bicia expa całe życie to graj w Tibię. Ta gra to nie Tibia!
Kosiek jest nieaktywny  
Stare 22-05-11, 15:17   #87
fiodor89
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 50
Domyślnie

Cytat:
Napisał Kosiek Zobacz post
Szczerze Wam gratuluję ambicji, jeżeli Waszym jedynym celem gry jest nudne bicie potworków... :F[/I]
Każdy gra tak jak lubi, jedni robią zadania, inni skillują, jeszcze inni biją potwory albo zbierają kasę i rzadkie przedmioty... nie rozumiem dlaczego tak Ci to przeszkadza
fiodor89 jest nieaktywny  
Stare 22-05-11, 15:20   #88
Ghall2
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 4
Domyślnie

Masz rację to nie Tibia , ale Altaron ma dużo wspólnego z tibią , większosć graczy gra dlatego że różne systemy są jak w tibi , że grafika jest jak w tibi
z dodanymi wieloma funkcjami wymyslonymi przez twórców Altaron co daje spójną bardzo dobrą całość.

Uważam że Altaron jest Super jaki jest Teraz a próba Upodobnienia go do gier typu Metin2 jest porażką.
Altaron jak nie zauważyłeś Jest grą MMORPG Jedyną w swoim rodzaju (tak jak tibia kiedyś do póki nie zaczeli upodabniać jej do innych mmorpg ).

Podsumowując: Próba upodobnienia Altarony do innych MMORPG Jest nie udanym pomysłem mam nadzieję że zrozumiesz o co mi.
Postaraj się wymyślić coś co naprawdę dało by klimat RPG
Pozdrawiam

PS. Może nie zauważyłeś tej prawidłowości Ale ci powiem raz jeszcze Tibia była kultową grą
z klimatem RPG dopóki nie zaczeli iść na łatwiznę i brać pomysłu z innych gier to co się dzieje z tibią teraz moim zdaniem to porażka.
To samo czeka Altaron jeżeli takie pomysły były by wprowadzane w życie.
Podam ci przykład np Wierzchowce poroniony pomysł

Ostatnio edytowane przez Ghall2 ; 22-05-11 o 15:26
Ghall2 jest nieaktywny  
Stare 22-05-11, 15:25   #89
Kosiek
 
Avatar Kosiek
 
Zarejestrowany: Paz 2009
Postów: 75
Domyślnie

@up: to proste: robią się potem dziwolągi jak w Tibii typu 21987362981 lvl Royal Paladin soluje POI / Inq, bezsensowne PA, botterów w ciul bo wyścig szczurów kto pierwszy wbije lvl etc. Mamy teraz jako przykład niedawny wyścig lvlowy Securum vs Plan B... wiadomo kto wygrał.

Teraz pozwolę sobie odpowiedzieć na słowa Ghalla, który najwyraźniej nie ma pojęcia o co tu chodzi:
Cytat:
Napisał Ghall2 Zobacz post
Przedtem tego jakoś nie zauważyłem co napisałeś ale teraz spadłem z krzesła ze śmiechu. Myslisz że znajdzie sie Gracz który będzie zabijał potworki dla łupu nie bijąc lvla? załóżmy że się znajdzie i co wtedy będzie zbierał itemki aż stanie sie obrzydliwie bogaty i co?
(...)
Podsumowując: Blokada= Koniec Altaronu.
Nie mam pojęcia czy mam się śmiać czy płakać. Wyobraź sobie, że istnieje coś takiego jak wojna, i czasem zdarza się, że potrzeba pieniędzy na miksturki / runki / amunicję...

Co do końca Altaronu: odejdą jedni, znajdą się następni, Ci znużeni Tibią by CipSoft. Ty jak tak lubisz sobie expić to wracaj skąd przybyłeś, proszę...

Cytat:
Napisał Ghall2 Zobacz post
Altaron jak nie zauważyłeś Jest grą MMORPG Jedyną w swoim rodzaju (tak jak tibia kiedyś do póki nie zaczeli upodabniać jej do innych mmorpg ).
Tibii nie zabiło upodabnianie do innych MMO. Zabiło ją zniszczenie przez twórców systemu PvP (zaczęło się od hotów w 7.8, ale po patchu z czarnymi czaszkami i 20 fragami przestałem grać).

Ostatnio edytowane przez Kosiek ; 23-05-11 o 11:23
Kosiek jest nieaktywny  
Stare 22-05-11, 16:17   #90
Graudenz
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 3
Domyślnie

Tez dodam kilka słów od siebie.
Gra i sam serwer jest od niedawna,gro osób zaczynając gre niewątpliwie liczyło na wykazanie się (czyt.jedni grają dla qestów ,inni dla lvl). Nie zabierajmy im możliwości robienia tego co chcą na serwerze.
Co do klimatu RPG.Tyle się gada o tym klimacie a połowa nawet nie wie o co w tym wszystkim kaman.Nieoszukujmy się.Altaron posiada jakiś tam klimat RPG ,ale nie jest aż na tyle dopracowany żeby robić z niego nie wiem jaką klimatyczną rozkrywke.
Nastepny powód na NIE to że po wprowadzeniu max lvl dla graczy którzy osiągną limit ta gra po prostu się znudzi. Nie zasłaniajmy się tekstami że zaczną wtedy chodzić na polowania grupowe czy odrazu zaczną robić wszystkie qesty.Równoznacznie kto chce tak grać może już teraz odkrywać mape ,robić qesty itp...
Reasumując jestem na NIE

Pozdrawiam Grau
Graudenz jest nieaktywny  
 


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 05:03.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin