Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Sugestie i Propozycje > Oczekujące na wprowadzenie

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 16-06-12, 10:28   #1
Rośliny i meble
Lester86 Lester86 jest nieaktywny 16-06-12, 10:28

To co rzuca mi się w oczy, przy dekoracji mojego domku, to skromna ilość i rodzaj mebli... W świecie altaronu nie ma zbyt wiele mebli, a przydało by się dodać np. kanapy na 2 sqm, składowiska na zbroje, miecze i topory i mase innych rzeczy któych grafiki już są wprowadzone w altaronie... (niektóre widziałem w zamkniętych pomieszczeniach)
Druga sugestia, to wprowadzenie roślin, które rosną przez podlewanie i pielęgnowanie. Uważam, że to super sprawa dbać o takie roślinki, gracze oderwali by się choć na chwilkę od monotonnego expienia, czy skilowania. Wiem, że pomysł z tymi roślinami pochodzi z tibii, ale bardzo mi tego brakuje tutaj :( Tutaj podaje link, jak mogłaby wyglądać ewolucja kwiatów, jak i pielęgnowanie ich oczywiście to tylko przykład, żebyście zrozumieli co mam na myśli) Link: http://tibiopedia.pl/forum/t/2563,Hodowla-Kwiatow Oczywiście grafiki roślin można zmodyfikować, aby nie przypominały grafik z tibi.
Można też dodać obcinanie/pielęgnowanie scyzorykiem zbędnych, lub martwych kwiatów, bądź zerwanie ich(z rzadkich roślin można robić unikatowe mikstury)
Moje sugestie napewno wprowadziłyby jeszcze lepszy klimat, czy też wystrój naszych i tak już pięknych domków :) Myślę, że administracja sumiennie rozważy moje propozycje i wkrótce będziemy mogli cieszyć się swoimi pięknymi, rosnącymi i zielonymi pociechami 8)

Dziękuję za uwage i pozdrawiam
Rozetti

Lester86
Zarejestrowany: Maj 2012
Postów: 46
Odwiedzin: 7327
Odpowiedź z Cytatem
Stare 16-06-12, 15:35   #2
Betonowy Lukasz
 
Avatar Betonowy Lukasz
 
Zarejestrowany: Kwi 2012
Postów: 37
Domyślnie

Zamiast tych roślinek w tym rodzaju lepiej było by dodać hodowanie np: rumianek pospolity, który wymagałby podlewania co jakiś czas i np: dodawanie przeróżnych odżywek
(czy coś w tym stylu).
Betonowy Lukasz jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 16-06-12, 16:10   #3
Lester86
 
Zarejestrowany: Maj 2012
Postów: 46
Domyślnie

Chodziło mi raczej o całkiem nowe rośliny, niż te które już są i które można zbierać. Nazwy oraz grafiki roślin pozostawiam władzy (o ile zainteresują się tym pomysłem)
Lester86 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 24-06-12, 09:48   #4
Lester86
 
Zarejestrowany: Maj 2012
Postów: 46
Domyślnie

odświeżam....
Lester86 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 24-06-12, 11:42   #5
Mervakis
 
Avatar Mervakis
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Katowice
Postów: 2,529
Domyślnie

Temat został otagowany co oznacza, że zostanie on, lub też jakaś jego część wprowadzona do gry w odpowiednim czasie.
Mervakis jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 
Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 17:04.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin