Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Sugestie i Propozycje > Oczekujące na wprowadzenie

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 23-06-12, 13:34   #1
[inne] Fotele.
RANCORE RANCORE jest nieaktywny 23-06-12, 13:34

Witam, wpadł do głowy mi ciekawy pomysł. Otóż dałoby się zrobić (praca dla grafików oraz skrypterów) "siedzące" postacie? Np. w Tibi są mounty i te postacie wyglądają jakby siedziały. Zrobić coś takiego, tylko że dla foteli/krzeseł w domkach. Mając domek, oraz meble, można byłoby kliknąć na fotel/krzesło "Użyj" a postać siadałaby na danym siedzisku. Co o tym myślicie?
__________________
Nienawidziłem każdej minuty treningu, ale powtarzałem sobie: nie poddawaj się, przecierp teraz i żyj resztę życia jako mistrz. Muhammad Ali

 
Avatar RANCORE
RANCORE
Zarejestrowany: Cze 2012
Postów: 16
Odwiedzin: 5730
Odpowiedź z Cytatem
Stare 23-06-12, 17:17   #2
Kuzyn
 
Avatar Kuzyn
 
Zarejestrowany: Paz 2009
Postów: 177
Domyślnie

W grze Zezenia Online postacie same siadają na tego typu meblach (w depozycie chyba jest to łatwo zauważyć bo przed każdym stało krzesło). Jednak wiąże się to z tym, że dla każdego outfitu potrzebna by była wersja siedząca w cztery strony + kolorowanie aby siedzące postacie nie traciły kolorów nadanych przez gracza. Następnie trzeba było przyjrzeć się meblom czy wszystkie są takie same (te do siedzenia). Żeby nie było błędów (tak jak są zrobione mounty, wszędzie postać siedzi tak samo).

Dużo roboty ale do wykonania, może administracja "zainwestuje" trochę czasu w to.
Kuzyn jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 23-06-12, 17:29   #3
irwin546
Pomocny
 
Avatar irwin546
 
Zarejestrowany: Paz 2009
Postów: 51
Domyślnie

outfity kolorują się automatycznie.
irwin546 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 23-06-12, 17:36   #4
cinkiwonsz
 
Zarejestrowany: Sie 2011
Skąd: Óć
Postów: 545
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do cinkiwonsz
Domyślnie

Nikomu tak naprawdę do niczego nie jest to potrzebne i wymaga sporo pracy, ale kto pamięta na przykład Duke Nukem 3D, ten na pewno korzystał z kibla, czy też poświęcił parę chwil na zabawę stołem bilardowym. Taka interakcja z otoczeniem nie ma prawdę mówiąc żadnego wpływu na rozgrywkę, ale jest w tym coś, co przyciąga i zostaje w pamięci.
W skrócie: Fajny pomysł, podoba mi się. Chciałbym kiedyś tutaj coś takiego zobaczyć.
cinkiwonsz jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 
Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 09:56.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin