Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Pytania i Odpowiedzi

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Zamknięty Temat
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 01-09-12, 13:46   #1
RubSon
 
Avatar RubSon
 
Zarejestrowany: Sie 2012
Skąd: Woj. Pomorskie
Postów: 130
Domyślnie Konto

Witam. Mam problem z hasłem do konta. Dzisiaj z rana zalogowałem się do gry i przed chwilą musiałem się wylogować na jakieś 15min. Wracam a tu cały czas wyskakuje, że podaje złe hasło w grze jak i na stronie. Dodam, że capslock jest wyłączony i wpisuję swoje hasło poprawnie jeżeli chodzi o wielkie litery. Proszę o szybką pomoc.

Pozdrawiam, RubSon

Temat do zamknięcia. Poradziłem sobie z problemem lecz było to bardzo nieciekawe. Prawdopodobnie ktoś włamał mi się na konto. :/
RubSon jest nieaktywny  
Stare 01-09-12, 15:23   #2
Mervakis
 
Avatar Mervakis
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Katowice
Postów: 2,529
Domyślnie

Podaj nick postaci, a sprawdzę czy i kto się włamał. Hackowanie jest zabronione, więc jeśli to prawda tamta osoba zostanie "nagrodzona". Pozdrawiam.
Mervakis jest nieaktywny  
Stare 01-09-12, 16:34   #3
RubSon
 
Avatar RubSon
 
Zarejestrowany: Sie 2012
Skąd: Woj. Pomorskie
Postów: 130
Domyślnie

Nie ma innej możliwości. Hasło samo by się nie zmieniło no chyba, że był w tym czasie jakiś błąd w bazie danych czy coś podobnego. Nick postaci to Lunuanna i od razu chciałbym prosić o sprawdzenie Peccatoris bo pewnego razu w logowałem się w całkiem innym miejscu co wylogowałem i to mnie strasznie zdziwiło. Mało tego zniknął mi item z depozytu. Nie wiem czy była jakaś cofka ale po tym zajściu byłem strasznie zirytowany i nawet zainstalowałem antyvira... :D Tym razem nie zauważyłem żadnego ubytku w grze oraz postacie znajdowały się w tych samych miejscach więc mogło dojść tylko i wyłącznie do zmiany hasła na stronie.
RubSon jest nieaktywny  
Stare 01-09-12, 17:01   #4
Mervakis
 
Avatar Mervakis
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Katowice
Postów: 2,529
Domyślnie

Sprawdziłem obie te postacie, na żadnej nie doszło do logowania się osób trzecich. Widocznie wystąpił jakiś błąd na stronie, lub Ty popełniłeś jakiś błąd. Skoro wszystko działa już jak powinno temat zamykam.
Mervakis jest nieaktywny  
Zamknięty Temat


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 22:05.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin