Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Sugestie i Propozycje > Archiwum

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 26-06-14, 13:46   #11
RubSon
 
Avatar RubSon
 
Zarejestrowany: Sie 2012
Skąd: Woj. Pomorskie
Postów: 130
Domyślnie

Beta, jest to również jakieś rozwiązanie... a nqwet bardzo dobre. Tylko myślę, że takie możliwości do końca da nowy silnik. Mam również cichą nadzieję, że zostanie na nowym silniku wprowadzony takowy podział który miałby za zadanie rozdzielić 1h/2h/duala, tak jak i maga dpsa a healera itd... :-)
Takowy podział rozwiązałby wiele problemów. Oczywiście byłoby z tym więcej zabawy ale tylko na początku bo w póniejszym etapie wszystko byłoby ładnie poukładane oraz porozdzielan. :-)
Takie jest przynajmniej moje zdanie... :-)

Pozdrawiam,
RubSon
RubSon jest nieaktywny  
Stare 26-06-14, 14:55   #12
Adrondil
 
Zarejestrowany: Maj 2014
Postów: 231
Domyślnie

A ja dziś dostałem eureko, jeśli tak bardzo chcecie zrobić z duala dmg dealera w 1 target, co mi nie przeszkadza, to można dodać 1 czar, którego wprowadzenie jest bardzo proste i nie sprawi administracji większego problemu, a rozwiąże problem duala, mianowicie:

Nazwa czaru: Furia ostrzy.
Koszt many: 115.
Opis: Rycerz posiadający 30 poziom doświadczenia, znający techniki posługiwania się dwoma ostrzami, po wypowiedzeniu słów czaru, jest w stanie uzyskać moc pozwalającą wytrącić kilka dodatkowych ciosów w obrany cel.
Działanie: Kosztem 115 punktów many, mamy możliwość wytrącenia kilku dodatkowych ciosów, mianowicie 3 dodatkowe ciosy, które zadają 100% dmg broni.

Jest to coś podobne do odes kpiro, zwiadowcy z tym, że atakujemy z odległości 1 kratki.
Adrondil jest nieaktywny  
Stare 26-06-14, 17:53   #13
frodo1
 
Zarejestrowany: Paz 2011
Postów: 133
Domyślnie

albo po prostu wystarczy do rago tote dodać ciosy z dwóch broni, czyli wtedy by wychodziło 4 ataki zamiast dwóch
frodo1 jest nieaktywny  
Stare 26-06-14, 20:39   #14
RubSon
 
Avatar RubSon
 
Zarejestrowany: Sie 2012
Skąd: Woj. Pomorskie
Postów: 130
Domyślnie

Adri, nie powiem bo nawet mi się podoba... ale chyba to już byłoby zbyt dobre. Chociaż, jakby to dobrze rozpracować i w ogóle... Jest ot jakieś wyjście a zrobienie z Duala punktowego dpsa jest chyba najlepszym wyjściem. :)

A może by tak po prostu dodać aby Dual bił z każdego czaru x2? Tylko tutaj pozostaje problem z tym, że to dopiero byłoby OP.

Dlatego najlepszym wyjściem byłoby napisanie pod Duala osobnych czarów uwzględniających zręczność itd. Oczywiście taki zabieg przydałby się każdej profesji.

Pozdrawiam,
RubSon
RubSon jest nieaktywny  
Stare 26-06-14, 21:38   #15
Adrondil
 
Zarejestrowany: Maj 2014
Postów: 231
Domyślnie

Cytat:
Napisał RubSon Zobacz post
Adri, nie powiem bo nawet mi się podoba... ale chyba to już byłoby zbyt dobre. Chociaż, jakby to dobrze rozpracować i w ogóle... Jest ot jakieś wyjście a zrobienie z Duala punktowego dpsa jest chyba najlepszym wyjściem. :)
No wreszcie jakieś porozumienie, powiem szczerze, że i mi się podoba dual jako punktowy dmg dealer, myślę, że nie było by to zbyt op, bo punktowo biłby więcej niż ryc 1h, ale za to obszarowo z rago sam wiesz jak bije. Chyba dobry pomysł zarzuciłem?
Adrondil jest nieaktywny  
Stare 27-06-14, 15:03   #16
RubSon
 
Avatar RubSon
 
Zarejestrowany: Sie 2012
Skąd: Woj. Pomorskie
Postów: 130
Domyślnie

No najlepszym wyjsciem byloby chyba zrobienie tego rago tote x2 czyli x4. To byłoby chyba najprostsze wyjscie. :-)

Pozdrawiam,
RubSon
RubSon jest nieaktywny  
Stare 27-06-14, 16:22   #17
wejnos
 
Zarejestrowany: Gru 2012
Skąd: krakow
Postów: 122
Domyślnie

Ale nie najlepsze,a nim by było wyłączyć altaron na miesiąc i naprawa błędów osobne czary dla każdej profesji jak i stylu gry.
wejnos jest nieaktywny  
Stare 29-06-14, 00:35   #18
Adrondil
 
Zarejestrowany: Maj 2014
Postów: 231
Domyślnie

Cytat:
Napisał Adrondil Zobacz post
A ja dziś dostałem eureko, jeśli tak bardzo chcecie zrobić z duala dmg dealera w 1 target, co mi nie przeszkadza, to można dodać 1 czar, którego wprowadzenie jest bardzo proste i nie sprawi administracji większego problemu, a rozwiąże problem duala, mianowicie:

Nazwa czaru: Furia ostrzy.
Koszt many: 115.
Opis: Rycerz posiadający 30 poziom doświadczenia, znający techniki posługiwania się dwoma ostrzami, po wypowiedzeniu słów czaru, jest w stanie uzyskać moc pozwalającą wytrącić kilka dodatkowych ciosów w obrany cel.
Działanie: Kosztem 115 punktów many, mamy możliwość wytrącenia kilku dodatkowych ciosów, mianowicie 3 dodatkowe ciosy, które zadają 100% dmg broni.

Jest to coś podobne do odes kpiro, zwiadowcy z tym, że atakujemy z odległości 1 kratki.
Co administracja o tym sądzi?
Adrondil jest nieaktywny  
Stare 20-03-15, 15:17   #19
Altrel
Mistrz Gry
 
Zarejestrowany: Lip 2013
Postów: 1,370
Domyślnie

Zaszły zmiany w tym czarze w aktualizacji, odes rago wykonuje aktualnie dwa ataki.
Altrel jest nieaktywny  
 


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 13:59.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin