Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Sugestie i Propozycje

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 13-04-19, 21:57   #11
wojtek12345
 
Zarejestrowany: Gru 2016
Postów: 173
Domyślnie

na pewno to wejdzie pozdrawiam hahahah xDD marnujcie czas dalej :)
wojtek12345 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 13-04-19, 22:48   #12
Grael
 
Zarejestrowany: Gru 2016
Postów: 35
Domyślnie

A może niech Administracja się wypowie?
Spoko pomysły ogólnie, bo wiadomo i to jest logiczne, że im wiecęj takich rzeczy typu nowe runy, czary czy tez potwory to gra momentalnie ma ogromnego plusa za urozmaicenie. (Tak, to prowadzi do zwiększenia ilości graczy :D )
Czytając forum i wypowiedzi niektórych graczy mam wrażenie, że oni nie chcą aby do Altaronu przybywali nowi gracze. Śmieszą mnie komentarze takich typowych "dziadów" starych wyjadaczy, co by to tylko zostawili tak jak jest i niech ta gra sobie gnije, po co dawać coś nowego i urozmaicać grę skoro można robić ciągle to samo w tym samym gronie i żeby tylko im pasowało. Pięknie kolega tam podsumował "babranie się w tym co jest, czyli całym niczym"
-Weźmy pod uwagę te bonusy drużynowe, dodać 10+ rodzajów bonusów (każda profesja daje inny w pt) (takie grupowe zjedzenie rybki na skilla xd) ( oo i tu kolejny pomysł, przed expieniem w pt trzeba rozłożyć, rozpalić ognisko i wrzucić do niego rybę np suma co da nam na 30 min ten bonus na hp wszystkim graczom co przez 2 minuty byli w pobliżu ogniska) (nie ma tego w innych grach mmorpg a wydaje się spoko pomysłem i byłoby mniej bezmózgiego expa a bardziej klimatycznie)
-Albo na przykład dodać latanie na smokach (nie chodzi o te minisekundowe przeloty, tylko podróże które trwaja xd)
-Nowe lokacje i sposoby dotarcia do nich np za pomocą łódek (np max w 4 osoby), statków
-Mnóstwo nowych potworów i np na respie jednych pojawia sie ich taki ala bosik co daje lepszy loot ale jest trudniejszy do pokonania
-Dodanie wierzchowców (ale to już by chyba za bardzo Tibie by przypominało a tego {osobiście} chciałbym uniknąć)
-No właśnie te runy, nowe zbroje, ryby, składniki, bronie albo nawet mikstury obszarowe/miotane
-Częste ataki Abitańczyków na miasta i np każda gildia lub klan dawałyby misje dostarczane poczta lub ogłaszane na klanowych czatach (w zależności od lvla lub miejscu w rankingu klanów) w którą część najazdu ma się udać i np jakich obiektów ma bronic. (słabszy klan np musi bronic npc w miescie i leczyć ich (bo pojawia im sie pasek hp itd.)
bo nie ukrywajmy, widząc opisy tych klanów śmieje się przez łzy "wspólne expy i wojny/hunty".
Na przykład właśnie podczas najazdów, rola tych klanów zmieniłaby się i każdy klan miałby obowiązek bronic np jakiejś lokacji typu "mury miasta" części miasta lub dostać się do tuneli którymi Abitańce się dostali na nasze tereny (trochę masło maślane xD)
-rozwinąć misje u Grabarza lub je zrekonstruować.

Sami widzicie, ze np dodanie nowych respowisk lub ajtemów daje nam możliwość dodania npceków, questów zadań, tasków, dziennych misji.

TAK, NUDZIŁO MI SIE I SIE ROZPISAŁEM (ALE WBREW POZOROM, WYMYŚLANIE TEGO CO NAPISAĆ ZAJĘŁO BARDZO MAŁO CZASU)
ZDAJE SOBIE SPRAWĘ Z TEGO, ŻE ŁATWO SIĘ PISZE A TRUDNIEJ ZROBIĆ ALE WIDZIAŁEM NA FORUM PROPOZYCJE POMOCY OD GRACZY WIĘC IZI.
ALTARON OD SAMEGO POCZĄTKU MA TO COŚ, TEN KLIMAT I MIMO TEGO ŻE ERA TAKICH GIER PRZEMIJA TO WŁAŚNIE POPRZEZ UROZMAICENIE I DODAWANIE NOWYCH POMYSŁÓW MOŻNA SPRAWIĆ, ŻE TA GRA NIE UMRZE.
(wiem że CAPSLOCK był włączony)
A z tej racji, że nie umiem w forum itp to pisze to tutaj, soraski twórco tego posta xD

Z całego serducha popieram te pomysły Astero, jestem jak najbardziej za i wielki wał w pupę ludziom co od razu mówią "NIE"
Od czegoś jest "test server" (znawcą nie jestem ale wydaje mi się, że od testów :D"
Więc wszystko jest możliwe, NIE DAJMY UMRZEĆ TEJ GRZE, ENTER.
Grael jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 
Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 14:41.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin