Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Klany

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Zamknięty Temat
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 30-09-12, 12:02   #81
Wicked
 
Avatar Wicked
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 565
Domyślnie

Cytat:
Napisał negrula Zobacz post
Ode mnie w tej sprawie jeden jedyny post.

1. Irvizz bardzo mi przykro z powodu Twojego wyrzuconego ciała. ;/ Odezwę się do Ciebie jeszcze w grze.

2.
Hmm.. jeszcze wczoraj usłyszałam w rozmowie z Kaelem dot. Dakasha, że jednostka reprezentuje przecież grupę. Ba! Nawet usłyszałam, że była to "ładna" reklama.

3. Nie wiem dlaczego ten temat jest ciągnięty, wałkowany i ciągnięty i wałkowany. Na co komu te wyzwiska i obrzucanie się błotem? W niczym to nie pomoże, a tylko wprowadza chaos. Merv na pewno sprawdzi kto miał bota i zostanie wysunięta odpowiednia kara. Wasze konwersacje w niczym mu nie pomogą, nie przyspieszą jego pracy.

4. Co do grupy, która zabiła Rokitę - gratuluję. Sami wiecie czy używaliście bota i innych wspomagaczy czy też nie. Jeśli nie to możecie być z siebie dumni. W końcu Rokita to nie byle jaki potwór. :) Jeśli tak, to no cóż.. Wasza sprawa. Ale sądzę, że radość wtedy nie jest chyba taka wielka i co to za osiągnięcie..
Nie mnie oceniać, nie było mnie tam. :)

5. Attax. Dziękuję Ci w imieniu RR (WR) za miłe słowa w tym bycie wyzwisk. Naprawdę doceniamy to i na pewno Rokitę pobijemy.. w odpowiednim czasie :D

6 i ostatnie. Trochę śmieszna dla mnie była ta burza w okół Dakasha. W końcu to sprawa między graczami. Jeśli blokował kogoś, jak zostało tu wcześniej wspomniane - było trzeba to zgłosić. Mamy przecież na to punkt w regulaminie. Dalej.. Naprawdę tak Was tym wkurzył? Jedna osoba spacerująca za Wami? To trochę brzmi jak "mamo! a on za nami idzie i nam nie pomaga." xD Fakt, jest to irytujące, ale było trzeba to olać albo doprowadzić do jego śmierci skoro tak Was denerwował.
Wiem dlaczego to zrobił i niestety albo stety, dałeś się Kael sprowokować dając upust temu tu na forum..
Ad 2. W pełni się zgadzam i dlatego uważam, że oskarżenia wobec jednej osoby uderzają we wszystkich. O bocie u nas nikt nic nie wiedział i wątpię, by teraz też ktoś się chwalił tym, nawet jeżeli był. Nikt nas nie sprawdzał przed rokitą, nikt nie sprawdzał PO rokicie. Nie mam zamiaru się tłumaczyć, jeżeli raz jeden ktoś niechcący uhnął czy coś, nawet nie wiadomo kto, bo wychodzi na to, że nikt za tyle nie leczy. Następnym razem pewnie jak powiem, aby nas kontrolowali, to będzie, że teraz już botów nie ma, więc na dobrą sprawę co nie zostanie zrobione, to i tak będzie nie tak.

Ad 3. Kara nie zostanie w żaden sposób teraz nałożona, bo raz, że jest po fakcie, dwa, udowodnić nikomu nic nie można, a trzy... trzy, że nawet nie bardzo jest jak to sprawdzić, niestety. Nie popieram bocenia i sam staram się zawsze dowiedzieć czy ktoś nie ma czegoś takiego u nas. Było gadanie i żartowanie na TSie, ale tylko i wyłącznie tyle. A przynajmniej o tym wiem.

Ad 4. Nie. Nie możemy być dumni i nie ma już przyjemności. Została ona całkowicie zabita takimi oskarżeniami i ciągłym flejmem. Dlatego domagałem się dowodów, konkretnych zarzutów, lecz takie nigdy nie padły. Jakby była decyzja, że "Słuchajcie, jest nie halo coś, oddamy suple, oddamy sytuacje, macie jeszcze raz szansę zabić rokitę i zobaczymy.", to bym wcale wkurzony nie był. Trudno, zdarza się, przynajmniej będzie pewność. Nic takiego nie było. A jedynie puste gadanie, oskarżanie i wytykanie palcem.
Następnym razem pójdę, aby w trakcie bicia jakiegoś bossa nam jeszcze /hp minus dawali albo coś, bo nie wiem jaki jest sens czegoś takiego.

Ad 6. Co mieliśmy niby zrobić? Blokował przejście, owszem, bo w takim tłoku ta jedna osoba gdzieś tam się pchająca robi różnicę (Widać to było na wrlach, gdzie niektórzy nawet ich nie widzieli), zabić nijak w takiej grupie, bo mała szansa niestety, że akurat się przerzuci, a za blokowanie? Blokował, owszem, ale wszechwiedzący SG widzieli, patrzyli, że przeszkadza i jeszcze rzucali tekstami w stylu "A może was wybanujemy za blokowanie Dakashiego?".
Tym bardziej, że oferowałem Grejfrutowi czy idzie, a i Tobie przy każdej okazji pisałem o tym, że mogą ludzie bez problemu iść z nami, ale jako team. I tak, daję temu upust na forum, cały jeden post poświęciłem jego osobie, gdzie po prostu przedstawiłem jak to wyglądało. I nie wiem gdzie tu niby prowokacja, ale cóż. Skoro tak to widzisz. ;)
Wicked jest nieaktywny  
Stare 30-09-12, 13:01   #82
Mervakis
 
Avatar Mervakis
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Katowice
Postów: 2,529
Domyślnie

Co do Ad.3. Od nakładania kar jestem ja, a w Altaronie nie ma czegoś takiego jak przedawnienie. Jeśli coś udowodnię to bana dam.

Czytając wcześniejsze posty - Irvizz padł ponieważ:
a) Nie był blokerem i UHa na niego nie było,
b) Odtworzę sytuację z mwallami na Rokicie i zobaczę, któremu magowi uniemożliwiały UHanie.



Temat w tym momencie zamykam bo i sensu jego ciągnięcia nie widzę.
Mervakis jest nieaktywny  
Zamknięty Temat


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 
Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 02:33.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin