Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Pytania i Odpowiedzi

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 11-06-12, 15:25   #11
Kuzyn
 
Avatar Kuzyn
 
Zarejestrowany: Paz 2009
Postów: 177
Domyślnie

Cytat:
Napisał jasiek50 Zobacz post
wiesz czym się różni strona tibia-wiki.net od altarońskiej wiki? tym że altarońska należy do twórców gry i panują na niej takie zasady jakie twórcy określili. cipsoft też na pewno walczy ze spojlerami ale trudno im to robić jeżeli nie znają języka w którym jest pisana strona xD
jest wiele wytłumaczeń dla których nie walczą ze spojlerami w innych językach...

przykładowo na polskich forach tibii można pisać o sprzedaży kont albo o botach, tylko dlatego że cipsoft ich nie sprawdza...
Argumenty jak na Polaka przystało, czyli z dupy.
Czy ja wspominałem wcześniej o polskie wiki gry Tibia? Nie obchodzi mnie też, że ta wiki należy do twórców, zadałem wcześniej pytanie co by zrobili gdybym ja założył swoją i wyspojlował wszystko.

Biorąc pod uwagę, że odpisałeś całkowicie nie na temat to wybacz ale tibia-wiki jest Promoted Fansite, tak samo jak tibia.wikia,com, która jest po angielsku. Raczej pracownicy firmy muszą znać angielski także jak widać tolerują spojlery.

Co do polskich for o Tibii, to nie są oficjalne fora bo nigdzie na żadnym oficjalnym (rookie.pl/tibiopedia.pl) nikt nie ma prawa wspominać o sprzedaży kont ani o botach.

Jak masz znów wymyśleć takie bzdury to nie pisz już.
Kuzyn jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 11-06-12, 15:41   #12
jasiek50
 
Zarejestrowany: Paz 2011
Skąd: Kasinka Mała
Postów: 307
Domyślnie

Łopatologicznie próbowałem wytłumaczyć ci to co napisałeś na początku swojego postu, sugerowałem się tym że większość graczy których to dziwi opierają swoje zdanie na doświadczeniu z tibią wiki a o banach i botach napisałem dla przykładu, bo niektórzy sie zastanawiają dlaczego banuje się ich za coś za co na tibijskich forach ich nie ruszano...
jasiek50 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 11-06-12, 16:05   #13
Tron
Emerytowany Techniczny
 
Avatar Tron
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 1,612
Domyślnie

Cytat:
Napisał Kuzyn Zobacz post
A co byście zrobili gdybym teraz założył swoją wiki Altaronu i wyspojlował wszystko? Bez możliwości edycji tego przez użytkowników.
Była taka strona. Ci, którzy do niej linkowali tutaj albo w grze zostali ukarani.
Tron jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 11-06-12, 16:15   #14
Mervakis
 
Avatar Mervakis
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Katowice
Postów: 2,529
Domyślnie

Tia, śledztwa na podstawie screenów <3. Takie fora jeszcze nam ułatwiały banowanie botterów, mogliśmy dokładnie sprawdzać jakie scrypty mają i na tej podstawie wiedzieliśmy, który gracz expi sam, a który jest maszynką. Czemu CipSoft nie kara za takie rzeczy wypisywane na nieoficjalnych forach? Bo oni nie czytają w ogóle nieoficjalnych stronek, my natomiast czytamy ;) .
Mervakis jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 11-06-12, 16:29   #15
Serio
 
Avatar Serio
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 78
Domyślnie

A czy spojlerem będzie, jęśli na mapce zaznaczone będą expowiska?
__________________
http://w562.wrzuta.pl/audio/6xm4IBZ7Vd0/wiatr_intro

Mój track - jesli sluchasz RAPu to sprawdz ;)
Serio jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 11-06-12, 16:38   #16
cinkiwonsz
 
Zarejestrowany: Sie 2011
Skąd: Óć
Postów: 545
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do cinkiwonsz
Domyślnie

Wg powitalnej ramki na głównej stronie naszej wiki - tak.
cinkiwonsz jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 12-06-12, 15:11   #17
Kuzyn
 
Avatar Kuzyn
 
Zarejestrowany: Paz 2009
Postów: 177
Domyślnie

To może lepiej w ogóle forum zamknijcie, bo po co one. W końcu gracze mogą sobie gadać w grze hah.
Kuzyn jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 13-06-12, 19:49   #18
jasiek50
 
Zarejestrowany: Paz 2011
Skąd: Kasinka Mała
Postów: 307
Domyślnie

zrobiłem opis płytowego setu na wiki, opis jest prosty, starałem się nie popełniać błędów, na pewno wdarły się jakieś, więc prosił bym o poprawę, starałem się wykonać to "klimatycznie", bez tekstów: można go nosić od 20 lvl albo że mag go nie może założyć. Po za tym starałem się unikać stwierdzenia że spowalinia, żeby jakiś gracz faktycznie nie sądził że to ma jakieś odniesienie w grze.
zapraszam do komentowania w tym temacie, chciał bym wiedzieć czy jest jakiś sens aby to dalej kontynuować.
jasiek50 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 13-06-12, 19:54   #19
Thudaron
 
Zarejestrowany: Paz 2009
Postów: 611
Domyślnie

Doszukałem się wielu błędów stylistycznych i ortograficznych, nie będę ich tu wymieniał - wystarczy, że prześledzisz cały tekst jeszcze raz a sam je zauważysz. Najlepszy i wg. mnie nie wymagający poprawy jest opis płytowego puklerza.
I tak, jest sens kontynuowania. Mi taka forma bardzo się podoba.
Thudaron jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 13-06-12, 20:05   #20
Tron
Emerytowany Techniczny
 
Avatar Tron
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 1,612
Domyślnie

Cytat:
Napisał jasiek50 Zobacz post
zapraszam do komentowania w tym temacie, chciał bym wiedzieć czy jest jakiś sens aby to dalej kontynuować.
Sens jak najbardziej jest, bo to Wy - gracze tworzycie Wikipedię. Macie wolną rękę jeśli chodzi o edycję, ale oczywiście zasada "zakaz zdradzania tajemnic gry" nadal obowiązuje. Wy kształtujecie Wikipedię. Oczywiście my także coś od siebie dodamy i sprawdzamy, czy podane informacje są zgodne z prawdą.
Tron jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 00:44.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin