Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Sugestie i Propozycje

Krótka Wiadomość
[2019-08-13 13:48] Informujemy ze w nocy z 13.08.19 na 14.08.19 w godzinach 00:00 do 04:00 w związku z pracami w serwerowni mogą nastąpić problemy ze stabilnością połączenia do serwerów gry. Zalecamy ostrożną rozgrywkę.

Komunikaty

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stare 21-07-19, 10:52   #21
Kierka250799

Domyślnie

Wiesz co Gerwi? Wbiłbym z chęcią na serwer, zaczął grać, ale powiedz mi co to jest za sens grania, skoro od buta miałbym hunta za dawne czasy? Bo "biłem bossy bez kogoś". Mimo, iż informacja o nich była zawsze.
Stare 21-07-19, 11:15   #22
Rahilux

Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do Rahilux
Domyślnie

Chuj wi, według karmelii to ja jestem sprytny, mimo, że 3/4 rzeczy które wymieniła to nie ma żadnego zastosowania.
Już widzę jak zwiadek na respie będzie siedział zamknięty w paru sqmach i robił arrowy by dłużej siedzieć - nawet nie uzgodniliśmy cooldownów/ceny spella/kosztu many etc.

Uha nigdy nie będę już brał bo dla mnie nie ma sensu, wole mieć potki wyzdrowienia i rzucać spelle dodatkowe - bo na full spamie na hp moge się - manasować, rzucać odesy, finto, odes rago wszyystko, uh zabiera mi manasa, a mana się kończy dosyć szybko.

"Ograniczenie lvlowe tu nie pomoże. Nadal wojownik będzie kupką w pvp, bo będzie mocniej obrywał, jeśli załapie się na "shared" z wami. Może jego obrażenia będą większe, ale wszystko się wyrówna, bo sam będzie otrzymywał większe obrażenia i w zasadzie nic się nie zmieni."

nie ogarniam tego w ogóle, ale karmelia expert altaroński pewnie ma racje.

To karmi, wyjdź na tego mobka i ZARÓB na nim kokosze, nie biłaś go nigdy to chyba nie znasz % dropów, spędziłem na marmurowych trochę czasu i jedyne co wyniosłem to chat z kyogrem w którym narzekam na zmiane, że nic nie wyniosłem ._.

Równie dobrze możemy powiedzieć o całym klasztorze nekro jako najbardziej profitowym respie :O
Błogosławiona klinga za którą ludzie dadzą więcej jak za raskolnik bo jest rare.
MMM żółte materiały pewnie sporo ich leci,
świętych hełmów to chyba bp zdropie,
a czosnkowe amulety? ple ca kami.
Żeby nie było to wytłumaczę tu coś, chodzi o % szans na dany item jak i resp potwora, nie znajdziesz całego respa dedykowanego pod granitowe gargulce, ani dobrego respa marmurowych bo ten na bramie kobarta to kpina nie resp, niby dla low lvli a dowalone tyle drabinek między górkami, że tym 40lvlem chodzisz jak 5lvl wyspiarz.
Ogólnie oba moby do poprawy.

Sami nie informujemy o bossach od momentu jak ludzie nas dymają xD!
Wcześniej to ktoś sprawdził - ogarniamy ekipke i bijemy, jak komuś się nie chciało to było pewne, że zrobimy eskapade na bossa o 21 a nawet dwa bossy, że się ludzie wyrwali z tego schematu - nie nasza wina, sam nie chodziłem na większość tych śmiesznych bossów bo mi się nie chciało lub powodowałem, że bijemy go wieczorem jako tanker by więcej osób wbiło.

A o mój sprytny udźwig się nie martw, 4mbp pot + 200 wyzdro i jeszcze dropa zbieram o/

Sorry za słony/wrogi post, ale karmelia, nie znasz realiów tego serwera bijąc do 80lvla szlamki i słuchając się ludzi którzy zamiast huncić jak Ty te szlamki, to biją mysmenie.

btw.
Robimy to od graczy - dla graczy, żeby ktoś w 2019 jeszcze czerpał frajde z altarona...
Jak ludzie bili po 3k z sd na npvp i robili 5kk na piaskowych to nikt się nie czepiał.

Kierka, ale od kogo ten hunt xD.
Fafka już odpuścił większości, teraz to tylko za głupie zachowanie co najwyżej.
Ew. robisz inną postać bo i tak na cpvp nie masz takowej (chyba).

A przeniesienie postaci z spvp co nam zmieni? Może dwóch graczy dodatkowych w online, dla mnie git.
Tylko trzeba by to zrobić z jakimś savem tydzień/dwa przed zakończeniem serwera gdy to ludzie jeszcze nie wyrzucali itemów na dach.

Ostatnio edytowane przez Rahilux ; 21-07-19 o 11:23
Rahilux jest teraz aktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 21-07-19, 11:33   #23
Ememems

Domyślnie

Cytat:
Napisał Rahilux Zobacz post
Chuj wi, według karmelii to ja jestem sprytny, mimo, że 3/4 rzeczy które wymieniła to nie ma żadnego zastosowania.
Może teraz nie widzisz ich zastosowania, może nie chcesz widzieć, ja je widzę bardzo dobrze.

Cytat:
nie ogarniam tego w ogóle, ale karmelia expert altaroński pewnie ma racje.
No tak, nie mam racji, ale Ty pewnie masz, w końcu taki pokaźny lvl musi pisać mądrze i mieć rację.

Cytat:
To karmi, wyjdź na tego mobka i ZARÓB na nim kokosze, nie biłaś go nigdy to chyba nie znasz % dropów, spędziłem na marmurowych trochę czasu i jedyne co wyniosłem to chat z kyogrem w którym narzekam na zmiane, że nic nie wyniosłem ._.

Równie dobrze możemy powiedzieć o całym klasztorze nekro jako najbardziej profitowym respie :O
Błogosławiona klinga za którą ludzie dadzą więcej jak za raskolnik bo jest rare.
MMM żółte materiały pewnie sporo ich leci,
świętych hełmów to chyba bp zdropie,
a czosnkowe amulety? ple ca kami.
Hmm.. pisałam już, że nie z wszystkich respów musi być profit? Jeśli jakiś item leci rzadko lub prawie wcale to imho bardzo dobrze. Altaron ma być trudny.

Cytat:
Sorry za słony/wrogi post, ale karmelia, nie znasz realiów tego serwera bijąc do 80lvla szlamki i słuchając się ludzi którzy zamiast huncić jak Ty te szlamki, to biją mysmenie.
Ja też przepraszam, niestety nie słucham osób, którym władza i talary uderzyły do głowy.
Stare 21-07-19, 15:05   #24
Kierka250799

Domyślnie

Cytat:
Kierka, ale od kogo ten hunt xD.
Fafka już odpuścił większości, teraz to tylko za głupie zachowanie co najwyżej.
Ew. robisz inną postać bo i tak na cpvp nie masz takowej (chyba).
Tu nie chodzi tylko o Fafke. Fafka z tych wszystkich ludzi, z którymi grałem i miałem spine był najbardziej normalny i można było się z Nim zawsze dogadać. Bardziej tu chodzi o kondzia, legendarnego knajta Ugiego, chociaż ten klocek i tak by mógł ponosić mi poty, ale chodzi o to, że teraz oni mają lvl, więc mogą więcej. Wrócić dla mnie to nie problem, ale czemu mam się kryć z tym pod innym nickiem albo coś? :D
Stare 21-07-19, 15:33   #25
5310053

Domyślnie

jak się jest fałszywą kurw* kierka to i na nowej postaci hunta dostaniesz, nie ma co sie kryć
5310053 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 21-07-19, 15:45   #26
Kierka250799

Domyślnie

Fałszywą kurw*? Widzę, że ładnie w domu masz tam :D
Też miałeś ból dupy o to, że ubijałem bossy z Unim i Bajamorem. Bo koniecznie Wy musieliście bić też, bo inaczej swędziało. Tobie konkretnie powiedziałem, że Cię nie lubię i za Tobą nie przepadam, bo od zawsze byłeś Panem Złotówą.

Ale co Ty możesz wiedzieć, słyszałeś piąte przez dziesiąte i dalej jesteś idiotą, więc na tym poziomie co sobą reprezentujesz możesz porozmawiać z Ugim, możecie podać sobie ręce i pokołysać sobie razem kuleczki jeżeli takie posiadacie.

Ps. wracając do tej fałszywości, sam do mnie pierdo*iłeś na konrada, czarnego i fafke, a potem wielki kumpel ich, więc utkaj rurkę i mam nadzieję, że głos Ci zmężniał bo niewiele różniłeś się od bosika, tyle, że on miał 13-14 lat :D
Stare 21-07-19, 17:38   #27
mexiunio

Domyślnie

Cytat:
Napisał Medalikarz Zobacz post
Nie ma co sluchac Gerwiego w temacie bo to manipulant mega ^^ podobnie propozycje kyo ktory nawet zmienil posac glowna b nie skojarzc go xD.. dochodziliscie do topki jakis rok prawie i gra sie dla was skonczyla, teraz placzecie, ale przed wami bylo sporo osob co odeszly dlatego ^^ wbraliscie profesje korymi najszybciej sie konczy altaron, a teraz z nudow obrazacie resze graczy swoimi propozcjami mowiac o dobrze altaronu, ale sry dla mnie zawsze byleś i bedziesz niedojrzały ^^ z wazelinka wchoziles jak miałeś lov lvl topce, później etap popisu, a teraz w 3 osoby +200 lvl wbiegacie na 140.. takie wasze dobro one handy... ale fakty mówią drugie.

ps

przy okazji znowu manipulujesz faktami, ale kazdy kto gra w ta gre pluje na wasze pomysly, ale cykaja sie waszych smiesznych rajdow i akusowania w depo ^^ pozdrawiam
Ale ty jesteś dzbanem

Proszę się wypowiadać w tym temacie, nie stwarzając przy tym zbytniego offtopu

@Kierka A graj sobie, Konrad dał exita, wątpię, że Ugiemu będzie się chciało za tobą biegać.
Stare 21-07-19, 17:42   #28
Medalikarz

Domyślnie

Stary jak bys sam sie do tego stosowal gdy ja prosilem w moich tematach... to bym to uszanował.

bufowanie magow, albo rycerzy duch ele mija sie z sensem, juz teraz odstaja od reszty.
Tak samo pomysl z rozbiciem pancerza, jedyny sens to rozbicie tarczy która jest niezbalansowana.

Przyganiał dzban dzbanowi B)

Wiekszosc propozycji jest beznadziejna i jeszcze bardziej popsuje balans.
Stare 21-07-19, 18:32   #29
Rahilux

Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do Rahilux
Domyślnie

Manipulacja - lubisz to słowo, wykorzystałeś w moim kierunku uber razy, weź przytocz jakieś przykłady bo jak o to prosiłem to no - meh.

No i kiedy ja topce się podlizywałem? Zawsze na forum było mnie pełno, na czacie również, nie było konsekwencji żadnych bo nie robiłem z tego problemów.
Zrobiłem Duch Ele woja już na starcie edycji ze względu na to, że miałem plan na expienie go pod stare haper rago, char ten jest starszy od chara Papaja prawdopodobnie.

Ryc nekro ele odstaje od reszty, nekro alch również bo comum po przerwie jak wrócił to na próbę poszliśmy na wodniki by zobaczyć jak to stoi - o dziwo, robi to lepiej niż ja i szybciej ubija, ale nadal dmg duala trochę za słaby - w sensie kryty, bo ich nie ma, można by usunąć je dualowi i różnicy by nie było bo przelicznik jest naprawdę słaby, i powinien być buff o te 300-400dmg do kryta.

Kyogre nigdy nie miał maga na głównej wyświetlanej a mimo to dawał screeny w hertagońskiej z głównej o/
Wcześniej miał swojego zwiadowce alchemika.

W ogóle, raz ja + suchy wpadliśmy po Ciebie, kyogre się wkurwił bo to było w połowie th, i dobił Cie razem z nami tam na przeszłości.
To był jeden, a to co było 2? 3 dni temu, to ja i Suchy czyli DWIE osoby nie 3 osoby 200+ po 140lvle.

Każdy jest jebanym nohandem na tej tibii, szczególnie Ty, bo mogłeś przeżyć uciec i spierdolić 5x tym knightem z healem większym od mojego tylko nie masz na hotkeyu czaru "kostelnaar", a co mam na myśli każdy nohandem?
Bo tu jest press f1 ftw.

Ktoś napisał wcześniej ładnie - trzeba tutaj jeszcze dodatkowo nekromantów paru i można robić zmiany, a to są zmiany już zrobione przez Kyogra bo wie jakie wejdą w łatce - takie są realia, macie buffy na nekro cieszcie się, szczególnie Ty rudy, chociaż na ten moment już nie krótko.
Nohands for the win!

Ukryty tekst:
Ja to przyjme wszyyystko, byle somsiad złodziej nie dostał
Rahilux jest teraz aktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 21-07-19, 18:51   #30
Medalikarz

Domyślnie

Zgłaszam obraze ^^ prosze o reakcje administracji

3 nadużywanie wulgaryzmów, obrażanie innych graczy,

licze ze administracja nie bedzie pozwalac na takie uplycenie poziomu dyskusji w grze i na forum. Pozdrawiam.
Odpowiedz

Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania