Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Aktualności

Krótka Wiadomość
[2019-08-13 13:48] Informujemy ze w nocy z 13.08.19 na 14.08.19 w godzinach 00:00 do 04:00 w związku z pracami w serwerowni mogą nastąpić problemy ze stabilnością połączenia do serwerów gry. Zalecamy ostrożną rozgrywkę.

Komunikaty

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stare 24-12-17, 11:18  
Życzenia Świąteczne
Obles Obles jest nieaktywny 24-12-17, 11:18

Na kalendarzu widnieje data dwudziestego czwartego grudnia, oznacza to więc, że dziś jest dzień Wigilii Bożego Narodzenia.

Mogłoby się zdawać, że Święta co rok są takie same, tradycja jest kultywowana a obrzędy powielane. Jednak nie sposób odnieść wrażenia, iż wraz z upływem lat wszystko wokół nas ulega drobnym zmianom i poprawkom, które napiętrzone zmieniają rzeczywistość. Czyż dwadzieścia lub czterdzieści lat temu ten jedyny okres w roku wyglądał tak samo? Któż wie co czeka Nas wszystkich za dekadę? Do czego jednak dążę – życzę Wam, drodzy Gracze, byście w ten niezwykły czas docenili chwilę obecną, ponieważ jaka by nie była – nigdy się nie powtórzy. Cieszcie się danym Wam czasem i spędźcie go w miłej atmosferze razem z najbliższymi oraz dołóżcie wszelkich starań, by Święta przeminęły w duchu miłości, radości i spokoju. Niech najbliższe dni zostawią w pamięci piękny obraz, do którego zawsze będziemy mogli wrócić.

Korzystając z okazji odpowiem na pytanie, które zapewne nurtuje wielu z Was: „Co z aktualizacją?”. Nie owijając w bawełnę – w grudniu jej nie będzie, za co przepraszam – wszak ją obiecywałem. Za opóźnienie odpowiadam osobiście a przyczyny są mniej lub bardziej moją winą. Niemniej… prace cały czas trwają i mają się dobrze. Na otarcie łez zamieszczam zdjęcie z obszaru dżungli, w której czekać na Was będzie nie jedno niebezpieczeństwo!

W styczniu spodziewać możecie się już pełnoprawnych zapowiedzi, w których postaram się wprowadzić Was w sprawy pewnych wewnętrznych konfliktów władz Kogaru; problemów jakie sprawiają piraci; kultury plemion tubylczych; obłąkanych w zachodnim Raindarze czy też w końcu buntu pracowników kopalni, którzy jak wierzyć plotkom, dokopali się do grot, w których niegdyś przebywał sam Legion.

Administracja Altaron.pl

Miniaturka załącznika (kliknij aby powiększyć)
Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Bez nazwy.png
Wyświetleń:	40709
Rozmiar:	503.9 KB
ID:	4579  

Obles
Odwiedzin: 7905
Odpowiedź z Cytatem
Stare 24-12-17, 15:29   #11
tomusex

Domyślnie

@neilran

zgadzam się z kolegą ;)

Zdrowych i wesołych!! :)
tomusex jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 24-12-17, 16:31   #12
chinczykbeatdzg

Domyślnie

Dobre wieści, spóźnione ale dobre 😁
chinczykbeatdzg jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 25-12-17, 11:22   #13
poiuyt321

Domyślnie

to dobra aktualizacja xD
Stare 25-12-17, 11:41   #14
Makon

Domyślnie

To ja mam jedno pytanko "W styczniu spodziewać możecie się już pełnoprawnych zapowiedzi" To przepraszam kiedy ta aktualka? w lutym? marcu? na wakacje? czy grudzień przyszłego roku?
Makon jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 25-12-17, 11:56   #15
mario

Domyślnie

Cytat:
Napisał Makon Zobacz post
To ja mam jedno pytanko "W styczniu spodziewać możecie się już pełnoprawnych zapowiedzi" To przepraszam kiedy ta aktualka? w lutym? marcu? na wakacje? czy grudzień przyszłego roku?
W najbliżej nie określonym czasie 😂
Stare 25-12-17, 12:34   #16
genofag

Domyślnie

haha gość ma tupet, taki chłam wstawić dopisać parę zdań i cieszcie się :D:D
genofag jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 25-12-17, 13:45   #17
Catthon
Strażnik Gry

Domyślnie

Serio drodzy gracze, każda wiadomość w stylu tej powyżej odbiera administracji chęci do dalszej pracy.

Do autorów podobnej treści:
Nad Altaronem pracują ludzie, którzy oprócz studiów, jakiejś pracy, spotkania z dziewczyną, dodatkowo siadają na parę/parędziesiąt godzin tygodniowo do pracy nad Altaronem tylko po to, by pociągnąć temat gry, w którą nawet nie mają czasu pograć. Bo ją lubią, widzą w niej potencjał, bo wiążą z nią dobre wspomnienia.

Ja nie mówię - doceńcie, tego bym się raczej nie spodziewał, za dobrze was znam. Ale chociaż dajcie se spokój z pisaniem.

@ Trzymam kciuki za aktualizację.
Catthon jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 25-12-17, 14:26   #18
Makon

Domyślnie

Cytat:
Napisał Catthon Zobacz post
Serio drodzy gracze, każda wiadomość w stylu tej powyżej odbiera administracji chęci do dalszej pracy.

Do autorów podobnej treści:
Nad Altaronem pracują ludzie, którzy oprócz studiów, jakiejś pracy, spotkania z dziewczyną, dodatkowo siadają na parę/parędziesiąt godzin tygodniowo do pracy nad Altaronem tylko po to, by pociągnąć temat gry, w którą nawet nie mają czasu pograć. Bo ją lubią, widzą w niej potencjał, bo wiążą z nią dobre wspomnienia.

Ja nie mówię - doceńcie, tego bym się raczej nie spodziewał, za dobrze was znam. Ale chociaż dajcie se spokój z pisaniem.

@ Trzymam kciuki za aktualizację.
Catthon z całym szacunkiem do Ciebie ale o czym ty piszesz? odkąd ruszyła ta edycja altaronu była legenda o tej aktualce ze ludziom mozgi wysadzi, gdy były prośby kierowane wyżej o jakieś zmiany w czasie okresu wrzesień-grudzień na większość było odpowiadane ze grudniowa aktualka zmieni all. I pomimo żałosnej ilości graczy na serwerze pvp i non pvp, Ci co grali dalej liczyli na ta aktualke, podejrzewam ze gracze z non pvp tez po cichu liczyli ze Selbo się zlituje i da im aktualke terenu (pomimo tego ze pisał ze tak się nie stanie ) i pomimo tego co napisał sam Selbo ze nawet gdy wprowadzi aktualke 31 grudnia o 23:59 to wciąż będzie to grudniowa aktualka, a teraz na tydzien przed końcem grudnia jest news który wyjebał gorzej niż atomówka w japoni podczas drugiej wojny światowej. Mówi nam on o jakiejś nowej wiosce, 5 potencjalnych nowych jakiś rasach ale co najważniejsze mówi NAM O POTENCJALNYCH ZAPOWIEDZIACH w styczniu?? I Ty uważasz ze ludzie nie są mówiąc wprost wkurwieni?

Jeżeli tak uważasz to wybacz ze zawiodłem/zawiedliśmy Twoje oczekiwania.
Makon jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 25-12-17, 15:07   #19
Ememems

Domyślnie

Hmm.. cokolwiek się robi, czy nagrywa się filmy, czy tworzy się grę, nawet jak się cokolwiek napisze to trzeba być przygotowanym na to, że znajdą się osoby, które będą to krytykować. Widocznie niektórzy zamiast to olać i robić swoje, to wolą się zachowywać jak obrażone dziecko, potrafią strzelić focha, a później dziwią się, że ludzie traktują ich tak, a nie inaczej.
A po odwaleniu takiego czegoś, że trąbi się ciągle o grudniowej aktualizacji, a potem nic się robi, no to wybacz, ale gracze mają prawo być zirytowani i nawet jakby Selbo to ubrał w najpiękniejsze słowa to gracze i tak będą nieusatysfakcjonowani.
Stare 25-12-17, 16:41   #20
c770832

Domyślnie

Dwa tysiace dziesiec, znow nam patrza w kieszen ;/
c770832 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania