Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Sugestie i Propozycje > Archiwum

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 18-05-13, 23:20   #21
CySiO
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 378
Domyślnie

Cytat:
Napisał tomakeo Zobacz post
Nadal jestem za tym, aby bardziej skupić się na rozwijaniu kontynentu i balansie, niż na licorze który z założenia ma być "wyspą na chwilę", tak aby gracz się zapoznał z panującymi warunkami, z wojną między abi i po krótkim czasie ruszył wspomagać wojska Altaronu.
Rozwijanie Licoru tak, aby stał się niejako osobnym kontynentem, nie powinno nawet wchodzić w grę.
Spadaj na wojnę, a nie siedzisz na non-pvp :P, jakoś Cię tam nie widziałem :) Pozdro
__________________
Strzyg, wiwern, endriag i wilkołaków wkrótce nie będzie na świecie. A skurwysyny będą zawsze.
-A.Sapkowski Czas Pogardy
CySiO jest nieaktywny  
Stare 18-05-13, 23:27   #22
tomakeo
 
Avatar tomakeo
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Skąd: Zielona Góra
Postów: 1,600
Domyślnie

Co wnosi powyższa wypowiedź do tematu ?

Żeby nie było offtopu. Sam mam 30+stałego wyspiarza i jakoś nie płaczę z tego powodu, że nie wyciągam 30k/h, albo że nie mogę iść zabijać demonów. Licor taki jest i taki być powinien, już nie wspomnę o tych zmianach, które czekają nas w aktualizacji, a których nijako być tam nie powinno. Dlaczego słyszę płacz, skoro wiedzieliście na co się piszecie ?

Cytat idealnie do tego pasujący:
Widziały gały, co brały.
__________________
Cytat:
Napisał piniovsky Zobacz post
a ty eletrix zdradliwa ku*wo morda . jestes taki cwaniak to zapraszam w rl na ustawke piz*o
tomakeo jest nieaktywny  
Stare 19-05-13, 00:39   #23
CySiO
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 378
Domyślnie

Cytat:
Napisał tomakeo Zobacz post
Co wnosi powyższa wypowiedź do tematu ?

Żeby nie było offtopu. Sam mam 30+stałego wyspiarza i jakoś nie płaczę z tego powodu, że nie wyciągam 30k/h, albo że nie mogę iść zabijać demonów. Licor taki jest i taki być powinien, już nie wspomnę o tych zmianach, które czekają nas w aktualizacji, a których nijako być tam nie powinno. Dlaczego słyszę płacz, skoro wiedzieliście na co się piszecie ?

Cytat idealnie do tego pasujący:
Widziały gały, co brały.
Słuchaj, sam mam 50 lvl na licorze, więc sam wiem jak jest, na głównym kontynencie też gram i nie widzę problemu, żeby grać tu i tam. Wiem, że masz postacie na Licorze jak i na głównym kontynencie. To, że nie masz zamiaru wspierać Licor nie znaczy, że musisz wszystkie pomysły hejtować, Rozmawiałem z tobą Eletrixsie'Lic, więc nie wiem o co się czepiesz jeśli to ciebie nie dotyczy.
__________________
Strzyg, wiwern, endriag i wilkołaków wkrótce nie będzie na świecie. A skurwysyny będą zawsze.
-A.Sapkowski Czas Pogardy
CySiO jest nieaktywny  
Stare 19-05-13, 09:14   #24
Psimgoth
 
Zarejestrowany: Lip 2011
Postów: 132
Domyślnie

Co ma dojść w aktualizacji na licor wgle? Hotel? skąd wy to wiecie?
Psimgoth jest nieaktywny  
Stare 19-05-13, 10:15   #25
tomakeo
 
Avatar tomakeo
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Skąd: Zielona Góra
Postów: 1,600
Domyślnie

Cytat:
Napisał Psimgoth Zobacz post
Co ma dojść w aktualizacji na licor wgle? Hotel? skąd wy to wiecie?
Wystarczy czytać oficjalne ogłoszenia.

Cytat:
Napisał CySiO Zobacz post
Słuchaj, sam mam 50 lvl na licorze, więc sam wiem jak jest, na głównym kontynencie też gram i nie widzę problemu, żeby grać tu i tam. Wiem, że masz postacie na Licorze jak i na głównym kontynencie. To, że nie masz zamiaru wspierać Licor nie znaczy, że musisz wszystkie pomysły hejtować, Rozmawiałem z tobą Eletrixsie'Lic, więc nie wiem o co się czepiesz jeśli to ciebie nie dotyczy.
Popatrz na "rook" w Tibii. Co tam było zmieniane ? Od lat praktycznie cały czas to samo (doszedł samouczek i akademia), aaaaaa no tak przecież to nie jest tibia :( Dobra to dodajcie wszystko na licor, niech będzie ! O albo połączmy licor z kontynentem, co wy na to !!!? :)
__________________
Cytat:
Napisał piniovsky Zobacz post
a ty eletrix zdradliwa ku*wo morda . jestes taki cwaniak to zapraszam w rl na ustawke piz*o
tomakeo jest nieaktywny  
Stare 19-05-13, 10:49   #26
Amara12
 
Avatar Amara12
 
Zarejestrowany: Sie 2011
Skąd: Kraków
Postów: 34
Domyślnie

Mieszkańcy licoru są zacofani jacyś!? nie mogą budować lub robić nowych przedmiotów!??!?! nie mogą odkrywać nie odkrytych terenów tylko dlatego że mają w dupie wojne !? ONI MAJĄ PRAWO DO spokojnego życia oraz rozwoju gospodarki a także umiejętnosci i przygód!
Amara12 jest nieaktywny  
Stare 19-05-13, 12:09   #27
CySiO
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 378
Domyślnie

Cytat:
Napisał tomakeo Zobacz post
Dobra to dodajcie wszystko na licor, niech będzie ! O albo połączmy licor z kontynentem, co wy na to !!!? :)
Ehh, nie mówię tutaj o tworzeniu oddzielnej ścieżki rozwoju gracza. Chodzi mi tylko o to, żeby dodać parę mocniejszych mobów z których będzie coś leciało oraz zrobienie jakiegoś czasochłonnego zadania, np. zebranie skór minotaura w ilości 1000. Mapę gościu sam chce zrobić, administracja by tą mapę tylko trochę pozmieniała i tyle. To nie jest dużo.
__________________
Strzyg, wiwern, endriag i wilkołaków wkrótce nie będzie na świecie. A skurwysyny będą zawsze.
-A.Sapkowski Czas Pogardy
CySiO jest nieaktywny  
Stare 19-05-13, 12:15   #28
tomakeo
 
Avatar tomakeo
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Skąd: Zielona Góra
Postów: 1,600
Domyślnie

No to przecież będą bossowie, których zabicie stworzy niemałe problemy i z których być może (nie chcę tutaj spoilować) będzie dropiło coś zupełnie nowego.
Nowa mapa ? No dobra może to być, ale dodawać jakichś piratów ? Można jedynie powiększyć istniejące już respy, ale z tego co mi wiadomo, to nikt nie zgłaszał tego, więc pewnie nie zostały poczynione w tym kierunku żadne działania.
__________________
Cytat:
Napisał piniovsky Zobacz post
a ty eletrix zdradliwa ku*wo morda . jestes taki cwaniak to zapraszam w rl na ustawke piz*o
tomakeo jest nieaktywny  
Stare 19-05-13, 16:16   #29
CySiO
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 378
Domyślnie

Wiesz, ja będę logował się tylko na bossy, bo mi nie chce się expić na minosach. Wynika z tego, że w taki wypadku na Licorze i tak nie będę grał, zmarnuje cały hajs jaki mam na postaci i sobie odpuszę.
__________________
Strzyg, wiwern, endriag i wilkołaków wkrótce nie będzie na świecie. A skurwysyny będą zawsze.
-A.Sapkowski Czas Pogardy
CySiO jest nieaktywny  
Stare 19-05-13, 20:17   #30
tomakeo
 
Avatar tomakeo
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Skąd: Zielona Góra
Postów: 1,600
Domyślnie

No to w czym problem, bo nie rozumiem. Mają dodawać do licoru nowości, byle to korzystali z tego stali wyspiarze ? Jak mi powiesz gdzie jest logika, aby "apdejtować" licor, który tak jak wspomniałem ma być wyspą przejściową, to to poprę. Tylko proszę, podaj konkretne powody, a nie Stały wyspiarz nie ma na czym expić, albo Stały wyspiarz nie ma bitewnego seta.
__________________
Cytat:
Napisał piniovsky Zobacz post
a ty eletrix zdradliwa ku*wo morda . jestes taki cwaniak to zapraszam w rl na ustawke piz*o

Ostatnio edytowane przez tomakeo ; 19-05-13 o 20:23
tomakeo jest nieaktywny  
 


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 11:56.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin