Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Sugestie i Propozycje > Archiwum

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 14-03-14, 16:49   #1
Mcree
 
Avatar Mcree
 
Zarejestrowany: Paz 2013
Skąd: Poznań
Postów: 645
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do Mcree
Domyślnie Loot ze słabych mobów na Ankardii, a innych terenach

Propozycja czysto marketingowa, aby nowi gracze chcieli kupić SS już na niskim poziomie proponuję zwiększyć 2-3? krotnie loot ze słabych mobów na Ankardii np. Olbrzymów, Szkieletów i innych pierdół co tam biegają w stosunku do ich odpowiedników na terenie poza Ankardią. Wiadomo, że początki są najtrudniejsze, więc można to ułatwić za niewielką opłatą :>
Mcree jest nieaktywny  
Stare 14-03-14, 17:33   #2
Obles
 
Avatar Obles
 
Zarejestrowany: Paz 2009
Skąd: Olimp
Postów: 2,176
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do Obles
Domyślnie

Dziwne. Gracze powinni raczej walczyć, by różnica między posiadaczami ss a tych bez była jak najmniejsza...
Obles jest nieaktywny  
Stare 14-03-14, 17:38   #3
Altrel
Mistrz Gry
 
Zarejestrowany: Lip 2013
Postów: 1,370
Domyślnie

Altaron nigdy nie będzie grą pay-to-win. Ma być trudny zarówno dla osób grających bez Statusu Szlacheckiego jak i jego posiadaczy.
Altrel jest nieaktywny  
Stare 14-03-14, 19:39   #4
Xerion
 
Zarejestrowany: Sie 2011
Postów: 99
Domyślnie

Trudny to nie to samo co ciekawy Panie (niewiadomo skąd wzięty) mistrzu gry.. Gra powinna byc łatwa i ciekawa.. Takie jest moje osobiste zdanie na ten temat. Powinna cieszyć gracza. A nie "kiedy kurde wbije ten lvl?", "nie chce mi sie expic, ale trzeba wbic lvl".. Ogarnijcie sie.. :o co do głównego tematu-nie..
Xerion jest nieaktywny  
Stare 14-03-14, 19:57   #5
7667155
 
Zarejestrowany: Cze 2011
Postów: 53
Domyślnie

Cytat:
Napisał Xerion Zobacz post
Trudny to nie to samo co ciekawy Panie (niewiadomo skąd wzięty) mistrzu gry.. Gra powinna byc łatwa i ciekawa.. Takie jest moje osobiste zdanie na ten temat. Powinna cieszyć gracza. A nie "kiedy kurde wbije ten lvl?", "nie chce mi sie expic, ale trzeba wbic lvl".. Ogarnijcie sie.. :o co do głównego tematu-nie..
masz racje Pan mistrz gry nie wiadomo skąd się wziął wg mnie powinni kogoś doświadczonego a nie takiego nowicjusza(nie chcę nikogo obrazić)
Co do tematu- takkk lot może być x1.5
7667155 jest nieaktywny  
Stare 15-03-14, 08:13   #6
Wicked
 
Avatar Wicked
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 565
Domyślnie

Cytat:
Napisał Altrel Zobacz post
Altaron nigdy nie będzie grą pay-to-win. Ma być trudny zarówno dla osób grających bez Statusu Szlacheckiego jak i jego posiadaczy.
Szefie, nie chce nic mówić, ale Altaron i tak jest pay-to-play. Od 55 poziomu musisz posiadać status szlachecki, czy chcesz czy nie. ;)
__________________
14:24 Grejpfrut [151]: nie poradzisz nic bracie mój gdy na tronie siedzi ....
Wicked jest nieaktywny  
Stare 15-03-14, 09:47   #7
ReeZo
 
Zarejestrowany: Wrz 2012
Skąd: Poznań
Postów: 574
Domyślnie

Cytat:
Napisał 7667155 Zobacz post
masz racje Pan mistrz gry nie wiadomo skąd się wziął wg mnie powinni kogoś doświadczonego a nie takiego nowicjusza(nie chcę nikogo obrazić)
Co do tematu- takkk lot może być x1.5
Cytat:
Napisał Xerion Zobacz post
Trudny to nie to samo co ciekawy Panie (niewiadomo skąd wzięty) mistrzu gry.. Gra powinna byc łatwa i ciekawa.. Takie jest moje osobiste zdanie na ten temat. Powinna cieszyć gracza. A nie "kiedy kurde wbije ten lvl?", "nie chce mi sie expic, ale trzeba wbic lvl".. Ogarnijcie sie.. :o co do głównego tematu-nie..
Nie wiem z kim Wy obaj gracie, że jedynie podejście to : nie chce się ale lvl trzeb wbić... Proponuje zmienić towarzystwo...

Jakoś u Nas na NON PVP mamy ekipę 4-5 osób i nie chodzimy : lvl bić tylko for fun na moby, zdobyć przedmioty dla nowych w gildii itd.

Współczuje WAM w takim razie... kolegów czy znajomych w grze
__________________
Potrzebujesz pomocy? Napisz w grze.
ReeZo jest nieaktywny  
Stare 15-03-14, 10:14   #8
Veliothe
 
Avatar Veliothe
 
Zarejestrowany: Gru 2010
Postów: 308
Domyślnie

Cytat:
Napisał Wicked Zobacz post
Szefie, nie chce nic mówić, ale Altaron i tak jest pay-to-play. Od 55 poziomu musisz posiadać status szlachecki, czy chcesz czy nie. ;)
Śwęta racja... Odniesie się Pan MG jakoś do tego?
Veliothe jest nieaktywny  
Stare 15-03-14, 10:15   #9
Catthon
Lubię placki
 
Avatar Catthon
 
Zarejestrowany: Lis 2012
Postów: 2,264
Domyślnie

Xerion
Ciekawa tak. Ale jeśli dla Ciebie gra powinna być łatwa, by być wartą zainteresowania, to zdecydowanie hack and slashe, niż RPGi.

Ewentualnie w ogóle pasjans (ale solitare, bo pozostałe mogą sprawiać problemy.

Zaś co do pieniędzy - nowi gracze mają tyle kasy, ile nigdy nie mieli w historii Altaronu. Sprzedają piórka za ich wielokrotną wartość (nawet h lvle zbierają już piórka by dorobić), na każdym respie (gdy idą tam z głową) wychodzą na znaczny plus, kupują ulepszony ekwipunek gdy nie jest to niezbędne i trenują na kamykach, kupując je kilka razy drożej, niż się przyjęło (do niezorientowanych - włócznie po kilkaset md za 100 są lepsze niż kamyki za 7k).

Także nie sądzę, by jeszcze więcej kasy było im potrzebne. Zwłaszcza, że ok. 100 poziomu czeka ich szok.

Ostatnio edytowane przez Catthon ; 15-03-14 o 10:24
Catthon jest nieaktywny  
Stare 15-03-14, 10:20   #10
ReeZo
 
Zarejestrowany: Wrz 2012
Skąd: Poznań
Postów: 574
Domyślnie

Cytat:
Napisał Veliothe Zobacz post
Śwęta racja... Odniesie się Pan MG jakoś do tego?
Od Ciebie zależy czy chcesz mieć więcej HP czy nie. Wszystko jest dobrowolne - nie zapominajmy tego.
__________________
Potrzebujesz pomocy? Napisz w grze.
ReeZo jest nieaktywny  
 


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 05:18.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin