Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Sugestie i Propozycje > Archiwum

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 17-06-13, 19:00   #1
Kennis
 
Zarejestrowany: Sty 2013
Postów: 97
Domyślnie kamienie zwiadowca

moja propozycja jest taka zeby kamienie mogl robic zwiad tak jak wlocznie dajmy na to 150 many 10 kamieni albo zeby mozna je bylo kupowac na ankardii
dlaczego tak. Poniewaz zwiadowcy sa one niezbedne do skilowania
powiecie moze robic wlocznie ale 15 przecietny zwiad ma ponad 50 dysta na slimy nie pojdzie ze spirami a dwarvy rotwormy w moment zabija
uwazam ze jest to dobry pomysl duzo nie zmienia a zwiadowca ze startu latwiej by sie gralo ne musieli by leciec przez pol mapy na gobliny z czego 3/4 nowych graczy nawet nie wie gdzie one sa
powiecie ktos lootnie bedzie sprzedawal tak ale kto normalny idze na gobliny loocic kamienie ktorych cena jest nie adekwatna do capa jaki zabieraja dlatego mozna by chociaz dodac zeby loocily z takich potworkow jak gorski troll czy olbrzymy poniewaz sa ta czesto oblegane respy

Ostatnio edytowane przez Slythia ; 21-07-13 o 18:07
Kennis jest nieaktywny  
Stare 17-06-13, 19:38   #2
Attax
 
Avatar Attax
 
Zarejestrowany: Paz 2011
Postów: 400
Domyślnie

Przykro mi ale ja jestem na nie. Dlaczego masz mieć łatwiej niż ja kiedy zaczynałem grę, poza tym w jakim sklepie kupisz kamienie chyba tylko na cmentarzu w postaci pomnika.
Attax jest nieaktywny  
Stare 17-06-13, 19:47   #3
Slythia
 
Avatar Slythia
 
Zarejestrowany: Wrz 2009
Postów: 2,396
Domyślnie

Kamienie wypadają jeszcze w hurtowych ilościach z kamiennych golemów.
__________________
Mamy jeszcze ryby lądowe w sosie owocowym...
– Że co?
– Ślimaki winniczki w marchewce!
Andrzej Pilipiuk, Trucizna.
Slythia jest nieaktywny  
Stare 17-06-13, 19:47   #4
Kennis
 
Zarejestrowany: Sty 2013
Postów: 97
Domyślnie

Cytat:
Napisał Attax Zobacz post
Przykro mi ale ja jestem na nie. Dlaczego masz mieć łatwiej niż ja kiedy zaczynałem grę, poza tym w jakim sklepie kupisz kamienie chyba tylko na cmentarzu w postaci pomnika.
dobry argument bo bede mial latwiej szkoda ze ja akurat gram ryckiem
Kennis jest nieaktywny  
Stare 17-06-13, 19:51   #5
Śliski
 
Zarejestrowany: Wrz 2012
Postów: 49
Domyślnie

Cytat:
Napisał Attax Zobacz post
Przykro mi ale ja jestem na nie. Dlaczego masz mieć łatwiej niż ja kiedy zaczynałem grę...
Witamy w Altaronie, gdzie każdy chce pomóc (sobie) <3.

#Topic

Dla mnie ogólnie idiotyczne jest zbieranie kamieni w celu skillowania, czemu by nie zastąpić tego np. włócznia treningowa(atk 7) do kupienia u zwyklego npc.

Rozwiązałoby to kwestie skillowania u zwiada.
Śliski jest nieaktywny  
Stare 17-06-13, 20:00   #6
jasiek50
 
Zarejestrowany: Paz 2011
Skąd: Kasinka Mała
Postów: 307
Domyślnie

idziesz na gobliny, oprocz kamieni wypada kilka drobnych itemkow na ktorych mozna zarobic + mordujac owce itp zbierasz mieska do misji, jak rozpoczynalem gre bardzo mi sie podobalo to miejsce (rpg), jezeli wszystko bedzie na wyciagniecie reki to gra bedzie polegac tylko na biciu lvl...
jasiek50 jest nieaktywny  
Stare 17-06-13, 20:08   #7
Zenon von Wons
 
Avatar Zenon von Wons
 
Zarejestrowany: Sie 2012
Skąd: Wezmę piwo?
Postów: 596
Domyślnie

Cytat:
Napisał Attax Zobacz post
Przykro mi ale ja jestem na nie. Dlaczego masz mieć łatwiej niż ja kiedy zaczynałem grę, poza tym w jakim sklepie kupisz kamienie chyba tylko na cmentarzu w postaci pomnika.


Pomysł na nie, ale co do posta to tak jakby np taki irvizz napisał, że jest na nie z wprowadzaniem nowych respów bo on musiał expić na tych starych ._.
Albo ktoś powidział, żeby usunąć łuskowe od npc bo kiedyś nie można było ich kupić ._.
Zenon von Wons jest nieaktywny  
Stare 17-06-13, 21:02   #8
Attax
 
Avatar Attax
 
Zarejestrowany: Paz 2011
Postów: 400
Domyślnie

Dobra ale nowe respy a kamienie u npc to inna sprawa. To może zróbmy npc co kupuje wszystko i sprzedaje wszystko. Po co biegać po Janinach? Nie wiem czy wiecie ale dla, niektórych sprzedawanie kamieni to kasa dzięki którym mogą później iść expic sam znałem paru takich ludzi co zbierało kamienie na goblinach żeby mieć kasę na expa. Nie widzę sensu w tym co piszecie. Respy - a kamienie.

Komuś sie nie chce iść/kupić kamieni to niech nie skilluje.

Wielu osobom pomagam w inny sposób niż popieranie moim zdaniem durnych pomysłów.
Attax jest nieaktywny  
Stare 17-06-13, 22:50   #9
Zenon von Wons
 
Avatar Zenon von Wons
 
Zarejestrowany: Sie 2012
Skąd: Wezmę piwo?
Postów: 596
Domyślnie

@up. Wiem, dlatego też uważam, że to zły pomysł. Boli mnie jednak sformułowanie 'nie dodawać bo ja miałem trudniej'
Zenon von Wons jest nieaktywny  
Stare 18-06-13, 09:14   #10
Amara12
 
Avatar Amara12
 
Zarejestrowany: Sie 2011
Skąd: Kraków
Postów: 34
Domyślnie

"uwazam ze jest to dobry pomysl duzo nie zmienia a zwiadowca ze startu latwiej by sie gralo"

Ułatwianie altaronu mi się nie podoba. Powinno być coraz trudniej.
Jestem na nie.
Amara12 jest nieaktywny  
 


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 12:31.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin