Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Dyskusje ogólne > Archiwum

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Zamknięty Temat
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 07-06-13, 16:49   #1
CySiO
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 378
Domyślnie Zmiana siły uderzenia rago "elementalisty" i porównanie do "odes rago".

Witam, na wstępie chcę napisać, że piszę ten temat tylko i wyłącznie do administracji. Proszę nie hate'ować i zasypywać tego tematu własnymi opiniami, chyba, że ktoś się ze mną zgadza.

Do administracji, zauważyłem, że zadaje mniejsze obrażenia z "eamo rago", myślę też, że zapewne z innych żywiołów też jest zmniejszony. Zaraz po wejściu update'u biłem z tego czaru po 750-900 w hydry na 125 lvl rycerzem 2h. Teraz mam 21 lvl więcej, a biję w hydry z owego czaru po 700-800.


Druga sprawa, jeżeli z "odes rago" biję po 550-600, a z "eamo rago", które bierze 2x więcej many biję 700-800, to moim zdaniem powinien być zmniejszony koszt many drugiego czaru do np. 180.

Trzecia sprawa o której sobie przypomniałem. Czy zostały poprawione obrażenia rycerza 1h do 2h lub odwrotnie z czarów ofensywnych?? Bo na teście biło się identycznie, a ostatnio widziałem, że rycerze 1h biją dość dużo i nie wiem czy jest różnica.
__________________
Strzyg, wiwern, endriag i wilkołaków wkrótce nie będzie na świecie. A skurwysyny będą zawsze.
-A.Sapkowski Czas Pogardy

Ostatnio edytowane przez CySiO ; 07-06-13 o 23:05
CySiO jest nieaktywny  
Stare 07-06-13, 19:54   #2
cewix
 
Avatar cewix
 
Zarejestrowany: Wrz 2011
Postów: 561
Domyślnie

Tak też przed chwilą zauważyłem zmiane dmg tego czaru ,wcześniej na daarfie biłem w ludzi po 350 ,teraz jest to jedyne 300 ;/
cewix jest nieaktywny  
Stare 07-06-13, 22:45   #3
Drakonno
Współtwórca
 
Avatar Drakonno
 
Zarejestrowany: Sie 2010
Postów: 458
Domyślnie

Rago żywiołów zależą od broni zaklętych na dany żywioł. Miecz lodowy nie zada dodatkowych obrażeń z ognistego rago.

Odnośnie zaklęć, które biją więcej, a magiczne 2x tyle many. Tak samo możesz powiedzieć, że 3 Tawisy dadzą więcej od jedengo Hape Tawis. Rzecz w tym, że one się rozłożą na 6 sekund. Tak samo jest z wieloma zaklęciami, chcesz uderzyć mocno? Zapłać maną.
__________________
-Brrr... A którego z nich, powiedz, można ukatrupić za pomocą zwierciadła?
-Każdego. Jeśli walnąć prosto w łeb.
A. Sapkowski - Rozmowa wiedźmina z rycerzem po zabiciu kuroliszka.
Drakonno jest nieaktywny  
Stare 07-06-13, 23:03   #4
CySiO
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 378
Domyślnie

Dobra, rozumiem, ale z tymi żywiołami to ja wiem od czasu kiedy wszedł update, i biłem z zaczarowanej broni na dany żywioł zawsze.
__________________
Strzyg, wiwern, endriag i wilkołaków wkrótce nie będzie na świecie. A skurwysyny będą zawsze.
-A.Sapkowski Czas Pogardy
CySiO jest nieaktywny  
Stare 08-06-13, 08:17   #5
eloelo320
 
Zarejestrowany: Paz 2012
Postów: 65
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do eloelo320
Domyślnie

No i dobrze jest, chyba różnica 20 lvl nie da ci dmg 1200-1500?
eloelo320 jest nieaktywny  
Stare 08-06-13, 08:38   #6
CySiO
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 378
Domyślnie

@eloelo320

Ej ty umiesz czytać ze zrozumieniem?? Po co się udzielasz jak gadasz jakieś głupoty, o których nikt nie pytał. Jakbyś nie zauważył napisałem, że mając 20lvli więcej biję mniej. Także nie udzielaj się więcej.
__________________
Strzyg, wiwern, endriag i wilkołaków wkrótce nie będzie na świecie. A skurwysyny będą zawsze.
-A.Sapkowski Czas Pogardy
CySiO jest nieaktywny  
Stare 08-06-13, 08:40   #7
eloelo320
 
Zarejestrowany: Paz 2012
Postów: 65
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do eloelo320
Domyślnie

I tak tym wojem w porównaniu przed upem masz bajkę i ty jeszcze narzekasz?
eloelo320 jest nieaktywny  
Stare 08-06-13, 08:57   #8
smoku71
 
Zarejestrowany: Lis 2012
Postów: 24
Exclamation Offtop

Proponuję administracji pokasować niepotrzebne posty (łącznie z tym) a "koledze" - trollowi - Usainowi - poćwiczyć czytanie ze zrozumieniem na test szóstoklasisty.

Dziękuję. Dobranoc.
smoku71 jest nieaktywny  
Stare 08-06-13, 09:08   #9
CySiO
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 378
Domyślnie

Na samym początku specjalnie napisałem, proszę nie hate'ować. Wejdzie taki Usain i nie wnosi NIC. Pytanie dotyczyło dlaczego został zmieniony dmg.
__________________
Strzyg, wiwern, endriag i wilkołaków wkrótce nie będzie na świecie. A skurwysyny będą zawsze.
-A.Sapkowski Czas Pogardy
CySiO jest nieaktywny  
Stare 08-06-13, 09:12   #10
Rian
 
Avatar Rian
 
Zarejestrowany: Lis 2012
Postów: 202
Domyślnie

Dla mnie jest to oczywiste - administracja stwierdziła że wojom byłoby zbyt różowo.
Rian jest nieaktywny  
Zamknięty Temat


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 20:06.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin