Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Sugestie i Propozycje > Archiwum

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 15-03-14, 10:34   #11
Catthon
Lubię placki
 
Avatar Catthon
 
Zarejestrowany: Lis 2012
Postów: 2,264
Domyślnie

Cytat:
Napisał ReeZo Zobacz post
Od Ciebie zależy czy chcesz mieć więcej HP czy nie. Wszystko jest dobrowolne - nie zapominajmy tego.
Nie no, nie nazwałbym tego jednak wyborem. Nikt jeszcze nie wbijał poziomów powyżej 55 bez statusu, wiedząc o tej zależności.

Gra jednak nie powinna być zbyt łatwa ani ze statusem, ani bez. Moim zdaniem to akurat jest całkiem dobrze wyważone w Altaronie.
Catthon jest nieaktywny  
Stare 15-03-14, 12:02   #12
Veliothe
 
Avatar Veliothe
 
Zarejestrowany: Gru 2010
Postów: 308
Domyślnie

Cytat:
Napisał ReeZo Zobacz post
Od Ciebie zależy czy chcesz mieć więcej HP czy nie. Wszystko jest dobrowolne - nie zapominajmy tego.
Źle to ująłeś. To od Ciebie graczu zależy, czy chcesz być stratny w hp i manie względem innych graczy, którzy płacą za grę.
Veliothe jest nieaktywny  
Stare 15-03-14, 12:03   #13
Wicked
 
Avatar Wicked
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 565
Domyślnie

Wybór? ł000t? W grach pay-2-win też masz wybór. Grasz za darmo albo bulisz aby mieć większą szansę na wygrana. Ta sama zależność, tyle, że w Altaronie to nie jest zależność. To jest alternatywa. Albo dupisz sobie postać, masz mniej hp (na stałe), mniej mp (jak wyżej), mniej czarów, mniej expowisko. Albo bulisz, aby mieć normalną grę. No sorry, ale to jest jak wersja demo i pełna. A mówienie o wyborze w tym wypadku to jakiś jest wyjątkowo głupi żart albo jeżeli mówione poważnie, to przymiotnik ten sam, acz jednak o nadawcy.
__________________
14:24 Grejpfrut [151]: nie poradzisz nic bracie mój gdy na tronie siedzi ....
Wicked jest nieaktywny  
Stare 15-03-14, 12:27   #14
Altrel
Mistrz Gry
 
Zarejestrowany: Lip 2013
Postów: 1,370
Domyślnie

Cytat:
Napisał Veliothe Zobacz post
Źle to ująłeś. To od Ciebie graczu zależy, czy chcesz być stratny w hp i manie względem innych graczy, którzy płacą za grę.
Tu jest Pan w błędzie, można normalnie zdobywać poziomy bez obaw o utratę punktów życia czy też many. W chwili zakupu Statusu Szlacheckiego różnica automatycznie się wyrównuje, po zakończeniu się Statusu Szlacheckiego każdy posiada taką ilość punktów życia i many jakby nigdy Statusu nie miał.
Altrel jest nieaktywny  
Stare 15-03-14, 12:36   #15
ReeZo
 
Zarejestrowany: Wrz 2012
Skąd: Poznań
Postów: 574
Domyślnie

Cytat:
Napisał Altrel Zobacz post
Tu jest Pan w błędzie, można normalnie zdobywać poziomy bez obaw o utratę punktów życia czy też many. W chwili zakupu Statusu Szlacheckiego różnica automatycznie się wyrównuje, po zakończeniu się Statusu Szlacheckiego każdy posiada taką ilość punktów życia i many jakby nigdy Statusu nie miał.
Chyba macie odpowiedź :)
__________________
Potrzebujesz pomocy? Napisz w grze.
ReeZo jest nieaktywny  
Stare 15-03-14, 12:48   #16
Veliothe
 
Avatar Veliothe
 
Zarejestrowany: Gru 2010
Postów: 308
Domyślnie

Cytat:
Napisał Altrel Zobacz post
Tu jest Pan w błędzie, można normalnie zdobywać poziomy bez obaw o utratę punktów życia czy też many. W chwili zakupu Statusu Szlacheckiego różnica automatycznie się wyrównuje, po zakończeniu się Statusu Szlacheckiego każdy posiada taką ilość punktów życia i many jakby nigdy Statusu nie miał.
Gdy nie mam ss na 55 lvlu to i nie kupię promocji. Jeżeli po wbiciu 60 poziomu zdecyduję się na ss a po kolejnych 5 poziomach zdecyduję się na promocję to czy hp/mana też się wyrówna ? Jeśli tak to robię ukłon.
Veliothe jest nieaktywny  
Stare 15-03-14, 12:53   #17
Altrel
Mistrz Gry
 
Zarejestrowany: Lip 2013
Postów: 1,370
Domyślnie

Tak, w tej aktualizacji wszedł system, który po każdym zalogowaniu przelicza hp/mp, tak więc nie ma różnicy czy poziomy zdobywamy ze Statusem czy bez niego, w chwili zakupu Statusu mamy tyle hp/mp jakbyśmy zawsze go posiadali. Tyczy się to również dokupienia w późniejszym czasie promocji.
Altrel jest nieaktywny  
Stare 15-03-14, 13:58   #18
sokoskiiii
Ban Dożywotni
 
Zarejestrowany: Wrz 2012
Postów: 165
Domyślnie

Cytat:
Napisał 7667155 Zobacz post
masz racje Pan mistrz gry nie wiadomo skąd się wziął wg mnie powinni kogoś doświadczonego a nie takiego nowicjusza(nie chcę nikogo obrazić)
Co do tematu- takkk lot może być x1.5
Niewiadomo skąd? Nieznasz tej osoby to skąd wiesz ze, jest nowicjuszem?
sokoskiiii jest nieaktywny  
Stare 15-03-14, 15:51   #19
ReeZo
 
Zarejestrowany: Wrz 2012
Skąd: Poznań
Postów: 574
Domyślnie

Cytat:
Napisał sokoskiiii Zobacz post
Niewiadomo skąd? Nieznasz tej osoby to skąd wiesz ze, jest nowicjuszem?
<brawo> dla Ciebie za myślenie, w przeciwieństwie do innych "hejterów".
Nie znamy gościa = pewnie noob...
__________________
Potrzebujesz pomocy? Napisz w grze.
ReeZo jest nieaktywny  
Stare 15-03-14, 15:59   #20
wyro
 
Zarejestrowany: Paz 2012
Postów: 38
Domyślnie

Czyli gdy mam 80 lvl i nie mam SS co sie liczy z brakiem drugiej promocji a wbije sobie 81 też bez SS i na 82 kupie SS to hp i mana wyrówna mi się do tego jakbym przez te 2 lvl miał SS tak? Nie będę stratny na całą grę przez to że wbiłem lvl bez SS?
wyro jest nieaktywny  
 


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 
Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 00:57.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin