Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Sugestie i Propozycje > Archiwum

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 22-05-14, 16:56   #1
cewix
 
Avatar cewix
 
Zarejestrowany: Wrz 2011
Postów: 561
Domyślnie Co moim zdaniem powinno zostać zmienione

Po pierwsze skoro skille zostały "Rozciągnięte" i teraz maksymalny to 200, a nie 100 to mikstury, a szczególnie ryby powinny zostać zbuffowane, bo po ich użyciu nie widać większej różnicy w atakowaniu, jedynie zauważyłem, że leczę się o jakoś 20 więcej.

Po drugie buff od duchownego i alchemika (1.5% do many/hp, max 8%) to po prostu kupa gunwa, wyobraźcie sobie co to jest 1.5% jest to tyle co nic, nikomu to nie przydatne tak naprawde, powinniście dodać ciekawszego niż takie bonusiki

Po trzecie bez sensu, że bronie i amunicja naładowana żywiołem jest o 0.3 słabsza dla nie-elementalistów, ele i tak ma większy dmg do tych żywiołów, a wy nie potrzebnie je nerficie dla alchemików czyniąc zaczarowane bronie/ammo nieużytecznymi, przez co taki duchowny-alchem tak naprawde nie ma z czego bić, gdzie tu logika? ^^

Po czwarte gdzie logika jest w tym, że nekromanta bije z żywiołu świetości mocniej niż sam duchowny??(według tabeli) No chyba, że zostało to już zmienione wtedy spoko.

Zapraszam do dyskusji w komentarzach :).
cewix jest nieaktywny  
Stare 22-05-14, 17:02   #2
Altrel
Mistrz Gry
 
Zarejestrowany: Lip 2013
Postów: 1,370
Domyślnie

1,5% do hp/many + możliwe 36% od zestawu + bonus hp od suma + aura życia + pewna nagroda, której nie zdradzę. Myślę, że ten bonus jest wystarczający.

Duchowny ma kary do obrażeń zadawanych z mroku tak jak i Nekromanta ma kary do obrażeń zadawanych ze świętości - nekromanta nie bije ze świętości więcej niż duchowny.

To tak dla wyjaśnienia pewnych kwestii czemu bonusy są takie, a nie inne.
Altrel jest nieaktywny  
Stare 22-05-14, 17:06   #3
cewix
 
Avatar cewix
 
Zarejestrowany: Wrz 2011
Postów: 561
Domyślnie

Czemu nigdy nie udzielisz odpowiedzi na każdy punkt?(na ten post pewnie też odpowiedzi nie udzielisz :/ )
Z założenia duchowny/alchem to miałbyć support, jednak przy aktualnych jego czarach/bonusach nie spełnia swojej roli, przez co jest mało przydatny w teamie.

co do dmg nekro ze świętości to mówiłem, że moge się mylić po prostu na tabeli o ile pamiętam nekro miał 110% dmg ze świętości, kiedy duch miał jej 105%
cewix jest nieaktywny  
Stare 22-05-14, 17:14   #4
Altrel
Mistrz Gry
 
Zarejestrowany: Lip 2013
Postów: 1,370
Domyślnie

Nie ustosunkowałem się do wszystkiego ponieważ Administracja nie jest organem jednoosobowym, nie podejmujemy decyzji osobno. Odpowiedziałem jedynie na te kwestie, z którymi się nie zgadzam oraz które nie do końca się zgadzały.

Alchemik jest głównie postacią do zarabiania, duchowny głównie do leczenia, bonusy jak już napisałem w połączeniu z pozostałymi są wystarczające, główną rolą tej kombinacji profesji jest leczenie, bonusy od profesji alchemika pozwalają magom duchownym na leczenie mniejszym kosztem.
Altrel jest nieaktywny  
Stare 22-05-14, 17:35   #5
cewix
 
Avatar cewix
 
Zarejestrowany: Wrz 2011
Postów: 561
Domyślnie

W takim razie dziękuje za odpowiedź, może więc ktoś jeszcze inny się wypowie najlepiej z "góry" kto nie zgadza się z tym co napisałem (bo zostały 2 punkty których jeszcze nie obalono)
cewix jest nieaktywny  
Stare 22-05-14, 17:36   #6
krycha3064
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 45
Domyślnie

Cewix jak coś to "gówno" :D
krycha3064 jest nieaktywny  
Stare 23-05-14, 13:30   #7
Ezreal
 
Zarejestrowany: Cze 2012
Postów: 94
Domyślnie

Tez juz pisalem o bonusach np. Z mikstury natezenia. Jest bezuzyteczna przynajmniej dla maga
Ezreal jest nieaktywny  
Stare 23-05-14, 20:26   #8
wojo.rojo
 
Zarejestrowany: Sie 2012
Postów: 1
Domyślnie

Ale zaje*ista dla rycerza.. np takim ryckiem duchem daje mi 3mlve co zwiekszylo mi healing maxymalny o chyba az 150 przy 48lvlu! Chce zobaczyc miksture potegi :D bede sie leczyl za 60% hp
wojo.rojo jest nieaktywny  
Stare 24-05-14, 06:53   #9
Stros
 
Zarejestrowany: Gru 2010
Postów: 184
Domyślnie

@ Altrel
Skąd pomysł, że profesja alchemika jest do zarabiania?
Jak na początku serwera wybierałem alchemika to ta profesja była nieznana. Jak się okazało alchemia była w powijakach już po starcie serwera.
Do zarabiania są respy elfów na przeszłości, abitańskie monstra, bagienne hydry.
Tracenie czasu na zbieranie składników, tworzenie mikstur, wycinanie skórek nie jest zarabianiem (wyraźne korzyści były z produkcji mikstur many, ale to już przeszłość).

Obecnie alchemia sprowadza się do tworzenia klejnotów i stakowania run.

Obiektywnym wskaźnikiem jest exp/ rate - przy uwzględnieniu:
- czasu refill'a ( w tym produkcja run, amunicji, mikstur)
- czasu potrzebnego na pozyskania funduszy na exp

Alchemik duchowny ma najniższy globalny exp/rate.
Stros jest nieaktywny  
Stare 24-05-14, 09:09   #10
beta2468
 
Avatar beta2468
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 681
Domyślnie

Jak alchemik ma zarabiać skoro zabraliście wszelkie możliwe sposoby by właśnie to czynił. Za czasów MG Slythi mikstury pierwszego kręgu były specjalnie robione z tych składników, które wszystkie dało się kupić w sklepie.... Ale już przywykłam, że tu co chwila coś zmieniane.

Jedyne na co chcę zwrócić uwagę to leczenie tawisem - czemu wojownik nie duchowny na 190 lvlu leczy się po 100? Przecież to jest nierealne. Wiem, że napiszecie że duchowny jest od leczenia, ale zwróćcie uwagę, że 80 lvl wojownik też leczy się za tyle, a i 150 zwiadowca.... Czy to nazywacie dobrym balansem? Zmieńcie proszę by tawis był uzależniony od lvla. Chociaż żebym leczyła się po te 150-180. A rola healera nie ucierpi na tym uwierzcie mi, bo i tak teraz chodzi się w grupie na exp ze wzgl. na dmg.

Także ładnie proszę byście poprawili tawisa o taka zależność, by lvl miał wpływ na ilość przywróconych pkt życia.
__________________
"W życiu najpiękniejsze są dwie chwile.
Ta w której się rodzimy i ta, w której odkrywamy po co."
~ M. Twain
beta2468 jest nieaktywny  
 


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 18:32.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin