Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Multimedia

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 21-10-13, 11:08   #351
negrula
 
Avatar negrula
 
Zarejestrowany: Lip 2011
Skąd: Kościan
Postów: 539
Domyślnie



Już oficjalnie.

Dzięki wszystkim za wszelkie expy, misje, wojny nie wojny, rozmowy, zabawę, niespodzianki, pytania i odpowiedzi.
Dziękuję głównie RR/WR - bez Was altaroński świat nie byłby taki ciekawy...
Do zobaczenia, usłyszenia. Wiem, że my na pewno się jeszcze spotkamy :)


Samna Lucaine vel Samna
__________________
Dom został z tyłu. Przed Tobą jest świat.
negrula jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 21-10-13, 12:02   #352
Walles
 
Avatar Walles
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Skąd: Warszawa
Postów: 978
Domyślnie

Pozdrawiam i najlepszego w RL życiu

wojny? :D
Walles jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 30-10-13, 01:24   #353
Legolas
 
Zarejestrowany: Lut 2012
Postów: 148
Domyślnie

Hej Samna :* Ja się z Tobą nie żegnam :p ,bo wiem że to jeszcze nie koniec.Odchodzisz, pozwole sobie to odebrać ,że przed nami . Nowy etap,kolejna ciekawa,wspaniała przygoda. Uwaga!!Z powodu,że Samna krótko,ale pozytywnie żegna Red Rose i Wild Rose muszę Wam o Niej opowiedzieć.A to co się tutaj zapisze być może będzie jedną z ciekawszych historii tego klanu . Samna Lucaine jedna z najbardziej lubianych ,ważnych postaci tych klanów.Dawno temu ,kiedy zacząłem grać w Altaron (kiedyś super wciagająca gra).Postanowiłem spełnić marzenie z dziecinstwa.Były to czasy kiedy miałem z 10 lat.Heh starałem sie dobrze grać,ale byłem głupim noobem. W wolnym czasie czytałem o hlvlach.I podziwiałem znane gildie.Jako chłopiec marzyłem aby do takiej dołączyć .Po wielu latach trafiłem tutaj,już na początku planowałem założyć klan.Po kilku dniach powstało Red Rose .Nastepnie szukałem znajomych i chetnych do klanu. Bardzo szybko poznałem Samne.I wielu innych wspaniałych znajomych.Gdy byłem jeszcze liderem,starałem się aby klan był traktowany neutralnie.Heh mi się nie udało ,czesto teź negocjowałem pod wpływem.Heh nie byłem najlepszym wodzem pomimo że miałem już bardzo dobrych doradców.Ok,postanowiłem przekazać lidera i władze Samnie.wiedziałem już ,że klan jest w dobrych rekach,Dziękuje serdecznie za to że , dbałaś o klan lepiej ode mnie( hehe chyba nigdy nie podejmowałaś ważnych decyzji pod wpływem w sprawie klanu(heh sory nawet wiem że, ci się grać tak nie zdarzyło,ale mi się kilka razy zdarzyło,ha co nastepnie skutki były całkiem odwrotne od tych jakie chcialem.Samna podobały mi sie twoje tematy i te posty w których prezentowałaś klan.(każdemu polecam poczytać).Lila,Spart,Grej i Samna ,Najstarsze, i najbliższe mi osoby.Z starego serwera.

Z pvp podziekowania dla Perepluta iThorgethera,heh braciaki.miło wspominam gre z wami.Dzieki też za to że byliscie dobrymi liderami. Co do serwera,pvp. Ogólnie dziękuje wszystkim graczom z RR. Wszystkim liderom,wszystkim członką klanu. Niniu,Merv też dzieki za pomoc. Beauty Bet na początku byłaś moim mentorem.Dzieki za częstą pomoc i te odpowiedzi na moje pytania.Pozdrawiam tez Nikole,Shacco dzieki za wspólne wypsawy i odkrywanie mapy. lecespac cdn

Z pvp podziekowania dla Perepluta iThorgethera,heh braciaki.miło wspominam gre z wami.Dzieki też za to że byliscie dobrymi liderami. Co do serwera,pvp. Ogólnie dziękuje wszystkim graczom z RR. Wszystkim liderom,wszystkim członką klanu. Niniu,Merv też dzieki za pomoc. Beauty Bet na początku byłaś moim mentorem.Dzieki za częstą pomoc i te odpowiedzi na moje pytania.Pozdrawiam tez Nikole,Shacco dzieki za wspólne wypsawy i odkrywanie mapy. lecespac cdn
Legolas jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 30-10-13, 09:06   #354
negrula
 
Avatar negrula
 
Zarejestrowany: Lip 2011
Skąd: Kościan
Postów: 539
Domyślnie

Dziękuję Ci Juju za te miłe słowa :)

Co prawda, to prawda. Poznaliśmy się z Jujem najwcześniej i razem rozwijaliśmy klan. Choć czasami się w czymś nie zgadzaliśmy, nigdy nie ujmowało to naszej znajomości i zawsze wybieraliśmy odpowiedni plan.
Mieliśmy wspaniałą grupę zastępców, wspaniały klan gdzie zawsze razem decydowaliśmy w ważnych i ważniejszych sprawach. Zdarzały się nieporozumienia, ale istotne są te dobre chwile, które warto zapamiętać.

Co do słów Juja - na pewno się spotkamy i na pewno odtworzymy Red Rose. Bo w końcu nie liczy się miejsce, ale ludzie którzy je tworzą :)
__________________
Dom został z tyłu. Przed Tobą jest świat.
negrula jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 30-10-13, 16:33   #355
Zenon von Wons
 
Avatar Zenon von Wons
 
Zarejestrowany: Sie 2012
Skąd: Wezmę piwo?
Postów: 596
Domyślnie

Ja cie tam nie lubiłem od czasu zabicia pierwszego szlama ._. mimo wszsytko powodzenia i może się jeszcze kiedyś zobaczymy.


wiesz że żartuje no nie? XD i zbicie szlama pewnie tez pamiętasz ;P
Zenon von Wons jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 05-11-13, 14:07   #356
Lila
 
Avatar Lila
 
Zarejestrowany: Cze 2011
Postów: 109
Domyślnie

Taka sytuacja :)

Lila jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 05-11-13, 14:59   #357
Wicked
 
Avatar Wicked
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 565
Domyślnie

Gz nabku. To zostało nam wszystkim. Robić nowe postacie i wbijać jeszcze raz te same lvle, na tych samych mobkach. :D Ale Ty chociaż łatwiej masz, bo ryckiem. : x
__________________
14:24 Grejpfrut [151]: nie poradzisz nic bracie mój gdy na tronie siedzi ....
Wicked jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 10-11-13, 19:26   #358
hotchicken
 
Avatar hotchicken
 
Zarejestrowany: Wrz 2012
Postów: 29
Domyślnie

Jubileusz !

Dziękuje WR!!
<3
hotchicken jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 10-11-13, 19:49   #359
6543134
 
Zarejestrowany: Mar 2012
Skąd: Białystok
Postów: 81
Domyślnie

O Kurczę, już 200, gratuluje. ;D
__________________
Dare to be great
6543134 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 10-11-13, 21:50   #360
Walles
 
Avatar Walles
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Skąd: Warszawa
Postów: 978
Domyślnie

haha Arkon na black hp po raz kolejny :D
Walles jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 17:04.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin