Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Dyskusje ogólne > Archiwum

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 05-03-15, 13:17   #11
Wizak
 
Zarejestrowany: Kwi 2012
Skąd: Aleksandrów Kujawski
Postów: 32
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do Wizak
Domyślnie

Ktoś wam każe grać tymi magami? Nie pasuje to zróbcie sobie inny profesje. Każda profesja ma zalety i wady, A moim zdaniem te wszystkie bawanse profesj, Ktoś gdzieś wspominał łączenie potoków służą tylko ułatwieniu gry, Co wcale nie jest fajne i prowadzi do znudzenia. Dużo rzeczy nie wygodnych mi się podoba, że wraca z z expa z bp pełnym itemow predkością 8lvl itd gra ma być trudna urozmaicona i nie prostolnijnA... akuArt mag duchowny dobrze leczy I robić uhy
Wizak jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 05-03-15, 13:40   #12
Windykator
 
Avatar Windykator
 
Zarejestrowany: Lip 2013
Postów: 659
Domyślnie

gdyby istniala (to nie propozycja, chujowy pomysl) opcja zmiany subprofesji to swojego nekro alchemika zamienilbym na duch ele.... mag duchowny op!
__________________
Cytat:
Napisał Mcree
[...]najwięcej jest jadu Legkana, który (mam osobiste wrażenie) pisząc każdy kolejny post spożywał coś mocniejszego niż amfetamina.
Windykator jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 05-03-15, 14:58   #13
mario
 
Avatar mario
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 506
Domyślnie

Cytat:
Napisał Yooshi Zobacz post
158 m lvl z wave świętości biłem po 1k w Kościane Smoki.
Mag duch jest jak Woj duchowny. Dobrze expi tylko na potworach wrażliwych na świętość, więc nie rozumiem w czym problem. Wiem, że kościane mają obronę ale expiąc na nich z blokerem (ah to RPG!) nie masz szans wyjść na minus, a te 400-500k/h zrobisz moim zdaniem spokojnie.
Latając wolno miałem około 300k/h, leczenie spoko, wave jest tani czyli idzie tam zarobić.

Mag duchowny
Ma leczenie niby przydatne tylko na bossach, oszukujcie się dalej. Bicie piaskowych z SD jest drogie, robisz to swoje 1kk (czy nawet więcej) ale wydasz tyle piniondzuf... no chyba, że mówimy o klonowanych talarach... Prawda jest taka, ze uchy są drogie, trzeba tracić czas na robienie ich, a kupowanie dodaje Ci tylko kosztów do expa.

W skrócie wygląda to tak:
3 osoby na Piaskowe(wersja z Nekro)
-Wojownik musi mieć uhy, do tego jeszcze poty na exete i leczenie.
-Mag (nekro) bierze SD które kosztują milliijony, a robienie ich samemu to strata czasu.
-3 osoba to DMG (jakieś łuczniki ale tu nie o nim)
Podsumowanie:
Wojownik traci hajs na uhy ( nie użyję dużo ale zawsze coś użyje), ewentualnie sam je robi = strata czasu.
Mag nekro traci hajs na SD (spadają jak bułki) które są bardzo drogie,
ewentualnie sam je robi = strata czasu.
Expisz intensywnie ale krótko, potem przez jakiś czas musisz zbierać pieniądze bo szansa na profit z piaskowych jest mała.

3 osoby na piaskowe (wersja duch)
-Wojownik leczy się z hape (albo wcale) + exeta
-Mag bije z pocisków, które w porównaniu do SD, są tanie (czasami jakieś wave najlepiej) + leczenie blokera za śmieszne koszty many.
+ oczywiście łucznik jakiś nekro (pozdrawiam Sesul)
Podsumowanie:
Expicie wolniej ale wasz czas expienia jest dłuższy, a czas przygotowania na expa (robienie pocisków, względnie kupienie /tanie są/) jest krótszy.
Nie marnujecie uhów, ani żadnych kosztownych run, bloker może sobie pozwolić na lurowanie większej ilości stworów tak by mag bił obszarowo przy okazji go lecząc (mniejszym kosztem).
Moim zdaniem taki team ma większą szanse na zwrot z expa.

Sory za błędy ale czas nie pozwala mi ich poprawiać.
1kk to ja sam tam wyciągam. Każdy wie że mag nekro alchemika ma zalety i zalety. W tym momencie chciałbym pozdrowić Artezona za wspólne hunty na piaskowych na których wyciągaliśmy kosmiczny exp :) I nie zawsze jest duże waste z kosmicznym expem jakim wyciągaliśmy, czasami był profit nawet po kilkanaście talarów na głowe!.
Co do duchownych to jakby bił troche więcej to by był bardziej użyteczny ; ) jakby miał SD od świętości to by było git :)
__________________
Lorem ipsum voluptatis optimis
amicorum ludere simul Augusti
mario jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 05-03-15, 15:09   #14
begar321
Ban Dożywotni
 
Zarejestrowany: Mar 2012
Skąd: Swiecie/Kuj-Pom
Postów: 194
smutny

Cytat:
Napisał Wizak Zobacz post
Ktoś wam każe grać tymi magami? Nie pasuje to zróbcie sobie inny profesje. Każda profesja ma zalety i wady, A moim zdaniem te wszystkie bawanse profesj, Ktoś gdzieś wspominał łączenie potoków służą tylko ułatwieniu gry, Co wcale nie jest fajne i prowadzi do znudzenia. Dużo rzeczy nie wygodnych mi się podoba, że wraca z z expa z bp pełnym itemow predkością 8lvl itd gra ma być trudna urozmaicona i nie prostolnijnA... akuArt mag duchowny dobrze leczy I robić uhy
Moim zdaniem to kazdy kto gra w ta gre może sobie podyskutować na temat balansu, który nie oszukujmy síę nie jest mocna strona tej gry. Dlaczego ludzie nie mogą krrytykowac tylko mają síę z tym oswoić?
Dlaczego wojownik szuka samych magów nekro do dobrego, równie profitujacego expa? Dlaczego nie są to magowie duchowni razem z magami nekro? No właśnie i tutaj ukazuje síę ten balans. Tłumaczenie, ze dla maga ducha sa potwory podatne na świętość nie jest trafne, dlaczego nie nadaje síę on na wszelakiego rodzaje hydr , gargi ?

Ad. Post up :-D
To nie tylko kwestia kombinacji maga ducha a rowniesz też innych profek. A to wojownik síę aza dużo leczy, a to mag duchowny jest gównem i nikt z nim efektywnie nie poexpi a to coś jeszcze...
begar321 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 05-03-15, 16:11   #15
CySiO
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 378
Domyślnie

Od siebie powiem, że balans przed wprowadzeniem "bonusów" od subprofesji był najlepszy jaki był na altaronie, wystarczyło lekko zwiększyć leczenie u duchownych i magowi nekromacie zwiększyć dmg z sd. Po wprowadzeniu tychże "bonusów" balans postaci został zniszczony. I tak nikt nie zwróci na to uwagi, a czasu nie da się cofnąć :).
__________________
Strzyg, wiwern, endriag i wilkołaków wkrótce nie będzie na świecie. A skurwysyny będą zawsze.
-A.Sapkowski Czas Pogardy
CySiO jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 05-03-15, 16:29   #16
Czorny3303
 
Zarejestrowany: Gru 2012
Postów: 82
Domyślnie

Cytat:
Napisał mario Zobacz post
1kk to ja sam tam wyciągam. Każdy wie że mag nekro alchemika ma zalety i zalety. W tym momencie chciałbym pozdrowić Artezona za wspólne hunty na piaskowych na których wyciągaliśmy kosmiczny exp :) I nie zawsze jest duże waste z kosmicznym expem jakim wyciągaliśmy, czasami był profit nawet po kilkanaście talarów na głowe!.
Co do duchownych to jakby bił troche więcej to by był bardziej użyteczny ; ) jakby miał SD od świętości to by było git :)
Mam nadzieję że administracja to widzi, zmniejszając loot z piaskowych, bo zarabianie tam to jakaś paranoja.

Joker też chciałby na pewno pozdrowić artecośtam. Mówił ze mu pobloka.
__________________
Altaron!
Czorny3303 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 05-03-15, 16:54   #17
corkarypto
 
Avatar corkarypto
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 177
Domyślnie

Cytat:
Napisał CySiO Zobacz post
Od siebie powiem, że balans przed wprowadzeniem "bonusów" od subprofesji był najlepszy jaki był na altaronie, wystarczyło lekko zwiększyć leczenie u duchownych i magowi nekromacie zwiększyć dmg z sd. Po wprowadzeniu tychże "bonusów" balans postaci został zniszczony. I tak nikt nie zwróci na to uwagi, a czasu nie da się cofnąć :).
Nic dodać, nic ująć
__________________
Kiedy byłem już na dnie ...
... usłyszałem pukanie od spodu.
corkarypto jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 05-03-15, 18:32   #18
Yooshi
 
Avatar Yooshi
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Skąd: St-ce
Postów: 321
Domyślnie

Wystarczy zwiększyć wpływ m lvla na pociski.
Blokują sie na 130-140? Naprawdę tak trudno zwiększyć blokowanie tych pocisków na 180 nawet 200 m lvl'u?
Nie zrozumcie mnie źle, nie chodzi mi o dmg z pocisków taki jak z SD, ale to 800-900 nawet 1k na 200 m lvlu to chyba nie jest jakoś dużo?
__________________
Superbia Avaritia Luxuria Invidia Gula Ira Acedia
18:59 Razel z Athoyra [NCL]: arogancki klaunie
23:07 Broom [HEX]: być dunem...
Yooshi jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 05-03-15, 20:02   #19
CySiO
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 378
Domyślnie

@Up
Powiem Ci tak, Altaron i tak teraz jest o wiele za łatwy.

Wracając do zmian, znieśli ograniczenie skilli z ~100 do 200, przy czym ograniczyli dmg z amunicji. Tyle w temacie. Chyba napisałem wszystko co chciałem.
__________________
Strzyg, wiwern, endriag i wilkołaków wkrótce nie będzie na świecie. A skurwysyny będą zawsze.
-A.Sapkowski Czas Pogardy
CySiO jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 06-03-15, 13:26   #20
bilsom
 
Avatar bilsom
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 120
Domyślnie

Cytat:
Napisał CySiO Zobacz post
Od siebie powiem, że balans przed wprowadzeniem "bonusów" od subprofesji był najlepszy jaki był na altaronie, wystarczyło lekko zwiększyć leczenie u duchownych i magowi nekromacie zwiększyć dmg z sd. Po wprowadzeniu tychże "bonusów" balans postaci został zniszczony. I tak nikt nie zwróci na to uwagi, a czasu nie da się cofnąć :).
Agree 100 %
bilsom jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 
Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 10:08.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin