Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Sugestie i Propozycje > Archiwum

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 05-08-14, 12:41   #1
Indianin
 
Zarejestrowany: Lip 2014
Postów: 16
Domyślnie Nauka za talary!

Cześć gram od jakiegos czasu I wydaje mi sie ze poznalem sytuacje w jakiej znajduje sie Altaron. Chcialbym zaproponowac możliwość nauki/treningu w naszych gildiach. Za odpowiednia kwote mozna by bylo kupić punkty nauki.

Mysle ze kwota 1 talara za 1 punkt nauki bylaby odpowiednia. Przyklad.

Czytajac forum wysnulem swoje przypuszczenia wizji Administracji. Czy moj pomysl nie koliduje? Nie wiem.

Pieniadze rzadza naszym swiatem dlaczego nie Altaronskim? to rozwiazenie spowodowaloby podniesienie trudnosci samej rozgrywki , gracz zbieralby kazdy grosik aby podniesc jakosc swojej postaci.

Polowania nie skupialyby sie na wykreceniu jak najwiekszej ilosci k/h doswiadczenia tylko na ekonomicznym polowaniu chcac zarobic jak najwiecej poniewaz wlasnie zarobek bylby priorytetowy. Na kazdej plaszczyznie gry to by sie sprawdzilo.

Znacznie by to poprawilo gospodarke panujaca na serwerze.
A przedewszystkim poziom mialby drugorzedne znaczenie.
Idac dalej tym tropem mozna by bylo wprowadzic nauke wytrzymalosci (punkty zycia) oraz magii (mana). Poziom w ogole by stracil sens przy aktunym systemie.

Gracze mieliby dylemat: wole wydac swoje ciezko zarobione pieniadze na nowy topor ,zbroje? A moze na szkolenie umiejetnosci wladania mieczem?

Czy to koliduje z waszym zamyslem Administracjo? Jeżeli nie zapraszam graczy do dyskusji.

Ps. Pisane z telefonu sory za Ew. Błędy brak znaków
Indianin jest nieaktywny  
Stare 05-08-14, 12:45   #2
Adrondil
 
Zarejestrowany: Maj 2014
Postów: 231
Domyślnie

Ło matko, osoby z talarami od Kaela były by Op. odpada ten pomysł.
Adrondil jest nieaktywny  
Stare 05-08-14, 12:49   #3
Arkon
 
Avatar Arkon
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Neolith
Postów: 1,235
Domyślnie

Cytat:
Napisał Adrondil Zobacz post
Ło matko, osoby z talarami od Kaela były by Op. odpada ten pomysł.
Ja też jestem na nie. Trannitis to jest takim szczęściarzem na giełdach, że idzie tam z 100 talarami i wraca z 10 plecakami talarów.
To spowodowało by, że gracze, którzy mają mało pieniędzy (np. Zwiadowca, który nigdzie prawie nie zarabia) Będą smutni, bo nie mają kasy. Będą szukać rozwiązań typu Allegro, czy wykorzystywanie błędów gry. Podchodzi mi to pod pay to win. Poza tym myślę, że to i tak koliduje z wizją Administracji.
__________________
Akrą Siocher
Arkon jest nieaktywny  
Stare 05-08-14, 13:29   #4
Kr92
 
Avatar Kr92
 
Zarejestrowany: Lip 2011
Postów: 364
Domyślnie

ło matko, a co ja bym robił z tyloma PNami. 1h magiem maxował? xd
Kr92 jest nieaktywny  
Stare 05-08-14, 13:34   #5
Indianin
 
Zarejestrowany: Lip 2014
Postów: 16
Domyślnie

Hmm jeżeli faktycznie ludzie maja po plecaki talarów to bezsensu. Jednak rownież bez sensu jest to ze je maja. Z tego co czytałem na większych skillach 150? 1 umiejetność kosztuje 100 punktów nauki czyli 100 talarów myślałem ze jest to na tyle dużo by było ok.
Indianin jest nieaktywny  
Stare 05-08-14, 14:32   #6
Altrel
Mistrz Gry
 
Zarejestrowany: Lip 2013
Postów: 1,370
Domyślnie

Nie zostanie wprowadzona kolejna metoda zdobywania punktów nauki, przedmówcy już wyjaśnili dlaczego.
Altrel jest nieaktywny  
 


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 07:24.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin