Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Klany

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 25-09-12, 21:30   #21
Uwolniona Mysl
 
Avatar Uwolniona Mysl
 
Zarejestrowany: Lip 2011
Skąd: Askarska Pustynia
Postów: 435
Domyślnie

Selbo też ma SG,jest liderem Collegium,walczy,ktoś miał jakiś problem do niego?
Nie słyszałem,żeby ktoś narzekał na SG Primaxa,a na Marka non stop jakieś skargi i problemy,może coś w tym jest?
Uwolniona Mysl jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 25-09-12, 21:35   #22
Mervakis
 
Avatar Mervakis
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Katowice
Postów: 2,529
Domyślnie

Ja tu jestem od brudnej roboty i nie boję się dać bana jeśli ktoś na to zasługuje, a Wasze płacze na forum niczego nie zmienią, jeśli ktoś zasłuży to bana i tak dostanie. Wszelkie zastrzeżenia => Slythia. Nie zobaczyłem tutaj praktycznie żadnej sensownej wypowiedzi, która ustosunkowałaby się do mojego pytania więc to moje ostatnie zdanie w tym temacie.
Mervakis jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 25-09-12, 21:43   #23
Agri
 
Avatar Agri
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Silesia
Postów: 317
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do Agri
Domyślnie

Co do tematu - po prostu signed.
Nie chce mi się już kolejny raz pisać bezcelowych wywodów dla osób z "wyższej" półki, którzy i tak nic z tego nie zrobią dobrze znając prawdę, bo mają chociaż te pare zł z tego, że mogą expić i kupować pacc, bo udało sie wyniszczyć Exorit banami / kolegami z gildii (SG).
Jest kilka podstawowych faktów o których wie każdy normalny gracz tego serwera, takich jak to, że SG + administracja stoją po stronie Collegium, lub to że SG Merv, Primax, Colens codziennie słyszą na VC i widzą w grze jak ich znajomcy używają bota i mają się z tym dobrze, a nic z tym nie robią.

Dopóki administracja nie otworzy oczu i nie postawi na dobro serwera, to nic dobrego się na nim nie wydarzy, toż z gówna złota nie zrobisz.

Temat jak najbardziej signed, a ja retired, dzięki za grę, pozdrawiam normalnych z Collegium i wszystkich których zdążyłem poznać od początku gry, bye :)
__________________
Sygnatura usunięta przez administrację.
Agri jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 26-09-12, 09:06   #24
Slythia
 
Avatar Slythia
 
Zarejestrowany: Wrz 2009
Postów: 2,396
Domyślnie

Estside, nie jest tak, jak myślisz. Jeśli wiemy,*że dana osoba używa bota, to kontrolujemy ją do skutku - aż wpadnie, co nastąpi prędzej czy później. W międzyczasie staramy się tak zmieniać rozgrywkę, by niewykrywalne opcje botów stały się niemożliwe do użycia - jak na przykład mwalle. Ogromny wkład w to ma właśnie Mervakis, który jest de facto ekspertem od botów. Obserwuję jego pracę na bieżąco i wbrew Waszej opinii - także karze Collegium.

Jeśli zaś chodzi o walki to nie chcieliście, by SG był podczas nich i tak też się stało. Wyjątkiem są sytuacje, gdy ja się loguję, wówczas Merv może stać obok mnie. Poza tym, samo obserwowanie walk dużo nie da - sprawdzić gracza niestety podczas nich nie możemy, gdyż skończy się to jego zgonem.

Poza tym, wymówki w stylu 'mam win 7' są śmieszne. Daj mi ten system a odpalę Ci na nim to, co tylko chcesz.

Wracając do sprawdzania - SG nie mają obowiązku każdorazowo tłumaczyć się Wam co zrobili, co zaś nie. Ja wiem, kiedy dany gracz został sprawdzony i jak, i to wystarcza. Jeśli kogoś zgłosiłeś to zapewniam, że gracz ten został nie raz i nie dwa skontrolowany.


Eldoka Na Wolno, Furyę JA przyjęłam do grona doradców - potrzebowałam takiej osoby, bardzo mi pomaga przy trudniejszych projektach. Jego przynależność klanowa nie ma żadnego znaczenia, jak wielokrotnie pisałam - nie orientuję się kto gdzie należy. Jeśli zaś chodzi o sharowanie - podaj mi na pw nick (czy postać Furya czy inna) a sama to sprawdzę.

Yxogetrilla, prosiłam wielokrotnie- masz konkretne zarzuty do Merva to zgłoś się do mnie. Tego typu płacze na forum są śmieszne, gdyż niczego nie zmienią, a możesz to zrobić. Czyżbyś był zły na Mervakisa za ostatnią notatkę, które notabene była słuszna?

Estside, jakie sposoby? Jeśli masz pomysł - czekam. Poza tym, zapewniam Cię - bany za sharing Mervakis daje sam, bez żadnych skarg. Bez żadnego nacisku ze strony graczy czy nawet mojej.

Sebek się odwoływał i sam pogubił się w swojej wersji wydarzeń. Nadzorowałam to ja, nie Mervakis.

Agri, do jasnej cholery - ile razy mam mówić, że wiedza uzyskana na VC nie jest żadnym dowodem, żadną postawą by dać bana? Za każdym razem powtarzasz to samo, za każdym razem Ci to tłumaczę i nic, nie możesz tego pojąć. Nijak. Mam ci to rozrysować czy walnąć wielkie, personalne ogłoszenie na górze strony?

Robię wszystko dla dobra serwera. Macie konkretne skargi - piszcie, sprawdzę. Wyjaśnię, wytłumaczę. W tym temacie znowu widzę tylko 'Merv jest zły' lecz nie znalazłam żadnego argumentu dlaczego. Znajdźcie swojego przedstawiciela, osobę która potrafi skleić jedno sensowne zdanie i niech przedstawia mi wszelkie skargi i zażalenia, czekam. Tylko dlaczego do tej pory nic takiego nie dostałam?
__________________
Mamy jeszcze ryby lądowe w sosie owocowym...
– Że co?
– Ślimaki winniczki w marchewce!
Andrzej Pilipiuk, Trucizna.
Slythia jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 26-09-12, 11:25   #25
eremce
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Szczecin
Postów: 881
Domyślnie

Slythia, sama na gg napisałaś, że nasi gracze (exorit) dają się podpuszczać jak dzieci. I tu pojawia się pytanie, czy rolą SG jest podpuszczanie exorit, czy może wykrywanie oszustw bez większego wpływu na rozgrywkę. Czy SG Merv będąc na VC i słysząc to że ktoś złamie regulamin, ostrzeże go czy od razu zbanuje (oczywiście po wykryciu bota)? Czemu w takim razie my nie posiadamy prywatnego systemu ostrzegawczego, który informowałby nas, że zaraz złamiemy regulamin. Od początku wojny, kiedy jeszcze byłem po stronie Collegium, mówiłem Merv'owi, "albo zrezygnuj z walki, albo z roli SG, bo to jest chujowe". Merv jednak postanowił połączyć obydwie te rzeczy, i widzimy jaki wyszedł z tego bigos. Dopóki SG będzie walczył, przeciwko graczom, dopóty będzie wieczny płacz na forum.

Teraz coś od siebie:
Szczerze, mam już w dupie kto botuje, i kto daje niesłuszne bany. Obwiniacie za to wszystko Mervakisa, prawie oczywiste, gdyby nie fakt, że wina zawsze leży po środku. Wy jesteście głąby i was w chuja robią jak chcą, a Merv to wykorzystuje. Powiecie pewnie jeszcze "ale czemu Collegium nie dostaje tyle banów co my?" odpowiedź jest prosta, oszukują ale z głową, a wy zamiast przemyśleć coś, lecicie na pałe. Ludzie Chaosu.
__________________
I bez namysłu, mam studnię pomysłów.
eremce jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 26-09-12, 11:52   #26
Slythia
 
Avatar Slythia
 
Zarejestrowany: Wrz 2009
Postów: 2,396
Domyślnie

Każda postać ma na serwerze takie same prawa niezależnie od tego, czy stoi za nią SG, MG czy też należy do Exorit. Skoro blokowanie w strefach pvp jest dozwolone to dozwolone jest dla wszystkich. Nie zamierzam nakładać na doradców czy strażników kolejnych nakazów, skoro grają to powinni mieć identyczne możliwości co każdy normalny gracz.

Jeśli zaś chodzi o bany dla Exorit to wcale nie jest tak, jak myślisz. Przed nałożeniem jakiejkolwiek kary jesteśmy świadomi tego, co stanie się później - śmiesznego odwołania, kolejnych tematów 'Merv to zuo' niezależnie od słuszności. Poza tym, jeśli ja złapałabym np. doradcę na bocie to nie skończyłby tylko z 30 dniowym banem. Sądzę, że podobnie zachowuje się Merv w stosunku do Collegium paradoksalnie kontrolując ich bardziej niż Was.
__________________
Mamy jeszcze ryby lądowe w sosie owocowym...
– Że co?
– Ślimaki winniczki w marchewce!
Andrzej Pilipiuk, Trucizna.
Slythia jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 26-09-12, 13:07   #27
KarolOs
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 179
Domyślnie

Cytat:
Napisał Slythia Zobacz post
Estside, nie jest tak, jak myślisz. Jeśli wiemy,*że dana osoba używa bota, to kontrolujemy ją do skutku - aż wpadnie, co nastąpi prędzej czy później. W międzyczasie staramy się tak zmieniać rozgrywkę, by niewykrywalne opcje botów stały się niemożliwe do użycia - jak na przykład mwalle. Ogromny wkład w to ma właśnie Mervakis, który jest de facto ekspertem od botów. Obserwuję jego pracę na bieżąco i wbrew Waszej opinii - także karze Collegium.

Estside, jakie sposoby? Jeśli masz pomysł - czekam. Poza tym, zapewniam Cię - bany za sharing Mervakis daje sam, bez żadnych skarg. Bez żadnego nacisku ze strony graczy czy nawet mojej.

Sebek się odwoływał i sam pogubił się w swojej wersji wydarzeń. Nadzorowałam to ja, nie Mervakis.
[/B]
Owszem, kontrolujecie lecz słabo to wychodzi, bo sprawdzacie ludzi na expach lub biegając po miescie, dlaczego nie mozecie sprawdzic kogos na akcji?

Akurat byłem przy akcji z sebkiem i wiem jak to dobrze było, inny gracz na pewno nie dostałby bana. Niby blokowal tym 4 lvlem ale nie miał szans wyjsc stamtąd więc nie miał innego wyjścia niż stanie tam.

Co do win7 - nie odpalisz elfbota, którego ma 50% servera, gdyby działał na win7 bota by miało 90% servera.


Cytat:
Napisał eremce Zobacz post
Wy jesteście głąby i was w chuja robią jak chcą, a Merv to wykorzystuje. Powiecie pewnie jeszcze "ale czemu Collegium nie dostaje tyle banów co my?" odpowiedź jest prosta, oszukują ale z głową, a wy zamiast przemyśleć coś, lecicie na pałe. Ludzie Chaosu.
Z tym też się zgodzę :)
KarolOs jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 26-09-12, 13:23   #28
Majkul
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 745
Domyślnie

Tak naprawdę problemu nie byłoby gdyby ludzie nie korzystali z botów. Dobrze wiecie exo że nie jesteście uczciwi, mogę choćby przypomnieć jak sami się chwaliliście że hax master jest wysharowany, jak widziałem rozmowę Orma z Eldoką w depo o tym, że u was to Sadysta
i jeszcze z dwie osoby ogarnia pvp a prawie cała reszta to tylko bot, że bez nich nie istnieje w pvp. To są wasze słowa, tu na forum nikt się do niczego nie przyzna bo za to jest od razu ban, nikt nie jest taki głupi.

Ja osobiście walczyłem po stronie coll dość długo i najzwyczajniej na świecie nie przypominam sobie aby były u nas problemy z botami, po prostu, może ludzie używali ale potajemnie, może ktoś coś powiedział ale nie zwróciłem na to uwagi. Zmieniło sięto dopiero w maju kiedy po przerwie wróciłem się pobić i zobaczyłem boty i oddawanie sobie postaci wprost, sam byłem nawet o to proszony, po akcji ludzie przechwalali się że "nie padłem wtedy bo miałem wspomagacze". Od tego czasu nie wszedłem na vc więcej, powiedziałem sobie dość, ja nie będę walczył nieuczciwie, nie interesuje mnie zwycięstwo za wszelką cenę. Dlatego nie jestem wstanie stwierdzić czy merv to widział (wbrew pozorom on często siedział na innym kanale z boku, większości rozmów nie był świadkiem, selbo podobnie). Do maja za uczciwość sg ręczę osobiście, od tego czasu nic nie mogę powiedzieć.

Ale jeżeli chcesz Wicher słowa prawdy, gdyby tutaj bany były za to że "wiadomo że ktoś ma bota" to może i 50% coll by poleciało, ale z co najmniej 80% was też. I mówię tu o kasacji konta, chcecie takiego rozwiązania?
Też mi się nie podobają niektóre rzeczy, to że merv raz zablokował przeszłość, to nie było dobre bo tam nie da go się zabić. Ale nie wiem jaką dostał za to karę, to pluć na niego nie będę, bardzo dużo zrobił dobrego, wiele botów zbanował. I myślę że potrafi łączyć funkcje gracza i sg ja mu nic nie mam do zarzucenia. Sg musi mieć normalną postać, żeby grać, widzieć jakie zmiany są potrzebne, obserwować rynek. Trav ma teraz sam zrobić kilka charów na 100 lvl? Jakby nie mieli postaci narzekalibyście że gówno robią i "wyj*** merva on tu przecież nic nie pomaga, nic nie wie o grze".

I jeszcze mały humorystyczny akcent na koniec. Cichy Bob dostał bana, zgodnego z regulaminem, ale moim zdaniem trochę na siłę, akurat w jego uczciwość wierzę i uważam, że nie powinien go dostać. Ale czy on skarży się na forum? Czy pisze że Merv jest taki, sraki czy owaki? Nie, to inni gracze exo tak robią, podobno tylko winny się tłumaczy, więc
Cytat:
Napisał Uwolniona Mysl Zobacz post
może coś w tym jest?
Majkul jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 26-09-12, 13:33   #29
Slythia
 
Avatar Slythia
 
Zarejestrowany: Wrz 2009
Postów: 2,396
Domyślnie

Estside, Sebek został wcześniej ostrzeżony. Nie posłuchał, nie wyszedł z trapa, nie wylogował się więc dostał karę. Wystarczyło nie olewać zaleceń SG.

Ponieważ kontrolując kogoś na akcji moglibyśmy spowodować śmierć i wówczas dopiero spotkalibyśmy się z krytyką, że wspieramy frakcję x. Wolę tego nie robić i jedynie obserwować.

Odpalę. Chcesz się założyć? A nie jestem informatykiem, jestem tylko blondynką.
__________________
Mamy jeszcze ryby lądowe w sosie owocowym...
– Że co?
– Ślimaki winniczki w marchewce!
Andrzej Pilipiuk, Trucizna.
Slythia jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 26-09-12, 13:41   #30
Szpako
 
Zarejestrowany: Gru 2011
Postów: 2
Domyślnie

Pięknie, ten temat powinni przeczytać wszyscy gracze altaronu i sądzę, że większość zrezygnuje z gry.
Szpako jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 
Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 00:50.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin