Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Klany

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Zamknięty Temat
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 08-03-12, 20:12   #21
voagar
 
Avatar voagar
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Opole/Wrocław
Postów: 166
Domyślnie

Cytat:
Napisał sadysta Zobacz post
Dzieci i ryby głosu nie mają . Nie dotyczy Cię ten temat to co tu robisz?


@topic

Ogólnie chodzi o akcje z Leasem/Side~/Pomocnik B którzy byli/są w Sleepwalkers a pomagali Collegium.
Do tego dzisiaj Wawro został sfragowany przez typa który jeszcze niedawno był w Sleepwalkersach.
Więc jeżeli Bolter faktycznie jest dzieciakiem 15letnim i nie potrafi sobie ludzi ogarnąć to już nie Nasz problem, a do tego naraża cały swój klan na konflikt.
Osobiście uważam, że konflikt jest niepotrzebny, chociaż większej różnicy to dla Exorit nie zrobi.


Exorit vs serwer?
I tak już walczymy z collegium+sunblade+reszta securum+ pomagają im SG :D
pozdro dla Selba który daje info będąc na SG :B
Ani rybą, ani dzieckiem nie jestem, temat dotyczy dojscia Sleepwalkers do wojny, czyli w takim samym stopniu dotyczy Ciebie jak i mnie, wiec trzymaj tego swojego filigranowego ptaszka na wodzy i mysl tym czym powinienes.
__________________
"i z tej historii moral jest taki ze teraz w kraju kroluja buraki i przepychaja sie lokciami w czasach powszechnej chlopomanii kazdy z nich mysli o sukcesie w polytyce i w byznesie kazdy wydyma cie za pare centow bo teraz w kraju kroluje potejto"
voagar jest nieaktywny  
Stare 08-03-12, 20:12   #22
ziaik123@interia.pl
 
Zarejestrowany: Lip 2011
Postów: 59
Domyślnie

lol ale spina ^^
ziaik123@interia.pl jest nieaktywny  
Stare 08-03-12, 20:23   #23
Seku88
 
Avatar Seku88
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: z internetu
Postów: 45
Domyślnie

Więcej, więcej :D podzielmy się i walczmy wszyscy ! proponuję wprowadzenie expa za ludzi :D
__________________
Zasady miej w duszy, układy ich darem
ściany mają uszy w gadce, życie umiarem
Seku88 jest nieaktywny  
Stare 08-03-12, 20:23   #24
draknostorin
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Kołobrzeg
Postów: 8
Domyślnie

Sideth to zwykły PKer, zabija bez powodu i już padał za to. Zabił i odszedł z klanu, SW nie miało z tym nic wspólnego. Całe to ostrzeżenie to nic innego jak próba zachowania neutralności, SW chce być neutralne, teraz to od was zależy jak będzie. Jak zakładacie, że ludzie chcą się wyexpić to bijcie tych co ledwo na main wyszli. To wygląda tak, ze ktoś gra, expi i robi questy i nagle „dostaje liścia” od was i to wy sami pchacie go na wojnę, gdyby był nie bity pewnie miał by wyje…e na wojnę.
draknostorin jest nieaktywny  
Stare 08-03-12, 20:23   #25
Wawro
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 78
Domyślnie

ten h lvl sie odezwal wow duzo z siebie wyprodukowales haha btw maciek bylem przed chwila na spacerku ale slonca nie widzialem ciemno;/
Wawro jest nieaktywny  
Stare 08-03-12, 20:25   #26
Nil Loth
 
Zarejestrowany: Cze 2010
Postów: 232
Domyślnie

Cytat:
Napisał sadysta Zobacz post
Dzieci i ryby głosu nie mają . Nie dotyczy Cię ten temat to co tu robisz?


@topic

Ogólnie chodzi o akcje z Leasem/Side~/Pomocnik B którzy byli/są w Sleepwalkers a pomagali Collegium.
Do tego dzisiaj Wawro został sfragowany przez typa który jeszcze niedawno był w Sleepwalkersach.
Więc jeżeli Bolter faktycznie jest dzieciakiem 15letnim i nie potrafi sobie ludzi ogarnąć to już nie Nasz problem, a do tego naraża cały swój klan na konflikt.
Osobiście uważam, że konflikt jest niepotrzebny, chociaż większej różnicy to dla Exorit nie zrobi.


Exorit vs serwer?
I tak już walczymy z collegium+sunblade+reszta securum+ pomagają im SG :D
pozdro dla Selba który daje info będąc na SG :B
Takie pieprzenie, ja też moge powiedziec Exorit+securum+memento mori+troche jasnie panow+ 2 lyzki NKWD
Nil Loth jest nieaktywny  
Stare 08-03-12, 20:30   #27
pawello13
 
Zarejestrowany: Paz 2011
Postów: 106
Domyślnie

E tam, gościu za to odszedł z gildii Sleepwalkers zatem gildia się umywa jakby, to jest teraz jego osobisty problem więc po co ta cała spina? Jest fajnie, poexpi się popada, coś się dzieje. A teraz jak Sleepwalkers dojdzie to pewnie jak po drodze znów pobanują nas, to przy pomocy SG nie mamy najmniejszych szans.. Ja się nie sprzedaje i będę walczyć do końca i Was denerwować. Z resztą, ja osobiście nie spinam do nikogo i nie chciałbym zeby słowa wypowiedziane przez gildię były odebrane jako wypowiedziane z ust każdego członka. To jest gra, przyjemność, zabawa o to przecież tutaj chodzi.

Kryśka, czytając te posty wpadłem na ten sam pomysł :D

Lekki offtop. Przykładowo, jak pogram całą noc i cały dzień, to jest moja sprawa nie wasza. Że Wawro gra to jego sprawa.. czy ktoś napisał przepis na poprawne życie? On sobie siedzi gra i ma wszystko w dupie, ja tak samo, ja jeszcze potrafię pobalować ze 3 dni . I ja się cieszę z takiego życia, to że nie musze nic robic to +. A wy zazdrościcie i próbujecie dogryzać.. dajcie sobie spokój bo mnie to wcale nie rusza. :)
pawello13 jest nieaktywny  
Stare 08-03-12, 20:32   #28
makmej
 
Avatar makmej
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Koszalin
Postów: 484
Domyślnie

Nie" Exorit " tylko "Last Legion" + Securum + Jaśnie pany + Memento Mori.
Sunblady doszły nagle... HAHA:P dobre sobie^^ , wcale nam Eremce nie powiedział jak było xD
makmej jest nieaktywny  
Stare 08-03-12, 20:34   #29
voagar
 
Avatar voagar
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Opole/Wrocław
Postów: 166
Domyślnie

Cytat:
Napisał pawello13 Zobacz post
E tam, gościu za to odszedł z gildii Sleepwalkers zatem gildia się umywa jakby, to jest teraz jego osobisty problem więc po co ta cała spina? Jest fajnie, poexpi się popada, coś się dzieje. A teraz jak Sleepwalkers dojdzie to pewnie jak po drodze znów pobanują nas, to przy pomocy SG nie mamy najmniejszych szans.. Ja się nie sprzedaje i będę walczyć do końca i Was denerwować. Z resztą, ja osobiście nie spinam do nikogo i nie chciałbym zeby słowa wypowiedziane przez gildię były odebrane jako wypowiedziane z ust każdego członka. To jest gra, przyjemność, zabawa o to przecież tutaj chodzi.

Kryśka, czytając te posty wpadłem na ten sam pomysł :D

Lekki offtop. Przykładowo, jak pogram całą noc i cały dzień, to jest moja sprawa nie wasza. Że Wawro gra to jego sprawa.. czy ktoś napisał przepis na poprawne życie? On sobie siedzi gra i ma wszystko w dupie, ja tak samo, ja jeszcze potrafię pobalować ze 3 dni . I ja się cieszę z takiego życia, to że nie musze nic robic to +. A wy zazdrościcie i próbujecie dogryzać.. dajcie sobie spokój bo mnie to wcale nie rusza. :)
Taa, najbardziej wam zazdroszcze expienia o 4 w nocy.
__________________
"i z tej historii moral jest taki ze teraz w kraju kroluja buraki i przepychaja sie lokciami w czasach powszechnej chlopomanii kazdy z nich mysli o sukcesie w polytyce i w byznesie kazdy wydyma cie za pare centow bo teraz w kraju kroluje potejto"
voagar jest nieaktywny  
Stare 08-03-12, 20:36   #30
Lenobian
 
Avatar Lenobian
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 40
Domyślnie

Cytat:
Napisał makmej Zobacz post
Nie" Exorit " tylko "Last Legion" + Securum + Jaśnie pany + Memento Mori.
Sunblady doszły nagle... HAHA:P dobre sobie^^ , wcale nam Eremce nie powiedział jak było xD

Zmieniłem zdanie na temat Eremce.
Mam nadzieje , że to przeczyta i zrozumie jak nisko upadł...

To mój ostatni post w tym temacie.

Bye
Lenobian jest nieaktywny  
Zamknięty Temat


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 
Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 18:52.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin