Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Klany

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 24-06-11, 22:28   #241
Luop
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 84
Domyślnie

Cytat:
Napisał Kosiara Zobacz post
@up


Mwheuheheuuehue po glosie z vt to max daje koncówke gimnazjum.


Nie chcę mi się nawet odpisywać na twoje posty bo musiał bym się położyć na ziemi by osiągnąć ten poziom.
Luop jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 24-06-11, 22:29   #242
Tron
Emerytowany Techniczny
 
Avatar Tron
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 1,612
Domyślnie

Cytat:
Napisał Luop Zobacz post
Nie chcę mi się nawet odpisywać na twoje posty bo musiał bym się położyć na ziemi by osiągnąć ten poziom.
Riposta Waskiego :)

Cytat:
Napisał Waski1905 Zobacz post
Żeby się zniżyć do Twojego poziomu musiał bym się chyba kur... położyć błaźnie bez ambicji.
A co do tematu: przeszkadza wam sposób rządzenia Planu B? Zbierzcie wszystkich pokrzywdzonych zbitych graczy z podkulonym ogonem, stwórzcie klan i zacznijcie krwawą waśń. Tak zostało rozbite Securum. I zakończcie do ku*wy nędzy te narzekania. Pozdrawiam starych graczy z Fallen Angels i Spectrum!

Ostatnio edytowane przez Tron ; 24-06-11 o 22:38
Tron jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 24-06-11, 22:43   #243
Luop
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 84
Domyślnie

up : POPIERAM
Luop jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 24-06-11, 23:36   #244
Karooleq
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 19
Domyślnie

Ty noon to powinienes zamknac morde i siedziec cicho bo jestes najwiekszym pjonem w tej gildi tzn w jej akademii ;] a twoje posty sa zbedne , robisz pa jak malo kto i dalej sie wypieraj ze nie a niech cie gildia broni i tlumaczy ze nie robisz

i raczej nie masz co byc dumny z tego rsa bo 1 frag fakt wbiles w sumie wbiliscie w 20 na eksterminatorze a 2 inne rano na ranomach zapewne ;)

@ don browaro

haha nie miales pasc :D uslyszalem ten sam argument jak mnie ten lord'pall zabil ze niechcacy mu odes kpiro siadlo bo obok ma hota z mf i sie pomylilo szkoda tylko ze to bylo kolejne odes kprio z rzedu ;]

moglibyscie chociaz wymyslic na kazda osobe jakas wymowke

a ze przed magami nekro sracie jak niewiadomo co to widac i slychac ^^

moge sie zalozyc ze jestem w stanie w tydzien od 0 zrobic taka postac zeby cie leszczu polozyc ;] tak wiec uwazaj i upier***** wszystkich magow nekro bo ktorys to na pewno ja ;]


@ luop

no tez tak sadze :)

Ostatnio edytowane przez Karooleq ; 25-06-11 o 19:48
Karooleq jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 25-06-11, 00:30   #245
Mervakis
 
Avatar Mervakis
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Katowice
Postów: 2,529
Domyślnie

Prosiłbym jednak o zachowanie elementarnej kultury zarówno członków gildii jak i osoby wypowiadające się, jak już musicie używać wulgaryzmów chociaż je wykropkujcie ***** nie zapominajcie, że jest to gra i grają tu również dzieci...
Mervakis jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 25-06-11, 00:45   #246
Zamaskowany
 
Avatar Zamaskowany
 
Zarejestrowany: Cze 2011
Postów: 6
Unhappy Ehh

Ehh...! Zaczyna się :( druga Tibia ...
Zamaskowany jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 25-06-11, 18:31   #247
Luop
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 84
Domyślnie

Cytat:
Napisał Karooleq Zobacz post
Ty noon to powinienes zamknac morde i siedziec cicho bo jestes najwiekszym pjonem w tej gildi tzn w jej akademii ;] a twoje posty sa zbedne , robisz pa jak malo kto i dalej sie wypieraj ze nie a niech cie gildia broni i tlumaczy ze nie robisz

i raczej nie masz co byc dumny z tego rsa bo 1 frag fakt wbiles w sumie wbiliscie w 20 na eksterminatorze a 2 inne rano na ranomach zapewne ;)

@ don browaro

haha nie miales pasc :D uslyszalem ten sam argument jak mnie ten lord'pall zabil ze niechcacy mu odes kpiro siadlo bo obok ma hota z mf i sie pomylilo szkoda tylko ze to bylo kolejne odes kprio z rzedu ;]

moglibyscie chociaz wymyslic na kazda osobe jakas wymowke
a ze przed magami nekro sracie jak niewiadomo co to widac i slychac ^^

moge sie zalozyc ze jestem w stanie w tydzien od 0 zrobic taka postac zeby cie leszczu polozyc ;] tak wiec uwazaj i upier***** wszystkich magow nekro bo ktorys to na pewno ja ;]


Ehh jestem pionem :( Szkoda.
Luop jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 27-06-11, 13:37   #248
Felt Down
 
Zarejestrowany: Cze 2011
Postów: 11
Domyślnie

Jak nie chcecie padać to wbijajcie najpierw 45 magami a potem robcie sube lol :D... nikt nie ubija nekrusow, ktos musi zasluzyc by pasc ot co. Moze nie kazdy akurat bije za cos ale w wiekszosci przypadkow tak jest. Z reszta serwer pvp to pvp.
Felt Down jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 28-06-11, 20:44   #249
Seku88
 
Avatar Seku88
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: z internetu
Postów: 45
Domyślnie

Myślę że już nie tylko nekro-magowie są bici bez powodu, dziś zabił mnie sadysta mówiąc przy tym że robiłem PA i wywaliłem go kiedyś z oficerów, co w ogóle nie miało miejsca. Widzę że nie mają już kogo bic i wymyślają beznadziejne powody. Szkoda bo myślałem że serwer utrzyma się w klimacie RPG, a nie robieniu przez rządzącą grupę PA na graczach nie zrzeszonych w żadnych klanach.
Seku88 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 28-06-11, 21:58   #250
Nil Loth
 
Zarejestrowany: Cze 2010
Postów: 232
Domyślnie

Cytat:
Napisał Zwariowany Alkoholik Zobacz post
Riposta Waskiego :)



A co do tematu: przeszkadza wam sposób rządzenia Planu B? Zbierzcie wszystkich pokrzywdzonych zbitych graczy z podkulonym ogonem, stwórzcie klan i zacznijcie krwawą waśń. Tak zostało rozbite Securum. I zakończcie do ku*wy nędzy te narzekania. Pozdrawiam starych graczy z Fallen Angels i Spectrum!
Nas już nie pozdrowisz?
Nil Loth jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 
Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 00:14.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin