Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Sugestie i Propozycje > Archiwum

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 12-09-13, 19:15   #41
Wicked
 
Avatar Wicked
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 565
Domyślnie

Pasterz, ale też nie przesadzaj. lvl 17 godzin? Jak dla mnie to wychodzi lvl w godzinę spokojnego i bezpiecznego ganiania po krainie co 4 godzin. Nikt nie każe Ci siedzieć 17 godzin w grze i czekać na nie. Bez przesady.
I pisanie ogromnymi literami wcale nie sprawi, że będziesz mieć więcej racji.
__________________
14:24 Grejpfrut [151]: nie poradzisz nic bracie mój gdy na tronie siedzi ....
Wicked jest nieaktywny  
Stare 12-09-13, 19:18   #42
Wyrosuaw
 
Zarejestrowany: Sie 2013
Postów: 112
Domyślnie

Cytat:
Napisał Wicked Zobacz post
Pasterz, ale też nie przesadzaj. lvl 17 godzin? Jak dla mnie to wychodzi lvl w godzinę spokojnego i bezpiecznego ganiania po krainie co 4 godzin. Nikt nie każe Ci siedzieć 17 godzin w grze i czekać na nie. Bez przesady.
Przeczytaj jeszcze raz co napisałem. Wszyscy płaczą żeby wywalić dzienne, żeby zmniejszyć z nich expa itd że mega się szybko na nich expi. Skoro 4 razy zrobisz dzienne i odrabiasz lvl to musisz poświęcić na to 17 godzin, ŻEBY WBIĆ SAMYMI DZIENNYMI. Na wyexpienie lvl;a jak sam napisałeś lvl w godzine expienia.. Więc co do ch*ja pana przeszkadzają Wam dzienne, którymi wbijesz lvl w 17 godzin..
Wyrosuaw jest nieaktywny  
Stare 13-09-13, 00:57   #43
Ellegon
 
Zarejestrowany: Paz 2009
Skąd: Nigdzie
Postów: 40
Domyślnie

Ja zrobiłem test swoim zwiadkiem (89lvl) i zdobyłem za dziennie (+ misja dzienna necro) 92375 expa poświęcając na to 55 minut (w tym jeszcze karawanka, a na powrót chwilkę się czeka) i nie ukrywajmy - w tym samym czasie expiąc na upartego bym zrobił więcej. Więc przyłączam się do pytania pasterza - dlaczego wam przeszkadzają dzienne misje.

ps. Test zrobiłem na typowego Kowalskiego, a nie uzależnionego dziecka, które liczy każdą sekundę na expa i drop...

Edit. Uiopek twoja wypowiedź pokazuje, że twoje czytanie ze zrozumieniem leży. Kiedy kończysz gimnazjum?

Ostatnio edytowane przez Ellegon ; 13-09-13 o 11:10
Ellegon jest nieaktywny  
Stare 13-09-13, 01:15   #44
Walles
 
Avatar Walles
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Skąd: Warszawa
Postów: 978
Domyślnie

Dla mnie misje dzienne to dobra opcja bo przynajmniej można oderwać się od tego zamulającego expa i przez te 10 minut wykonać misje.
Walles jest nieaktywny  
Stare 13-09-13, 04:21   #45
cewix
 
Avatar cewix
 
Zarejestrowany: Wrz 2011
Postów: 561
Domyślnie

Cytat:
Napisał Ellegon Zobacz post
Ja zrobiłem test swoim zwiadkiem (89lvl) i zdobyłem za dziennie (+ misja dzienna necro) 92375 expa poświęcając na to 55 minut (w tym jeszcze karawanka, a na powrót chwilkę się czeka) i nie ukrywajmy - w tym samym czasie expiąc na upartego bym zrobił więcej. Więc przyłączam się do pytania pasterza - dlaczego wam przeszkadzają dzienne misje.

ps. Test zrobiłem na typowego Kowalskiego, a nie uzależnionego dziecka, które liczy każdą sekundę na expa i drop...
na upartego? takim 89 ryckiem w 55 minut to 400k expa
cewix jest nieaktywny  
Stare 13-09-13, 10:25   #46
Uiop
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 366
Domyślnie

Cytat:
Napisał Ellegon Zobacz post
Ja zrobiłem test swoim zwiadkiem (89lvl) i zdobyłem za dziennie (+ misja dzienna necro) 92375 expa poświęcając na to 55 minut (w tym jeszcze karawanka, a na powrót chwilkę się czeka) i nie ukrywajmy - w tym samym czasie expiąc na upartego bym zrobił więcej. Więc przyłączam się do pytania pasterza - dlaczego wam przeszkadzają dzienne misje.

ps. Test zrobiłem na typowego Kowalskiego, a nie uzależnionego dziecka, które liczy każdą sekundę na expa i drop...
Ale Ty jesteś baranem, misje dzienne na takim lvlu się robi 15 minut. Pewnie nawet smoków nie masz ani haste. To nie ma nic do uzależnienia ;p Obrażasz graczy bezpodstawnie i traktujesz wszystkich z góry, jak to zawsze było. Myślałem, że przerwa od gry dobrze Ci zrobi.
Uiop jest nieaktywny  
Stare 30-04-14, 14:48   #47
Altrel
Mistrz Gry
 
Zarejestrowany: Lip 2013
Postów: 1,370
Domyślnie

Zmiana wejdzie w aktualizacji.
Altrel jest nieaktywny  
 


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 08:17.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin