Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Dyskusje ogólne > Archiwum

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 14-04-16, 23:31   #11
Walles
 
Avatar Walles
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Skąd: Warszawa
Postów: 978
Domyślnie

www.medivia.org
Do czasu startu Altaronu można się pobawić a boty karane boleśniej niż tu więc warto! mimo że to zwykła tibia.
Walles jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 15-04-16, 01:13   #12
Taco
 
Avatar Taco
 
Zarejestrowany: Lip 2015
Postów: 107
Domyślnie

Co do Demetrii - jest prawie druga a ja jestem pod mega wrażeniem, piorunującym, ping stabilny, bugów mapy nie spotkałem, z początkiem był niewypał jak na Altaronie ale teraz ponoć jakoś to się odbudowuje.
Oczywiście Altaron to to nie jest, błędy clienta, czary i profesje z rl. Ale zapowiada się ciekawie.

Cytat:
Napisał Lunaar Zobacz post
Demetrii,necronia,phobos(chyba upadło?), rangers arcanii też chyba upadł, wcześniej te serwery zachwalałem teraz trochę siara, na tym świecie nie ma zastępstwa dla Altaronu, ba mówię to z pełnym przekonaniem opierając się o doświadczeniach z gry na powyżej wymienionych serwerach, byłem testerem na demetrii dosyć długo i zapowiadało się zajebiście ogarnięty team i wszystko słodko. Nie jestem pewien co poszło nie tak, tyle razy przekładali start że można by z tego zrobić kabaret i gówno z tego wyszło bug za bugiem lagi, niedociągnięcia niektóre przeze mnie zgłoszone bugi mapy nie naprawione(trudno było usunąć wiszący w powietrzu maszt łodzi?) to tyle co do demetrii. Necronia o największym potencjale, zawiodłem się strasznie takie pingi ostatnio miewam grając tam że na litość bierze, rangers... pisałem teksty npc do questów przez jakiś czas potem kiedy wypalił test serwer, ściągnąłem klienta odpaliłem i po moich policzkach popłynęły krwawe łzy... nie wiem czy zachowały się screeny ale ich OTC klient wyglądał okropnie przeładowany zbędnymi duperelami od których można było dostać fiksacji.

Podsumowując mój krytyczny wywód, wszystkie te serwery obrały kierunek odwrotny do Altaronu, one wybrały tibijskość zaś Altaron jedyną słuszną i prawilną drogę ku oryginalności(na swój sposób oczywiście), dla jednych to dobrze(dla mnie), a dla innych to obojętne, nie zdecydowanym powiem jedno sami się przekonajcie.

ps:sry za ten brak ładu i składu ale zamierzam się ukryć za moim kacem i niewyspaniem po wczorajszej nocy w pracy ;p.
Kwintesencja mojego smutku
Taco jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 15-04-16, 04:19   #13
Windykator
 
Avatar Windykator
 
Zarejestrowany: Lip 2013
Postów: 659
Domyślnie

@Casual

Szkoda, że na Medivi wykminili w których godzinach pracuje administrator (tak, PRACUJE I MU NAWET PŁACĄ) i w pozostałyc stawiają runemakery na taskerach...
__________________
Cytat:
Napisał Mcree
[...]najwięcej jest jadu Legkana, który (mam osobiste wrażenie) pisząc każdy kolejny post spożywał coś mocniejszego niż amfetamina.
Windykator jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 15-04-16, 05:22   #14
Noratl
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Postów: 144
Domyślnie

Cytat:
Napisał Windykator Zobacz post
@Casual

Szkoda, że na Medivi wykminili w których godzinach pracuje administrator (tak, PRACUJE I MU NAWET PŁACĄ) i w pozostałyc stawiają runemakery na taskerach...
Na 2 mc jedziesz lekko
Noratl jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 15-04-16, 05:31   #15
Rahilux
 
Avatar Rahilux
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Postów: 1,518
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do Rahilux
Domyślnie

Nie chcielibyście pograć na pxg :)? Na demetrii grałem jakiś tydzień ale skończyłem w nią grać z powodu bugów i prawie że zerowej pomocy od testerów którzy zawłaszczali Sobie spawny.
To co PxG ktoś coś?? /pisane z tel
Rahilux jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 15-04-16, 10:49   #16
elthii
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 10
Domyślnie

Cytat:
Napisał Taco Zobacz post
- www.medivia.org

- Necronia
Open Beta Testy
przy oby dwóch tych serwerach pracował ten sam twórca map..
Necronia hmm masa bugów (nawet z klonowaniem kasy był ;D). Za każdym razem gdy odkryją jakiś, serwer jest OFF na przynajmniej 2 tyg. Zależnie od znaczenia tego bugu.. (no sami piszą że ten serwer to dla nich praca po pracy ;d). Początki były spoko (mimo masy kicków, pingów i innych niespodzianek xD typu najazd silnych potworków na wyspę dla początkujących, co tym samym powodowało zablokowanie poruszania się po mieście, czyli wkur...nie się xD

Drugi serwer, (Medivia) czyli Tibianic. Stary klimat gry z nowymi itemkami i potworami ;p Masa zagranicznych i ekip, które bronią respów ;d
elthii jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 15-04-16, 12:06   #17
Kuzyn
 
Avatar Kuzyn
 
Zarejestrowany: Paz 2009
Postów: 177
Domyślnie

Cytat:
Napisał Tron Zobacz post
Dota 2 .
Odradzam, ciężko zwalczyć nawyk grania z debilami. 5 raz odinstalowałem i już wytrzymałem miesiąc :)
Kuzyn jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 15-04-16, 15:01   #18
Uiop
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 366
Domyślnie

Cytat:
Napisał naabster28 Zobacz post
Necronia, bardzo dobrze się rozwija, usuwaja bugi, z pingiem max 100 stabilnie brak crashow. W fazie open testow nie trzeba placic za nic
Prawda. Skończą testy to i serwer będzie lepszy. Przynajmniej kiedyś tak pisali.
__________________
Niech Licor spłonie!
Uiop jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 15-04-16, 15:56   #19
Rahilux
 
Avatar Rahilux
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Postów: 1,518
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do Rahilux
Domyślnie

Nie chcecie w pokemony zagrać :v?
Rahilux jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 15-04-16, 18:47   #20
Ditos
 
Zarejestrowany: Lis 2013
Postów: 47
Domyślnie

A na jakich stronach reklamuja swoje otsy ze tam start tego i tego np.
Ditos jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 
Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 06:05.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin