Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Sugestie i Propozycje > Archiwum

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 03-06-14, 23:19   #41
Mcree
 
Avatar Mcree
 
Zarejestrowany: Paz 2013
Skąd: Poznań
Postów: 645
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do Mcree
Domyślnie

@Merv
Pamiętam Twoje opinie, szkoda że tak pobłażliwie je tu przedstawiłeś, bez uzasadnień które pamiętam-wylewałeś na stronę A4 drobnym druczkiem sporą część przykrej prawdy, ale bardzo konstruktywnej.
Jeśli uważnie przeczytałeś moje poprzednie posty wiesz do czego dążę, co mnie boli i czego oczekuję. To, że ktoś ma niepełną wiedzę lub nawet tej wiedzy nie posiada nie oznacza, że tą osobę można hejtować, przecież tego nie robię. Trzeba po prostu starać się być na bieżąco i potrafić przyznać się do błędu lub nie pisać o rzeczach które nie istnieją (info o prędkości pn).
Jeśli kogoś uraziłem to proszę mi to napisać wprost, a nie obrażać się po kątach. Uważam, że dyskusję zakończyłem ponieważ przeciwnej stronie skończyły się argumenty.
Co do magów to i w ogóle skilli rozciąganie umiejętności okazało się w praktyce kiepskim pomysłem (chyba że ktoś twierdzi inaczej, ale nie spotkałem się z taką opinią).
Co do itemków to poczekajcie, aż wbije te 160 każdych ze skilli o których wyżej pisałem, jeśli dmg się nie zmieni to na pewno te cenniejsze dostaną Ci prawdziwi koledzy paczką, reszta serwa będzie biegać po depozycie ^^
Merv masz ochotę jeszcze podyskutować na jakiś temat?
__________________
R.I.P. Altarony :< Niezapomniane chwile, niezapomniani ludzie i przygody...
GG 40756490
Mcree jest nieaktywny  
Stare 03-06-14, 23:22   #42
Mervakis
 
Avatar Mervakis
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Katowice
Postów: 2,529
Domyślnie

Wiesz, że moje dyskusje na forum publicznym ograniczam do minimum, więc nie. :D
__________________
The bird of Hermes is my name
eating my wings to make me tame
Mervakis jest nieaktywny  
Stare 03-06-14, 23:27   #43
Ezreal
 
Zarejestrowany: Cze 2012
Postów: 94
Domyślnie

Na test serwerze nie było zainteresowania magiem? Ja sie interesowalem i założyłem 2 tematy odnośnie maga. Na ten moment zawiesiłem grę ponieważ rozgrywka jest bez sensu. Poziom magiczny najważniejsza umiejetność maga jest zablokowana, przy czym gracz o stosunkowo niskim poziomie moze wbić wysoki mlvl. Nie rozumiem tego w ogóle co to ma na celu? Strasznie sie zawiodłem jest takie pole do popisu przy tak klasycznej profesji-mag. A w altaronie jest dupa. Przywoływanie bestii - niedopracowane. Czary- niedopracowane. Czary powinny byc sztandarem maga a zamyka sie na robieniu tysięcy pocisków. Mógłbym wiele pisać.. Kto gra 100+ I nie odblokował mlvlu wie o czym mowię. Pozdrawiam
Ezreal jest nieaktywny  
Stare 03-06-14, 23:35   #44
Mcree
 
Avatar Mcree
 
Zarejestrowany: Paz 2013
Skąd: Poznań
Postów: 645
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do Mcree
Domyślnie

Merv wiem, dlatego to szanuję.
Aken gdyby można było kupować runy w sklepie, prawdopodobnie nikt nie grał by już Magiem przy obecnym systemie.
Jeśli nikt nic więcej nie ma do powiedzenia to zawieszam swoje wypowiedzi na forum na czas nieokreślony.
__________________
R.I.P. Altarony :< Niezapomniane chwile, niezapomniani ludzie i przygody...
GG 40756490
Mcree jest nieaktywny  
Stare 03-06-14, 23:39   #45
Irdorath
 
Avatar Irdorath
 
Zarejestrowany: Mar 2012
Postów: 77
Domyślnie

Ty nie dyskutuj tylko duś obsługę figurancie
Irdorath jest nieaktywny  
Stare 05-06-14, 17:14   #46
Altrel
Mistrz Gry
 
Zarejestrowany: Lip 2013
Postów: 1,370
Domyślnie

Limit został zdjęty. Tempo wbijania magii zostało dostosowane na podstawie próby ~150000 mikstur maga (nie alchemik). Siła run została dostosowana do poziomu magii (odpowiednio obniżona na niższych). Siła czarów spontanicznych odpowiednio podniesiona na niższych poziomach magii.
Altrel jest nieaktywny  
Stare 05-06-14, 19:31   #47
zalman94
 
Zarejestrowany: Maj 2014
Postów: 8
Domyślnie

Super limit zdjety :) A co z leczeniem ? Nie moze ono rosnac szybciej niz dotychczas ? Rozumiem, to nie jest tibia, ale bez przesady, zeby rycek czarem mogl sie uleczyc 50hp (na 30lvl) Z tego co wiem to duchowny, ma lepszy czar do leczenia. Problem w tym, ze jest on 3x lepszy od tawis? Tak wiec jako elementalista chce 3 razy lepsze hity...
Dajcie te marne 100hp z tawis, na ok 30lvl rycku.
zalman94 jest nieaktywny  
Stare 05-06-14, 19:33   #48
Altrel
Mistrz Gry
 
Zarejestrowany: Lip 2013
Postów: 1,370
Domyślnie

Leczenie nie zależy od lvla a od poziomu magii.
Altrel jest nieaktywny  
Stare 05-06-14, 19:49   #49
Mcree
 
Avatar Mcree
 
Zarejestrowany: Paz 2013
Skąd: Poznań
Postów: 645
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do Mcree
Domyślnie

Jeszcze takie krótkie pytanko, limity magic leveli wbitych PN'ami do odpowiednio dla rycerza-30, zwiadowcy-60, maga-200. Czy jest gdzieś tabelka z limitami pozostałych umiejętności dla każdej profesji?
__________________
R.I.P. Altarony :< Niezapomniane chwile, niezapomniani ludzie i przygody...
GG 40756490
Mcree jest nieaktywny  
Stare 05-06-14, 19:52   #50
Altrel
Mistrz Gry
 
Zarejestrowany: Lip 2013
Postów: 1,370
Domyślnie

Rycerz ~ 33 poziom magii. Nie, nie ma takich tabelek.
Altrel jest nieaktywny  
 


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 06:56.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin