Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Aktualności

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 12-07-22, 10:45   #1
Integracja z Discordem
WsT WsT jest nieaktywny 12-07-22, 10:45

Drodzy Altarończycy!
Ostatnimi czasy intensywnie pracowaliśmy nad rozbudową altarońskiego discorda. Od paru dni testowaliśmy wprowadzone udogodnienia na serwerze Optional PVP, zaś wczoraj zostały one wgrane również na serwer PVP.

Od teraz nie musicie być obecni w grze, by być na bieżąco z tym, co się dzieje na serwerze. Wystarczy, że na kanale INFORMACJE zadeklarujecie, z którego serwera chcecie otrzymywać powiadomienia, a uzyskacie dostęp do następujących funkcjonalności:
  • Aktualności - kanał zintegrowany z forum, na którym pojawiają się najnowsze posty i informacje dot. serwera;
  • Wydarzenia - informacje o bossach i eventach odbywających się w grze;
  • Aktywności - na tym kanale pojawiają się informacje dotyczące aktywności wykonywanych przez Graczy;
  • Polegli - kanał, na którym w sposób automatyczny publikowane są informacje na temat śmierci Graczy;
  • Targowisko - czat zintegrowany bezpośrednio z kanałem handlu w grze, co pozwoli na przeglądanie wszystkich opublikowanych ofert kupna/sprzedaży przedmiotów.

Zaproszenie na nasz discord: https://discord.gg/ZqAF2xgnRW

Oprócz wymienionych wcześniej kanałów, na naszym discordzie znajdziecie również:
  • Informacje - Kanał powitalny i informacyjny;
  • Dyskusje - Dyskusje na tematy dyskusyjne;
  • Multimedia - Zdjęcia, filmy i nuggetsy;
  • Propozycje - Na tym kanale zachęcamy do pozostawiania swoich głosów w sprawie propozycji zamieszczanych na forum;
  • Błędy - Kurczę pióro! Coś wywołało krytyczny błąd Altaronu! Tu informujecie nas o napotkanych błędach.
Dodatkowo, zachęcamy Was do wspierania altarońskiego discorda, co niesie za sobą kilka korzyści, a mianowicie: rangę Wspierający na discordzie, kolorowy nick, dostęp do kanałów z wcześniejszymi zapowiedziami oraz priorytetowy kontakt z Administracją.

Uzyskacie także dostęp do kanałów:
Karczma - Zamknięty kanał tekstowy, dostępny dla osób wspierających serwer discord oraz administracji.
Ustronie - Zamknięty kanał głosowy, dostępny dla osób wspierających serwer discord oraz administracji.

W dalszym ciągu pracujemy nad poprawą płynności rozgrywki. Zmiany dokonane przy okazji wprowadzania wspomnianych udogodnień powinny znacząco pomóc w tym zakresie. Mamy nadzieję że udało się rozwiązać wszystkie poważne problemy, jednak polecamy zachować czujność w nadchodzących dniach.

W ramach rekompensaty za ostatnie problemy z serwerami, w przyszły weekend, tj. 16-17 lipca, możecie spodziewać się podwojonej sakiewki z pokonanych przeciwników oraz podwójnej liczby bossów na obu światach.

Dodatkowo, znormalizowaliśmy system antykick by był jednakowy dla wszystkich oraz nieco bardziej pobłażliwy.
Niech Wasze miecze pozostaną ostre!
Ekipa Altaron.pl

Miniaturka załącznika (kliknij aby powiększyć)
Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	ssintegracja.png
Wyświetleń:	39839
Rozmiar:	2.23 MB
ID:	4880   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	integ2.png
Wyświetleń:	37962
Rozmiar:	2.13 MB
ID:	4881  

__________________
https://discord.gg/ZqAF2xgnRW - Oficjalny Discord Altaronu
https://discordapp.com/invite/2G9ZRTJ - Hertagon Society

Ostatnio edytowane przez WsT ; 12-07-22 o 21:25.

 
Avatar WsT
WsT
Mistrz Gry
Zarejestrowany: Lut 2010
Postów: 414
Odwiedzin: 5780
Odpowiedź z Cytatem
Stare 13-07-22, 00:39   #2
WsT
Mistrz Gry
 
Avatar WsT
 
Zarejestrowany: Lut 2010
Postów: 414
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do WsT
Domyślnie

Cytat:
Napisał Ememems Zobacz post
Aha.. Czyli to dlatego wywaliło opvp 2 razy i były cofki przez co gracze potracili itemy i misje, które wykonali.. Fajne to opvp, takie w sam raz do testowania nowych rzeczy xD Po co komu test serwer x)
Gdybyśmy nie testowali tego wcześniej na serwerze testowym to nie skończyłoby się to tylko na 2 cofkach Nie wszystkie błędy da się wyłapać od razu, niektóre rzeczy wychodzą dopiero przy większym obciążeniu oraz innych czynnikach.
__________________
https://discord.gg/ZqAF2xgnRW - Oficjalny Discord Altaronu
https://discordapp.com/invite/2G9ZRTJ - Hertagon Society
WsT jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 08-08-22, 15:34   #3
prazyna9
 
Zarejestrowany: Gru 2021
Postów: 49
król

Kiedy jakas nowa zdechlica rusza?
prazyna9 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 27-10-22, 12:41   #4
Nerros
 
Zarejestrowany: Cze 2011
Postów: 18
Domyślnie

Wróciłem do gry po latach i zastanawiam mnie, jak dużo się zmieniło, od czasu ostatniej mojej rozgrywki, na szczęście nie pamiętam za dużo, ale mam wrażenie, że zdecydowanie nie wiele. Ciekaw jestem jakie macie plany na dalszy rozwój gry (wprowadzenie nowych updatów i terenów oraz misji i npc ? )
Nerros jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 27-10-22, 18:00   #5
wilddd
 
Zarejestrowany: Lut 2018
Postów: 150
Domyślnie

Cytat:
Napisał Nerros Zobacz post
Wróciłem do gry po latach i zastanawiam mnie, jak dużo się zmieniło, od czasu ostatniej mojej rozgrywki, na szczęście nie pamiętam za dużo, ale mam wrażenie, że zdecydowanie nie wiele. Ciekaw jestem jakie macie plany na dalszy rozwój gry (wprowadzenie nowych updatów i terenów oraz misji i npc ? )
masz nowy teren - Kogar do eksploracji od roku
wilddd jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 29-10-22, 19:12   #6
Nerros
 
Zarejestrowany: Cze 2011
Postów: 18
Domyślnie

Cytat:
Napisał wilddd Zobacz post
masz nowy teren - Kogar do eksploracji od roku
No to muszę nadrobić, ale myślałem też o ożywieniu nieco głównego miasta więcej npc więcej zadań (dziennych) nawet głupie roznoszenie listów i poznawanie nowych adresów.
Nerros jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 
Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 01:13.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin