Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Multimedia

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 06-02-22, 22:53   #31
Figovsky
 
Avatar Figovsky
 
Zarejestrowany: Lip 2013
Postów: 470
Domyślnie

Cytat:
Napisał mexiunio Zobacz post
Ty masz ego naprawdę bardziej wyjebane w kosmos niż Lech Wałęsa XDDDDD
Odkąd poszedłem w neutral to rahiluxy piszą, że mam wielkie ego i do nich mam, bo dla mnie to petównia, która jest w wojnie miesiąc i się pyszsczą z jakimś fardonem co pierwszy raz widział na oczy bagienną hydrę
Figovsky jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 07-02-22, 00:52   #32
Figovsky
 
Avatar Figovsky
 
Zarejestrowany: Lip 2013
Postów: 470
Domyślnie

Zajazd oficjalnie rozpoczęty. Beka że mnie exivujecie jak expicie aka ilrlal


Makcio

07 lut 01:07 210 Pokonany przez Druid Wield, Lorathin, Kekw
07 lut 00:39 211 Pokonany przez Lorathin, Gtechniq Ultra, Matt The Healer

Pepeszka'

07 lut 00:56 170 Pokonany przez Matt The Healer, Druid Wield

Wyrewolwerowany

07 lut 01:04 175 Pokonany przez Matt The Healer, Gtechniq Ultra, Lorathin

4;0

ps już jakieś spiny w timku o 1 akcję exorit halo co jest (patrzcie czat)

Figovsky jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 07-02-22, 05:04   #33
Figovsky
 
Avatar Figovsky
 
Zarejestrowany: Lip 2013
Postów: 470
Domyślnie



Levelek odrobiony koledzy w 2h

W sumie to by było na tyle poddymiania na forum :D
Figovsky jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 07-02-22, 09:39   #34
Makon
 
Zarejestrowany: Kwi 2013
Postów: 177
Domyślnie

Brawo , Brawo , Brawo , Brawo , Brawo , Brawo , Brawo , Brawo , Brawo , Brawo , Brawo , Brawo , Brawo , Brawo , Brawo , Brawo , Brawo , Brawo , Brawo , Brawo , Brawo , Brawo , Brawo , Brawo , Brawo , Brawo , Brawo , Brawo , Brawo , Brawo , Brawo , Brawo , Brawo , Brawo , Brawo , Brawo , Brawo , Brawo , Brawo , Brawo , Brawo , Brawo , Brawo , Brawo , Brawo , Brawo , Brawo , Brawo , Brawo , Brawo , Brawo , Brawo , Brawo , Brawo , Brawo , Brawo , Brawo , Brawo , Brawo , Brawo , Brawo , Brawo , Brawo , Brawo , Brawo , Brawo , Brawo , Brawo , Brawo , Brawo , Brawo , Brawo , Brawo , Brawo , Brawo , Brawo , Brawo , Brawo , Brawo , Brawo , Brawo , Brawo , Brawo , Brawo , Brawo , Brawo , Brawo , Brawo , Brawo , Brawo , Brawo , Brawo , Brawo , Brawo , Brawo , Brawo , Brawo , Brawo , Brawo , Brawo , Brawo , Brawo , Brawo , Brawo , Brawo , Brawo , Brawo , Brawo , Brawo , Brawo , Brawo , Brawo , Brawo , Brawo , Brawo , Brawo , Brawo , Brawo , Brawo , Brawo , Brawo , Brawo , Brawo , Brawo , Brawo , Brawo , Brawo , Brawo , Brawo , Brawo , Brawo , Brawo , Brawo , Brawo , Brawo , Brawo , Brawo , Brawo , Brawo , Brawo , Brawo , Brawo , Brawo , Brawo , Brawo , Brawo , Brawo , Brawo , Brawo , Brawo , Brawo , Brawo , Brawo .
Makon jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 07-02-22, 11:56   #35
Maru123
 
Avatar Maru123
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Mielec
Postów: 343
Domyślnie

A dzięki, kolejna wygrana akcja es.
Niestety tylko 2:1 ale mieliście spora przewagę.
Maru123 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 07-02-22, 11:58   #36
mexiunio
 
Zarejestrowany: Sie 2012
Postów: 610
Domyślnie

7:2 dla nas byczku, było nas 7 na was 8.
__________________
To do list:
x 200 lvl na abitańcach
x 400 lvl na legionistach
mexiunio jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 07-02-22, 12:14   #37
Maru123
 
Avatar Maru123
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Mielec
Postów: 343
Domyślnie

Widać serdeczny Kolego, że wywodzisz się z no-pvp , szanuje Twoje zdanie, jednak musisz coś zrozumieć. Straciliśmy tylko jednego wartościowego fraga, wy dwa. Jako gildia dominującą uciekaliscie we wszystkie strony aż zapomnieliście rahiluxa :) dla mnie zamknięcie dominującej strony na trapie jest jak zwycięstwo. Modliliscie się żeby ktoś dologowal i wam się to udało. Niestety jestem zmuszony iść do pracy lecz pełen dumy i optymizmu będę świętował dzisiejszy sukces.

Byliście zajebiści. Współpraca z Wami to była czysta przyjemność. Co by o Was na mieście nie mówili, dla mnie jesteście jak bracia.
Maru123 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 07-02-22, 12:17   #38
Rahilux
 
Avatar Rahilux
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Postów: 1,518
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do Rahilux
Domyślnie

Co jest, mnie nie zgubili, na poludniowej bramie wzialem agro na siebie i tamci mogli wybiec na defa.

Poszło info, że Gwander zaraz dobija, dorzuciłem im potów, zaraz od drugiej strony dobiegliśmy i siup nagle ucieczka, Szuja przyszedłeś tam noobcharem zamiast swoim głównym zwiadem, jak to Levi mówi, 2h i odrobione, ale w przypadku Czerwia to 1h na jego expie.

No i co, Gwander dobiegł na plecach i pierwszy kto wybiegł z goblinów to Kekw.
Toporka i łomota zostawili na pożarcie.

A jakby tak liczyć kogo było więcej to faktycznie, wasza 8 (praktycznie same dpsy poza Druidem) na naszą szóstke na początku (2 knightów 1h duchownych + 3 magów duchele+ mag nekro ele).
Rahilux jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 07-02-22, 12:42   #39
Maru123
 
Avatar Maru123
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Mielec
Postów: 343
Domyślnie

Cytat:
Napisał Rahilux Zobacz post
Co jest, mnie nie zgubili, na poludniowej bramie wzialem agro na siebie i tamci mogli wybiec na defa.

Poszło info, że Gwander zaraz dobija, dorzuciłem im potów, zaraz od drugiej strony dobiegliśmy i siup nagle ucieczka, Szuja przyszedłeś tam noobcharem zamiast swoim głównym zwiadem, jak to Levi mówi, 2h i odrobione, ale w przypadku Czerwia to 1h na jego expie.

No i co, Gwander dobiegł na plecach i pierwszy kto wybiegł z goblinów to Kekw.
Toporka i łomota zostawili na pożarcie.

A jakby tak liczyć kogo było więcej to faktycznie, wasza 8 (praktycznie same dpsy poza Druidem) na naszą szóstke na początku (2 knightów 1h duchownych + 3 magów duchele+ mag nekro ele).
Nie mam blessów na zwiadku ;/ ale orzeł +5 :D
Maru123 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 07-02-22, 12:53   #40
Figovsky
 
Avatar Figovsky
 
Zarejestrowany: Lip 2013
Postów: 470
Domyślnie

Zacznijmy od tego, że ja nie chciałem iść na żadnego trapa do was bo akcyjka była już wygrana i było oczywiste to, że od was ludzie dologują, gdy będziemy was wastować na trapie. Trochę jeszcze się koledzy nie słuchają, ale jest co raz lepiej!

Żadne agro nie brałeś na południowej, nie wiedzieliście co robić, chowaliście się po stackach. Wybiegaliście na trapa kilkakrotnie i wkońcu wam się udało. Musiał być niezły chaos.

Brakowało nam 1 osoby do przebicia waszego trapa. Cieszcie się, że szuja był na rycu, a nie zwiadzie i że wyjątkowo nie mieliśmy więcej osób o tej godzinie.

Macie większe lvle, ale nadgonią kumplę.

W naszych oczach przegraliście tą akcję. 3 dni temu krzyczeliście dominando i spamowaliście mi włącznie z gwanderem na priv/dc o tym, a dziś chowaliście się na trapach.

My jeszcze nie jesteśmy wszyscy zebrani.

Zajazd zaczął się dziś, ale prawdziwy zajazd dopiero się zacznie.

Co do rzekomego wybiegnięcia z goblinów leviego jako pierwszego. Z darkiem was wallowaliśmy. Jesteś zakłamany, robisz jakąś propagandę, a wkrótcę będziesz pucował by zmniejszyc swojego paymenta, który nie zostanie zmniejszony.



p;s

co jest większe pięć czy jeden?
Figovsky jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 06:12.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin