Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Dyskusje ogólne > Archiwum

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 29-04-11, 21:35   #1
koki154
 
Zarejestrowany: Wrz 2010
Postów: 2
Domyślnie Blokowanie securum!

Witam.. przedstawiciele gildii 'Securum' to sa nooby. Jak widac na SS trapuja.. Nie jest to pierwsza skarga na graczy z tej gildii. Mysle ze za takie cos to ban sie nalezy
Miniaturka załącznika (kliknij aby powiększyć)
Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	smiecie.jpg
Wyświetleń:	301
Rozmiar:	149.6 KB
ID:	59  
koki154 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 30-04-11, 00:03   #2
greensinestro
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 0
Domyślnie

Nie pocieszaj się że myślisz mój drogi bo gdyby tak było nie dał byś się wcisnąć w coś takiego... Chyba nie sądzisz ze gracze, oceany, góry i lasy bedą sie rozstępywać aby mości pan mógł przejść?
greensinestro jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 30-04-11, 00:04   #3
cado
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 6
Domyślnie

Cytat:
Napisał greensinestro Zobacz post
Nie pocieszaj się że myślisz mój drogi bo gdyby tak było nie dał byś się wcisnąć w coś takiego... Chyba nie sądzisz ze gracze, oceany, góry i lasy bedą sie rozstępywać aby mości pan mógł przejść?
On expił a oni specjalnie zablokowali mu przejście, żeby nie mógł zejść i padł. Dotarło czy za mało łopatologicznie wyjaśnione?
cado jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 30-04-11, 00:23   #4
greensinestro
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 0
Domyślnie

Sluchaj to zwykłe prawo natury obowiązujące we wszystkich dziedzinach życia jeden traci drugi zyska... Jego zwłoki były zarobkiem dla nich innym razem ich zwłoki bedą zarobkiem dla niego... Ma racje bytu silny a nie ten co się skarży na forum :0
greensinestro jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 30-04-11, 00:32   #5
cado
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 6
Domyślnie

Regulamin Altaronu zakazuje:
Cytat:
1d) Nieuzasadnione przeszkadzanie innym graczom jak np. blokowanie (w jakikolwiek sposób)
cado jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 30-04-11, 02:34   #6
pepeszka
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 34
Domyślnie

Lol, masz czas na robienie screena w takiej sytuacji?<szacun>
pepeszka jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 30-04-11, 03:35   #7
konradowalkero
 
Avatar konradowalkero
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 38
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do konradowalkero
Domyślnie

Człowieku zacznij myśleć to może nie będziesz padać. Proponuje żebyś sobie ustalił pewną zasadę a mianowicie wychodzę z respawnu i idę do miasta się obkupić jak mi zostaję tylko 10 potionów. Miałbyś 10 potionów podczas sytuacji ze screena - przeżyłbyś. Aaa bo ty miałeś 2 potworki zabić i by poziom wskoczył? Było się tak spieszyć? Człowiek się spieszy a diabeł się cieszy a z tego screena to widzę że spotkanie z diabłem bliskie xD haha Mam bekę z was niezłą. Zamiast się skupić na grze to wy szukacie okazji żeby popłakać na forum a za ten czas co piszesz 10 posta to byś odrobił to co straciłeś + masz doświadczenie na przyszłość żeby więcej potionów wsiąść. Poza tym jak chcecie sobie przyjemnie grać na Altaronie to nie zawracajcie dupy administracji swoimi (dla mnie błahymi) problemami bo serwer ma bugi i trzeba je poprawić a takich sytuacji gdzie padacie przez innego gracza będą jeszcze setki. To jest MMO znaczy się multiplayer gdzie gracze rywalizują między sobą a jak wolisz singleplayer to idź 20 raz przejdź Diablo, tam też masz mieczyki i potworki tyle że inny gracz ci nie zaszkodzi.
konradowalkero jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 30-04-11, 06:33   #8
Ranger
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 3
Domyślnie

Tak tak, Securum brońcie się i tak wam to nic nie da ;]
Regulamin Altaronu zakazuje blokowania ;]
Konradowalkero - trzeba grać tak, aby wszystkim było dobrze, a nie aby dobrze było tylko dla was. To nie zwykły OTS, tylko Altaron...

Ostatnio edytowane przez Ranger ; 30-04-11 o 06:40
Ranger jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 30-04-11, 06:42   #9
pogromek
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Bydgoszcz, Polska
Postów: 29
Domyślnie

Ja patrzę na to z perspektywy trzeciej osoby i próbuję sam w sobie dojść do tego, jak jest na prawdę. Dotąd nie miałem do czynienia z tą gildią ani z graczami, którzy na nią psioczą.
Pożyjemy, zobaczymy.

Jednak, jeśli prawdą jest to, co piszecie tutaj o tym klanie to czemu nie ruszycie dupy (przepraszam za wyrażenie) w troki i się tym zajmiecie ? Załóżcie klan, zrzeszcie się i spróbujcie się temu przeciwstawić. Takie czcze gadanie nic nie wskóra, ba, nawet zniszczy - relacje między Wami.

Z resztą: gry mają to do siebie, że ludzie w nich rywalizują - chcą być lepsi od innych i nic na to nie poradzimy.

Czasami również spójrzcie na to z punktu widzenia waszego 'wroga' bo prawda jest taka, że wina leży ZAWSZE po obu stronach.
pogromek jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 30-04-11, 06:43   #10
skun129
 
Avatar skun129
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Ełk
Postów: 3
Domyślnie

Hmm widzę że Securum dalej blokuje.. Pozdrawiam Administracje.
skun129 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 03:55.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin