Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Klany

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 19-08-11, 17:26   #21
vendi94
 
Avatar vendi94
 
Zarejestrowany: Cze 2011
Skąd: Białystok
Postów: 20
Domyślnie

Cytat:
Napisał maja1414 Zobacz post
Rozjebałeś mnie tym (srry za wyrażenie). Przez takich jak wy kilka osób skończyło grę (niektórzy dlatego że bez dowodów robicie afery)
Tak? Pokaż dowody kogo zabiliśmy bez powodu ;)

Cytat:
Napisał maja1414 Zobacz post
Co do przydupasów to prawda. Daarko skończył grę wszyscy pouciekali wasi koledzy z Ignis/Sunblade. Zobacz ile was zostało. Stare Sunblade miało ze 20 osób.
Daarko skończył grę? Hmm. Ciekawe...
Powiedz mi kto pouciekał? Rozsypało się Ignis (Sunblade + Plan b) i Plan b poszedł do Last Legion, a my odchodzimy po to aby wejść z powrotem do Sunblade. Nie bój się, uzbieramy ludzi z powrotem. My nie jesteśmy jak Plan b, że zakładamy co chwila nowy klan. Trzymamy się ciągle razem.

Cytat:
Napisał maja1414 Zobacz post
Po prostu lizaliście .... Planowi żeby was nie ruszali, ale wyszło jak wyszło.
Teraz to ty mnie r*****ś za przeproszeniem, haha. Tego nawet nie będę komentować :D
vendi94 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 19-08-11, 17:32   #22
maja1414
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Skąd: Bielsko-Biała
Postów: 326
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do maja1414
Domyślnie

A co nie lizaliście? Wiedzieliście że tak jak Collegium dalibyście jakiś protest to byście dostali tak jak oni (wiadomo jak się bronić przed 2 klanami na raz)?

Teraz jak wy jesteście w takiej sytuacji to sobie wakacje robicie i pewnie gracie na ots'ach. Dawno nikogo nie widziałem żeby wychodził z dp.
Srry Pampeluna wychodził.

Wiecie takie bajki że nie lizaliście im ... to możecie głupie społeczności altarońskiej wmawiać.

Twoje gadanie że niedługo wszystko się zmieni "Nie martw się uzbieramy ludzi z powrotem" To są słowa na wiatr. Powodzenia :D
maja1414 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 19-08-11, 17:42   #23
vendi94
 
Avatar vendi94
 
Zarejestrowany: Cze 2011
Skąd: Białystok
Postów: 20
Domyślnie

Cytat:
Napisał maja1414 Zobacz post
A co nie lizaliście? Wiedzieliście że tak jak Collegium dalibyście jakiś protest to byście dostali tak jak oni (wiadomo jak się bronić przed 2 klanami na raz)?

Teraz jak wy jesteście w takiej sytuacji to sobie wakacje robicie i pewnie gracie na ots'ach. Dawno nikogo nie widziałem żeby wychodził z dp.
Srry Pampeluna wychodził.

Wiecie takie bajki że nie lizaliście im ... to możecie głupie społeczności altarońskiej wmawiać.

Twoje gadanie że niedługo wszystko się zmieni "Nie martw się uzbieramy ludzi z powrotem" To są słowa na wiatr. Powodzenia :D
Rozbraja mnie jak ktoś nie wie nic, a gada ^^

Słuchaj gościu, Ignis powstał dlatego, że Plan b miał sojusz z Sunblade i nie chcieliśmy takiej sytuacji żeby mieć porozsypywanych sojuszników po całej grze tylko żeby wszyscy byli w jednej gildii. Jak się okazało Plan b był taki wierny dla swojego starego lidera (Ormo), że go zostawili. Z Ormem został tylko Sunblade! I wtedy Ormo postanowił bić Collegium, a że Waski dostał bana to dołączyli do nas. Wcale nie potrzebowaliśmy ich pomocy i nie musieliśmy lizać im dupy, nie liżemy i nie mamy takiego zmiaru ;)

Wcale się ich nie boimy. Dlaczego kiedy zebraliśmy się aby wylecieć na nich to schowali się do dp i dali loga? Wszystko już było przygotowane, a oni pouciekali do dp.

Po za tym prosiłem o dowody, że ktoś z naszych zabija randomów ;)
vendi94 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 19-08-11, 18:02   #24
Vetius
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 16
Domyślnie

Witam. Pozwólcie że ja coś powiem. Na altaronie obecnie gra moze 50 osob.. Taka prawda ze jedynymi gildiami ktore graja jest sunblade i last legion. Nie wiem o co sie tak kłócic.

Teraz do Sadysty. Człowieku kim ty jestes, zeby mówic ze jestesmy waszymi przydupasami? Ciągle żyjesz tym noobwarem 30 lvlami na początku servera? skonczyl sie ten war a ty niedlugo po nim przestales grac. To że mielismy od was nizsze lvle bo sporo pózniej zaczelismy grac i nikt z nas nie maniaczył zeby wbic szybko poziom.

P.S W d***e mam altaron, dla mnie gra znudziła się juz w 100%, nie ma nic nowego, gra coraz mniej ludzi, jednył słowem jest zupełnie nieciekawie. A przecież to jest tibia, czemu by nie grac na RL tibii tylko tu??? Altaron to tania podróbka, lepiej by wam było zrobic porządny OTS, niz z tibii robic jakis bajzel. Żegnam\



I to zdanie Sadysty " ZA CZASÓW RZĄDZENIA PLANU B" hahaha, a odpowiedz jest prosta. Bo nie było Żadnej innej gildi, bo ludzie nie chcieli w to grac, byliscie jedyna gildia na serverze.
Vetius jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 19-08-11, 18:54   #25
Krzychu2
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 60
Domyślnie

Cytat:
Napisał maja1414 Zobacz post
A co nie lizaliście? Wiedzieliście że tak jak Collegium dalibyście jakiś protest to byście dostali tak jak oni (wiadomo jak się bronić przed 2 klanami na raz)?

Teraz jak wy jesteście w takiej sytuacji to sobie wakacje robicie i pewnie gracie na ots'ach. Dawno nikogo nie widziałem żeby wychodził z dp.
Srry Pampeluna wychodził.

Wiecie takie bajki że nie lizaliście im ... to możecie głupie społeczności altarońskiej wmawiać.
Ja nigdy nikomu nie lizałem dupy :D Wychodziłem z dp dużo razy w czasie wojny ;) Nawet sobie skombinowałem z rekinka bitewny hełm i królewskie nogawice, ponieważ ze mnie spadły (chodzi o królewskie nogawice +2) :p
Przyznam ostatnio mniej gram, ponieważ mam mniej czasu jak i chęci do gry.
Krzychu2 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 19-08-11, 18:59   #26
sadysta
 
Avatar sadysta
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Skąd: Bielsko-Biała
Postów: 185
Domyślnie

Cytat:
Witam. Pozwólcie że ja coś powiem. Na altaronie obecnie gra moze 50 osob.. Taka prawda ze jedynymi gildiami ktore graja jest sunblade i last legion. Nie wiem o co sie tak kłócic.

Teraz do Sadysty. Człowieku kim ty jestes, zeby mówic ze jestesmy waszymi przydupasami? Ciągle żyjesz tym noobwarem 30 lvlami na początku servera? skonczyl sie ten war a ty niedlugo po nim przestales grac. To że mielismy od was nizsze lvle bo sporo pózniej zaczelismy grac i nikt z nas nie maniaczył zeby wbic szybko poziom.

P.S W d***e mam altaron, dla mnie gra znudziła się juz w 100%, nie ma nic nowego, gra coraz mniej ludzi, jednył słowem jest zupełnie nieciekawie. A przecież to jest tibia, czemu by nie grac na RL tibii tylko tu??? Altaron to tania podróbka, lepiej by wam było zrobic porządny OTS, niz z tibii robic jakis bajzel. Żegnam\



I to zdanie Sadysty " ZA CZASÓW RZĄDZENIA PLANU B" hahaha, a odpowiedz jest prosta. Bo nie było Żadnej innej gildi, bo ludzie nie chcieli w to grac, byliscie jedyna gildia na serverze.
człowieku, dla mnie jesteś smieszny.
@Sunblade
Doceniam to , że nam pomagaliście czasem, i bez Was byłoby trudno w niektórych momentach, ale co poniektórzy mają 2 twarze a tego nie lubię. Zostało w Sunblade pare osób które lubie i szanuję a reszta..

Ostatnio edytowane przez sadysta ; 19-08-11 o 19:15
sadysta jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 19-08-11, 19:24   #27
Luop
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 84
Domyślnie

Cytat:
Napisał maja1414 Zobacz post
Rozjebałeś mnie tym (srry za wyrażenie). Przez takich jak wy kilka osób skończyło grę (niektórzy dlatego że bez dowodów robicie afery)

Co do przydupasów to prawda. Daarko skończył grę wszyscy pouciekali wasi koledzy z Ignis/Sunblade. Zobacz ile was zostało. Stare Sunblade miało ze 20 osób.

Po prostu lizaliście .... Planowi żeby was nie ruszali, ale wyszło jak wyszło.
Pomijam waszych ogarniętych ludzi takich jak Bachusa, Forrester, Kre Bro, no i w sumie Gniewomir.

PEACE!
Hmm Oni nic nie lizali gościu a odważył byś się pokazać main chara wtedy rozliczę się z tobą osobiście mimo ze jestem neutralny, bo gówno wiesz a piszesz. A w tym momencie sam liżesz cztery litery Planowi B. Nie wnikam w wasze spory. Wiedziałem, że tak będzie i dlatego odszedłem i nie zamierzam już więcej pomóc nikomu na tym servie w sprawach wojen. A gildie które teraz walczą wiedzą dlaczego. I nie tylko Zły On przejrzał na oczy bo i ja widziałem co się dzieje i się pod tym nie podpisałem ale i też nie będę bić się z ludźmi z którymi walczyłem kiedyś w jedynej drużynie.
Luop jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 19-08-11, 19:32   #28
Yobak
 
Avatar Yobak
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 32
Domyślnie :)

To pora na moją wypowiedź ::) odnośnie Noon jesteś neutralny to nie pisz nic. Chcesz grać to graj nie to nie a jak chcesz wracać do czasów wcześniej to robiłeś bajzel również a teraz umywasz ręce!

Btw Yobak to Yobak tamto< gildia bez kłótni itp :) a nie jakaś tam szopka
Yobak jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 19-08-11, 19:40   #29
Luop
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 84
Domyślnie

Coś odemnie To ja wprowadziłem Sunblade do sojuszu z Planem B a dlaczego? Bo ich polubiłem i zauważyłem, że są zgrani i razem. To, że jedna czy 2 osoby wyszły z gildii teraz oznacza, że Sunblade się rozpada. Kto tak myśli to ładnie buja w chmurach. Po obu stronach są winni, choć nie ukrywam że największe zamieszanie robią ludzie z starego Planu B miedzy innymi JA! Otóż winna Planu B było to, że uważają się za kogoś bo pokonali Securum, Eksterminator'ów, czy Collegium. Nie znam szczegółów tej 1 wojny ale w drugiej jak i trzeciej duży wkład miało Sunblade za co im chciałbym teraz podziękować, bo wiem że zwerbowanie ich było słuszne i nie zawiedli mnie pod względem walki. Mogą mieć teraz za złe mi, że nie walczę ale po prostu uznałem, że to nie ma sensu. Kolejny raz bym musiał wybierać między dwiema stronami , które lubię. Wawro jest jaki jest po prostu ubijał wszystkich, ubił i Shara i Lenoba, dlaczego? Nuda. I nigdy jakoś za złe mu tego nie miałem, nudzi mu się to niech kogoś ubije sobie, co to komu zaszkodzi. Co do targetów to raczej nie Ormo je dawał a Ja, gdyż to była moja funkcja w gildii. Niektórzy mimo, że korzystali z moich notatek zaczęli za plecami z tego się śmiać, i między innymi dlatego nie chcę z takimi ludźmi być w klanie. Jedno mnie nurtuje czy jak Sunblade dajmy na to przegra to co dalej kogo będzie trzeba lać i czy przyjdzie moja kolej...
Luop jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 19-08-11, 19:40   #30
ErgoSum
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 1
Domyślnie

Mądrzy to wy jesteście na forum. Tyle mam do powiedzenia.
ErgoSum jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 
Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 10:12.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin