Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Pytania i Odpowiedzi

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 15-08-15, 01:08   #1
pawello13
 
Zarejestrowany: Paz 2011
Postów: 106
Domyślnie Inkwizytory

Jak mnie pamięć nie myli, na Przeszłości, Pradawne elfy są mocne a dają mało doświaczenia, lecz mają dobry loot. Inkwizytorzy podobnie, dają mało expa a biją mocno.

Kiedyś było to miejsce do zarabiania kasy, lecz teraz ? Kpina. Troszkę moglibyście to polepszyć. 150-200k na godzinę i wychodzę na mniej więcej zero z kasą, bo z expem to śmiechu warte oczywiście. To po co wogóle jest ten resp? NIE MA ON SENSU MOIM ZDANIEM.
Utrudniliście tą grę za bardzo z tąd chyba taka frekwencja, jest wiele możliwości ulepszania zestawów , chodzenia na różne potwory wtedy. Ale z czego je robić?;/

A dodatkowo podobno Święte Amulety można sprzedać u Brata Edwarda, a jak chcę to sprzedać to pisze "01:51 Brat Edward: Przykro mi, lecz nic takiego nie skupuję."

Hm?

Wiele expiowisk jak widzę po prostu jest nieopłacalnych. Po co tak wielkie expowisko Pradawnych elfów skoro nikt z tego nie korzysta, czy Inkwizytorów.
Sądzę, że Administracja powinna to zmienić, ludzie zaczną tam expić , zaczną grać.. wydaje mi się prosta logika.

Ostatnio edytowane przez pawello13 ; 15-08-15 o 01:14 Powód: bład
pawello13 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 15-08-15, 10:36   #2
Kapralski
 
Zarejestrowany: Maj 2013
Postów: 211
Domyślnie

farmiłem żółte szmatki na inkwizytorach i krwawe kwiaty na elfach, może z expem tam szału nie było ale nie wszędzie masz robić 500-1kk/h
drop za to jest w sam raz, na inkwizytorach leci bardzo dobrze
Kapralski jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 15-08-15, 11:53   #3
Altrel
Mistrz Gry
 
Zarejestrowany: Lip 2013
Postów: 1,370
Domyślnie

Nie ma świętych amuletów, są święte symbole, NPC działa poprawnie i bierze wszystkie, które mu przyniesiemy.
Altrel jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 15-08-15, 15:52   #4
pawello13
 
Zarejestrowany: Paz 2011
Postów: 106
Domyślnie

Ale mi nie chodzi , że ja tam chcę robić 500k :D Tylko , że ani loota ani expa tam nie ma , słabizna z lootem ;/

Altrel faktycznie, może źle pisałem późno było.. sprawdzę później
pawello13 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 15-08-15, 16:11   #5
Uwolniona Mysl
 
Avatar Uwolniona Mysl
 
Zarejestrowany: Lip 2011
Skąd: Askarska Pustynia
Postów: 435
Domyślnie

Z inkwizytorami to jest ogólnie dziwna akcja, siedziałem tam, raz dwa h, przez półtorej godziny miałem jeden wielki syf, a na ostatnie pół godziny zrobiłem tam 15 talarów, w sumie wychodząc na proficie ponad 20 talarów, no ale to było dawno
Uwolniona Mysl jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 15-08-15, 16:41   #6
pawello13
 
Zarejestrowany: Paz 2011
Postów: 106
Domyślnie

17:26 Brat Edward: Witaj, bracie Ypkis! Co mogę dla ciebie zrobić?
17:26 Ypkis: sprzedam święty symbol
17:26 Brat Edward: Przykro mi, lecz nic takiego nie skupuję.
17:28 Ypkis: sprzedam
17:28 Brat Edward: Mogę od Ciebie kupić kompozytowe łuki światła.

nie mogę jednak nadal sprzedać


Eldoka kumam, miałem gorszy okres, zobacze, pewnie przejdę się tam jeszcze kilka razy to coś wiecej powiem ale po pierwszym wypadzie nie zachęca ;/
pawello13 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 15-08-15, 17:01   #7
Altrel
Mistrz Gry
 
Zarejestrowany: Lip 2013
Postów: 1,370
Domyślnie

Samo 'święty symbol', nie jest to typowy system handlu o czym informował NPC przy oddawaniu misji.
Altrel jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 15-08-15, 17:36   #8
Shrime
Doradca
 
Avatar Shrime
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Skąd: J-Bie Zdr.
Postów: 230
Domyślnie

A święte symbole nie są tak czasem odkupywane dopiero po pewnej misji u duchownych?
Shrime jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 15-08-15, 17:56   #9
paaaprikos96
 
Avatar paaaprikos96
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Białystok
Postów: 637
Domyślnie

Co do inkwizytorów: zaraz po ostatnim zmniejszeniu drop rate ze wszystkich potworów wybierałem się jeszcze na wojaże po krainach 'przeszłości', między innymi zarabiałem wówczas na inkwizytorach. Raz trafił mi się szczerze genialny drop rate: 5 sójek, loota na ok 10t, sakiewka ok. 3t. Później sójek nie loociłem w ogóle, ewentualnie 1 na wypad (ok. 2-godzinny). A profit zawsze tam był. Dodam jednak, że będąc zwiadowcą nekromantą biłem stosunkowo sporo, potwory padały szybko, zużywałem tam max 5 mikstur maga, poważnie. Także waste miałem jedynie na wzmocnionych strzałach i ładunkach.
Rycerzem jest tam znacznie trudniej, szczególnie duchownym - w zwarciu walczą jedynie zwykli inkwizytorzy, reszta bije z dystansu, co rycerzom utrudnia znacząco sprawę, gonisz jednego potwora przy okazji lurując masę innych, wiadomo, o co chodzi
Wniosek według mnie jest taki, że nie wszystkie respy nadają się dla wszystkich profesji.
__________________
paaaprikos96 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 17-08-15, 10:20   #10
Catthon
Lubię placki
 
Avatar Catthon
 
Zarejestrowany: Lis 2012
Postów: 2,264
Domyślnie

Ja tam zarabiałem zwiadowcą, a loot pewnie nie był zmieniany.
Może to nie miejsce dla rycka, skoro kusznik i alchemik to niezłe dystansowe dpsy.
Catthon jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 19:07.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin