Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Dyskusje ogólne

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Zobacz wyniki ankiety: Przeniesienie postaci z SPVP na CPVP odbędzie się wg następujących parametrów:
Przeniesienie EXP 100%, wyzerowanie ekwipunku i umiejętności, 11 pn x lvl, talar x lvl, zostają misje i złota rybka 45 43.27%
Przeniesienie EXP 50%, wyzerowanie ekwipunku i umiejętności, 11 pn x lvl, talar x lvl, zostają misje i złota rybka 14 13.46%
Przeniesienie EXP 100%, wyzerowanie ekwipunku i umiejętności, 10 pn x lvl, talar x lvl, zostają misje 7 6.73%
Przeniesienie EXP 50%, wyzerowanie ekwipunku i umiejętności, 10 pn x lvl, talar x lvl. zostają misje 7 6.73%
Żadna z powyższych 31 29.81%
Głosujących: 104. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 23-01-22, 23:17   #1
Altrel
Mistrz Gry
 
Zarejestrowany: Lip 2013
Postów: 1,370
Domyślnie Przenoszenie postaci

W tej ankiecie chcielibyśmy poruszyć bardzo ważny temat przenoszenia postaci z serwera sezonowego na serwer CPVP, co obiecywaliśmy na samym początku gry. Jakkolwiek samo przenoszenie jest już pewne, to jego charakter chcielibyśmy ustalić w oparciu o Waszą opinię.

Wyraźcie swoją opinię głosując w powyższej ankiecie!
Jeżeli zaznaczyliście "Żadna z powyższych" lub po prostu macie ciekawą propozycję, koniecznie dajcie znać w komentarzu.

Bardzo zależy nam na uzasadnieniu Waszej opinii, dlatego pamiętajcie by umieścić je w komentarzu. Dodatkowo podajcie nam imię swojej postaci na serwerze CPVP i SPVP, byśmy mogli lepiej poznać Waszą perspektywę.
Altrel jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 24-01-22, 00:09   #2
mexiunio
 
Zarejestrowany: Sie 2012
Postów: 610
Domyślnie

Według mnie exp *0,6, zostają misje, złota rybka, umiejętności i w miarę możliwości 4 przedmioty - hełm, zbroja, nogawice i buty.
__________________
To do list:
x 200 lvl na abitańcach
x 400 lvl na legionistach
mexiunio jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 24-01-22, 00:18   #3
WsT
Mistrz Gry
 
Avatar WsT
 
Zarejestrowany: Lut 2010
Postów: 414
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do WsT
Domyślnie

Jeśli misję na postaci zostaną to taka postać będzie nadawała się jedynie do utylizacji jak to miało miejsce w przypadku poprzednich przenosin, chyba że PNy za wykonane misję również zostaną dodane?

Moja propozycja:
Przeniesienie EXP 70%, wyzerowanie ekwipunku, umiejętności oraz misji, 7 pn x lvl, talar x lvl, zostaje złota rybka

W wielu grach mmo spotykamy coś takiego jak "jump event", w którym możemy szybciej wyexpic postać lub dostać na gotowo maksymalny poziom. Uważam że przeniesienie expa od 70-100% jest dobrym rozwiązaniem, ponieważ dzięki temu mamy szansę nadgonic trochę ludzi, którzy grają lub grali aktywnie i mają "wymaxowane postaci". Nie zapominajmy że na CPVP większość ludzi posiada potężne sety z bonusami oraz tony talarow, postacie z spvp będą puste, dostają jedynie garstke talarow, które pozwolą im na zakup podstawowych rzeczy.
__________________
https://discord.gg/ZqAF2xgnRW - Oficjalny Discord Altaronu
https://discordapp.com/invite/2G9ZRTJ - Hertagon Society

Ostatnio edytowane przez WsT ; 24-01-22 o 01:21
WsT jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 24-01-22, 00:36   #4
Happyde
 
Zarejestrowany: Cze 2012
Postów: 99
Domyślnie

Witam,

Postać którą gram na CPvP to Caday/Reg Gin.

Bardzo fajnie, że temat powstał, bo od samego początku, kiedy było ogłoszone, że postacie będą przenoszone z S2, na CPvP, zastanawiało mnie jakie będzie końcowe rozwiązanie.

W pierwszej chwili byłem, za tym by przenieść postacie takie jakie są na S2 (czyli 100% exp), jednak nie spodziewałem, się że tempo zdobywania poziomów, będzie tak szybkie (dla porównania na S1 top 1 miał bodajże 221lvl?). Więc ta opcja raczej nie przejdzie, z racji, że jednak na CPvP +250lvla nie wbija się w miesiąc gry. Dodatkowo na złotą rybkę trzeba poświęcic 270dni, troszeczkę nie sprawiedliwe względem osób, które grają tam nawet od pół roku. Więc rybka odpada w każdym przypadku.

Najlepszą opcją w takim wypadku wypadała by opcja nr 4, 50% expa da równowartość tego ile ktoś by musiał poświęcić czasu na exp by osiągnąć to samo na CPvP. Talary również bym odpuścił, jest ich wystarczająco dużo na serwerze, a możliwości zarobku jest wiele. Pozatym założenie (z mojej prespektywy) jest takie, że serwer sezonowy ma być odskocznią dla graczy grających regulranie na zwyklym serwerze, więc poradzą sobie z gotówką lub jej brakiem.

Mój głos w tej ankiecie będzie uzależniony od wyniku ankiety z drugiego tematu, z racji takiej, że decyzja tam podjęta, pozwoli mi podjąć decyzje tutaj. Ponieważ tworzenie drugiego serwera, w tym pvp w moim odczuciu mija się z celem.
Happyde jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 24-01-22, 00:37   #5
5310053
 
Zarejestrowany: Wrz 2017
Postów: 129
Domyślnie

Jestem za usunięciem cPVP, jak i całego projektu Altaron. Z poważaniem, Witold Gąbrowicz.
5310053 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 24-01-22, 01:37   #6
Budrik
 
Zarejestrowany: Lut 2017
Postów: 16
Domyślnie

Co daje złota rybka?
Budrik jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 24-01-22, 02:10   #7
Bahus
 
Zarejestrowany: Lip 2015
Postów: 46
Domyślnie

Niech CPVP zostanie CPVP.

Cytat:
Napisał Budrik Zobacz post
Co daje złota rybka?
Spełnia życzenia - tak powiadają w jednej bajce. Przy pierwszym życzeniu poproś o nieskończoną ilość życzeń.
A w grze dodatek +hp/+mp i legenda głosi, że mniejszą utratę % poziomu przy desce.

Cytat:
Napisał Happyde Zobacz post
z racji, że jednak na CPvP +250lvla nie wbija się w miesiąc gry.
Datowany na miesiąc wrzesień 2021r.
Nocek trochę zarwanych. Były wcześniejsze obrazy z gry, ale format zjadł.
Aktualnie 260+ lvl. Także jaka mowa przenoszenia 100% poziomów z SPVP na CPVP.

Ostatnio edytowane przez Bahus ; 08-06-22 o 17:05
Bahus jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 24-01-22, 02:14   #8
keroseforP
 
Zarejestrowany: Gru 2021
Postów: 213
Domyślnie

wy serio jestescie jebnieci jak myslicie ze ktos bedzie gral postacia jak mu np utna jakis lvl z spvp i jeszcze wyzeruja eq, talary ujebia skille wbite na expie itp itd xD


zamiast sie cieszyc ze potencjalnie bedzie wiecej osob do th/bossow na cpvp to tylko skwierk widze bo ktos przegral na spvp 2x expie ~700 godzin gdzie tak naprawde na cpvp mialbym 1.5x expa ze wzgledu na full sety wbite z wnekami pod kazdy resp i praktycznie nieskonczone supple

Biegam na 261 rycerzu w bitewnym secie +2 z antykiem +5 ktorego fartem zrobilem jak cos
keroseforP jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 24-01-22, 02:28   #9
Bahus
 
Zarejestrowany: Lip 2015
Postów: 46
Domyślnie

Utną, nie utną.

Z psychologicznego punktu widzenia wbijanie po 5-10 lvl'i dziennie daje większą satysfakcję niż wbijanie po 2-3 na dzień, potem to już pod górkę.
Z finansowego punktu widzenia zależy od administracji.

Na SPVP nie miałem postaci. I sam zapracowałem na takie sety, ciężkim wysiłkiem i godzinami grania.
Bez pierdolenia.
Bahus jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 24-01-22, 02:35   #10
keroseforP
 
Zarejestrowany: Gru 2021
Postów: 213
Domyślnie

chlopie na 1x mialbym wiecej expa 100 kapciem teraz jakbym sobie nowego charka zrobil niz w pt jak expilem na od 80 do 190lvla na x2 a cos skwierczysz wcale nie pracowalem ciezko na ten lvl xDD jezcze misje drugi raz robic wszystkie +skillowac od zera no kozak
keroseforP jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 
Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 17:33.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin