Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Aktualności

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 07-05-22, 23:54  
Majowa zapowiedź i zmiany w ekipie
Altrel Altrel jest nieaktywny 07-05-22, 23:54

Altarończycy!
Nie, nie zapomnieliśmy o Was Od ostatniej aktualizacji minęło już trochę czasu. By pokazać Wam, że nie próżnujemy i pracujemy nad kolejnymi zmianami, przygotowaliśmy dla Was krótką zapowiedź!




Afera Sztabkowa!
Jeszcze w tym miesiącu planujemy uruchomić dla Was nowe wydarzenie. W trakcie tej 7-dniowej przygody napotkacie na swej drodze nieuchwytnych jak dotąd buntowników Okamory, a na najodważniejszych będzie czekać sam herszt tej bandy, wielki Syfon, którego pokonanie dostarczy Wam bogactwa i pozwoli zdobyć uznanie w oczach samego Namiestnika.

Wszyscy uczestnicy, niezależnie od doświadczenia, będą mogli otrzymać dostęp do nowej lokacji oraz zadań, które tylko czekają na odkrycie! Wydarzenie to będzie cyklicznym wydarzeniem organizowanym raz do roku.

Pracujemy również nad pakietem pomniejszych zmian, które wejdą w życie razem z aktualizacją, jednak by nie zdradzać zbyt wiele - reszty dowiecie się w przeddzień uruchomienia wydarzenia.




Zmiany w ekipie!
Dla tych, którym na sercu leży dobro Altaronu i jego wyjątkowej społeczności, mamy bardzo dobrą wiadomość. W ostatnim czasie szeregi administracji zasilili znani Wam wszystkim WsT, który obejmie stanowisko Mistrza Gry oraz wpierająca go Strażniczka Gry Lilit. W takim duecie będą strzec porządku świata i odpowiadać na potrzeby graczy.
W tej nierównej walce wspomagać ich będą Sol, Royalks, Shrime, Polcio, którzy obejmą stanowiska doradców, przysługując się poprawianiu rozgrywki i wprowadzając powiew świeżości do kreacji Altarońskiego świata!
Wielkie gratulacje wszystkim wybranym! Trzymamy kciuki, by podołali powierzonym zadaniom oraz, by dzięki nim, Altaron nabrał wiatru w żagle!



Niech Wasze miecze pozostaną ostre!
Ekipa Altaron.pl

Miniaturka załącznika (kliknij aby powiększyć)
Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	ssz2.png
Wyświetleń:	16581
Rozmiar:	300.9 KB
ID:	4838   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	ssz3.png
Wyświetleń:	16801
Rozmiar:	310.0 KB
ID:	4839   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	ssz1.png
Wyświetleń:	17229
Rozmiar:	322.6 KB
ID:	4840  


Ostatnio edytowane przez Altrel ; 08-05-22 o 01:13.

Altrel
Mistrz Gry
Zarejestrowany: Lip 2013
Postów: 1,370
Odwiedzin: 10337
Odpowiedź z Cytatem
Stare 09-05-22, 16:38   #21
neilran
 
Avatar neilran
 
Zarejestrowany: Paz 2013
Skąd: Psiuu?
Postów: 676
Domyślnie

Cytat:
Napisał Catthon Zobacz post
aktywność w kłótniach na forum rzadko przekłada się jeden do jednego na chęć (i możliwość) do włożenia konkretnej pracy.
To co piszesz w tym miejscu to jest obelga dla użytkowników którzy sie wypowiadali tutaj z sensem i kulturą, a w swoich uwagach i propozycjach starali sie dostosowywać do klimatu i "ducha" altarońskiego, także zasługiwali na choć niewielką uwage, ofc nikt nie oczekuje że każda taka rada bedzie wykonywana.
Należy rozróżnić pustą kłótnie, od dyskusji. Ty wrzucasz wszystko do jednego wora. Dyskutowanie o grze z widoczną uwagą kogoś z administracji jest bardzo korzystne dla community i daje poczucie tego że sie tworzy jakąś społeczność.
Mam świadomość że od dłuższych lat ekipa altaronu była zbyt mała by ktoś mógł poświęcać na to czas. Co nie zmienia faktu że byłoby to bardzo na korzyść dla projektu, choć to by musiała być osoba która lubi gadać z ludźmi, zamiast sie obrazić za złośliwość kulturalnie zgasi złośnika lub przyzna mu racje jeśli bedzie trzeba i wie dobrze o co chodzi w Altaronie.
Admini podobno i tak nie mało czasu poświęca na jakieś pyskówki itp, tylko szkoda że dzieje sie to na PW i w zgłoszeniach, a nie na forum.
Cytat:
Napisał Catthon Zobacz post
Ja znam kilka z tych osób i wiem, że chętnie poświęcają swój czas by konstruktywnie działać dla dobra serwera. Do tego to zgrana i chętna do działania ekipa. Mocno trzymam kciuki za ten powiew świeżości, życzę wytrwałości i nie mogę się doczekać efektów
Pozostaje mi nieironicznie w to wierzyć i również trzymam kciuki. Oby byli bardziej aktywni niż co niektórzy poprzedni doradcy, np tak jak Ty bo aktywności i zaangażowania Tobie nie można odmówić. A to że jesteś ciemięzcą każdego rycerza to już inna sprawa
__________________
"Jesteśmy tylko tym, czym jesteśmy w oczach Bożych i niczym więcej."
neilran jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 09-05-22, 17:44   #22
Catthon
Lubię placki
 
Avatar Catthon
 
Zarejestrowany: Lis 2012
Postów: 2,264
Domyślnie

Cytat:
Napisał neilran Zobacz post
To co piszesz w tym miejscu to jest obelga dla użytkowników którzy sie wypowiadali tutaj z sensem i kulturą, a w swoich uwagach i propozycjach starali sie dostosowywać do klimatu i "ducha" altarońskiego, także zasługiwali na choć niewielką uwage, ofc nikt nie oczekuje że każda taka rada bedzie wykonywana.
Należy rozróżnić pustą kłótnie, od dyskusji. Ty wrzucasz wszystko do jednego wora. Dyskutowanie o grze z widoczną uwagą kogoś z administracji jest bardzo korzystne dla community i daje poczucie tego że sie tworzy jakąś społeczność.
Mam świadomość że od dłuższych lat ekipa altaronu była zbyt mała by ktoś mógł poświęcać na to czas. Co nie zmienia faktu że byłoby to bardzo na korzyść dla projektu, choć to by musiała być osoba która lubi gadać z ludźmi, zamiast sie obrazić za złośliwość kulturalnie zgasi złośnika lub przyzna mu racje jeśli bedzie trzeba i wie dobrze o co chodzi w Altaronie.
Admini podobno i tak nie mało czasu poświęca na jakieś pyskówki itp, tylko szkoda że dzieje sie to na PW i w zgłoszeniach, a nie na forum.

Pozostaje mi nieironicznie w to wierzyć i również trzymam kciuki. Oby byli bardziej aktywni niż co niektórzy poprzedni doradcy, np tak jak Ty bo aktywności i zaangażowania Tobie nie można odmówić. A to że jesteś ciemięzcą każdego rycerza to już inna sprawa
A dziękuję. Ale co do obelgi - trochę mnie źle zrozumiałeś. Zawsze uważałem, że forum to świetne miejsce do wrzucania pomysłów, dyskusji na ważne tematy. Jest też wielu graczy, którzy rzetelnie do tego podchodzą i wrzucają tu solidne propozycje czy feedback.

Jedna rzecz to jednak pisać rzeczy na forum (nawet dośc dokładnie), a druga rzecz to siąść nad konkretną robotą:
- rozpisać excela ze zmianami jakichś parametrów i wartości
- przygotować wydarzenie (zaplanować, napisać NPC, dialogi, ogłoszenia)
- przygotować propozycje nowych przepisów, misje na ich uzyskanie, dialogi do NPCów, materiały}
- opracować w szczegółach nowy czar
a to wszystko biorąc pod uwagę trudności we wdrożeniach takich rzeczy (ograniczenia klienta, ograniczenia silnika, zasobożerność).

Napisanie jakiejś rzeczy na forum od jej wprowadzenia dzielą często dziesiątki godzin pracy kilku osób. Jeżeli ktoś się w dyskusjach na forum nie udziela, ale za to chce poświęcić czas na żmudną robotę - super
Catthon jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 09-05-22, 18:14   #23
Rahilux
 
Avatar Rahilux
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Postów: 1,518
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do Rahilux
Domyślnie

A ja Wam życzę pomyślnej współpracy z Pregusią, i oby to się przerodziło nie tylko w eventy a nowy kontent, i żeby nigdy nowym mistrzom gry i doradcom nie zabrakło cierpliwości .
Rahilux jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 09-05-22, 20:02   #24
whitegacek
 
Zarejestrowany: Wrz 2017
Postów: 16
Domyślnie

Witam! Pisałem do ludzi z administracji ale nikt nie raczył mi odpisać, może z tego względu że owa wiadomość może nie doszła tam gdzie miała. Pisze teraz tu po raz ostatni. Gdybyście byli sprzedać troszkę akcji Altarona to byłbym chętny, gdybyście potrzebowali sponsora, jestem chętny. Tylko tak jak wcześniej wspominałem w mailu warunek jest taki by spróbować wejsć na rynek zagraniczny, a z moimi pieniędzmi myślę że nie będzie to trudne, tylko otwórzcie się na moja propozycje! Pozdrawiam i czekam na odpowiedź ;)
whitegacek jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 10-05-22, 00:59   #25
Lonewolf
 
Avatar Lonewolf
 
Zarejestrowany: Gru 2012
Skąd: Bydgoszcz
Postów: 83
Domyślnie

Powodzenia i rozreklamujcie wreszcie po 12 latach ten projekt. Hunted.pl i Tibia.pl Padło już dekadę temu a Wy dalej nic.
Lonewolf jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 13-05-22, 17:45   #26
mexiunio
 
Zarejestrowany: Sie 2012
Postów: 610
Domyślnie

Cytat:
Wszyscy uczestnicy, niezależnie od doświadczenia, będą mogli otrzymać dostęp do nowej lokacji oraz zadań, które tylko czekają na odkrycie! Wydarzenie to będzie cyklicznym wydarzeniem organizowanym raz do roku.
To tylko na evencie, czy po evencie też?
__________________
To do list:
x 200 lvl na abitańcach
x 400 lvl na legionistach
mexiunio jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 22-05-22, 18:51   #27
xaol
 
Zarejestrowany: Gru 2012
Postów: 4
Domyślnie

I co z tym eventem? Bo miesiąc się kończy a nic nie słychać ani nie widać
xaol jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 26-05-22, 12:51   #28
mexiunio
 
Zarejestrowany: Sie 2012
Postów: 610
Domyślnie

Cytat:
Napisał xaol Zobacz post
I co z tym eventem? Bo miesiąc się kończy a nic nie słychać ani nie widać
Masz tu konto od 10 lat, jeszcze masz czelność o takie rzeczy pytać?
__________________
To do list:
x 200 lvl na abitańcach
x 400 lvl na legionistach
mexiunio jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 30-05-22, 23:38   #29
Tron
Emerytowany Techniczny
 
Avatar Tron
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 1,612
Domyślnie

Gratulacje dla nowych wolontariuszy :)
Tron jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 
Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 01:29.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin