Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Dyskusje ogólne

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Zobacz wyniki ankiety: Co twoim zdaniem jest słuszne
Łączenie 1:1 16 22.86%
Łaczenie znerfione 4 5.71%
Brak łączenia do wystartowania nadchodzącego globalnego serwera. Nagrody po 3 miesiącach 24 34.29%
Łączenie tylko dla chętnych 1 1.43%
Usunięcie obecnych serwerów przed wystartowaniem nadchodzacego globalnego serwera 25 35.71%
Głosujących: 70. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 06-01-22, 11:51   #61
Figovsky
 
Avatar Figovsky
 
Zarejestrowany: Lip 2013
Postów: 470
Domyślnie

Cytat:
Napisał michal900 Zobacz post
Wrocilem po 2 latach do gry, poniewaz zauwazylem na Twitchu jak Profesorek zaczal strimowac z sezonowego i mnie naszla nostalgia na pogiercowanie (wczesniej mi brat rzucil info ze startuje sezonowy). Rowniez jestem osoba ktora pamieta stare czasy i nigdy niczego nie kupilem za zlotowki czy bocilem czy jakiegos makra uzywalem ! Wiec pisz za siebie drogi kolego ! Fajnie jest wrocic do gierki bo Altaron to moj najbardziej ulubiony OTS !
Dobrze. Przepraszam za false accusation. Aktualnie ludzie, którzy grają codziennie na cpvp używają bądź używali wspomagaczy, albo sprzedają talary albo sprzedają itemy albo wbijali exp na wm albo sprzedawali expa albo kupowali expa albo sprzedawali chary albo kupowali chary.

Czasem nie wierzę jak dorosłym ludziom trzeba wszystko tłumaczyć jak dzieciom.
Figovsky jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 06-01-22, 11:54   #62
Bahus
 
Zarejestrowany: Lip 2015
Postów: 46
Domyślnie

A, no - ja gram codziennie na CPVP i dalej walisz teorię ze swojej śledczej głowy W12, i się z nią nie zgodzę, bo twoje twierdzenie jest błędne.
Baaa, już drugi raz mnie obraziłeś, uczciwego gracza.

Ostatnio edytowane przez Bahus ; 06-01-22 o 12:15
Bahus jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 07-01-22, 08:12   #63
Kierka1234567890
 
Zarejestrowany: Gru 2021
Postów: 51
Domyślnie

Ja tu tylko napisze post, do tych co piszą "ja uczciwy gracz" " gadasz bzdury" "Nikt nic nie sprzedawał i nie kupował za talary". Przestańcie pisać głupoty, bo obydwoje wiemy jak było ; ) Pozdrawiam kupców! :D
Kierka1234567890 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 07-01-22, 11:54   #64
SylwoWPZ
 
Zarejestrowany: Sty 2021
Postów: 1
Domyślnie

po prostu nie chce sie grac i sie pisze jakies chore pomysły o skasowaniu cPvP tak samo jak i ja i wielu innych maja czas i graja w Altaron i nie marudzą... a co do Botów sam byłem pomówiony ze booce ale co bede sie z niektórymi sprzeczał wdawał sie w niepotrzebna gadkie ze ja to ktos inny ze na botach latam ajjj...gram od lutego i dużo dobrych ludzi pokazało i pomogło mi w Altarton i za to 5na dla nich !!! A ciebie jak widuje to grzejesz depo i marudzisz na forum :)) leniwy jestes No1.cPvP 5na Dla Dobrych Ludzi Zdrowia Dla Ich Rodzin...!!
SylwoWPZ jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 07-01-22, 13:27   #65
Figovsky
 
Avatar Figovsky
 
Zarejestrowany: Lip 2013
Postów: 470
Domyślnie

Cytat:
Napisał Kierka1234567890 Zobacz post
Ja tu tylko napisze post, do tych co piszą "ja uczciwy gracz" " gadasz bzdury" "Nikt nic nie sprzedawał i nie kupował za talary". Przestańcie pisać głupoty, bo obydwoje wiemy jak było ; ) Pozdrawiam kupców! :D
Wiadomo. U nas na dc śmiejemy się z nich, bo tu 2 osoby co się wymądrzały i zaprzeczały, kupowały właśnie sety za plny xD
Figovsky jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 07-01-22, 14:37   #66
Bahus
 
Zarejestrowany: Lip 2015
Postów: 46
Domyślnie

A no, rzucając z dp przedmioty, a później wołając za nie status, to fakt, złocisze idą na zwój ze statusem, ale to co innego niż wołanie za nie blików czy paysafecard'y, bo i takie sytuacje widziałem w depocie, bo na STS'y nie było czy na nową gierkę do steam'a.

Jestem bardzo uczciwym graczem, bo chyba do mnie bijesz.
Więc dalej będę bronił CPVP, bo pisząc głupoty o botach etc. zniechęcasz innych do zagrania tutaj, jeśli ktoś się pokusi, a proste jest, że wolę aby więcej ludzi wbiło na CPVP niż na nowy.
A jak nie to się przyznawać, kto bocił, bo nie jednemu tam pewnie głupio, który jakoś "magicznie" walił na 20 palców, będzie łatwiej.

A śmiać możesz się w swoim gronie, pod blokiem, nawet w kółku różańcowym, bo każdy przeca ma do tego prawo, ale zwykły kłamliwy jad z nutką puszenia się będzie besztany i nie tolerowany przeze mnie, taka dewiza.
Zresztą każdy cziter to gówno, tak jak w cs'ie więc spuszczam kibel, elo

Ostatnio edytowane przez Bahus ; 07-01-22 o 15:05
Bahus jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 07-01-22, 16:44   #67
Kierka1234567890
 
Zarejestrowany: Gru 2021
Postów: 51
Domyślnie

Jeżeli Bahuss piszesz, że do Ciebie bije jeżeli chodzi o kupno, to nie, ale miło, że się przyznajesz to takowych podobnych transakcji. Chociaż jeden uczciwy z pośród paru handlarzy :D
Kierka1234567890 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 07-01-22, 17:16   #68
matthew293
 
Zarejestrowany: Gru 2021
Postów: 7
Domyślnie

Czytając te wypociny najlepiej by było wszystko zacząć od nowa. Jak tego nie zrobicie to będzie wieczna kłótnia i zawsze komuś nie przypasuje. Jak każdy zacznie od zera to będą równe szanse.

Tylko fajnie by było gdybyście poinformawali graczy co stanie się z obecnymi i przyszłymi postaciami. Ja mało gram bo na tyle mi pozwala czas ale chciałbym wiedzieć co będzie dalej. Mi się wydaje że jak powiecie dzień przed końcem sezonu że wszystko idzie do śmieci to połowa graczy już zrezygnuje. Każdy kto chciał to zobaczył i jeśli mu się spodobał Altaron to wróci na nowy serv.
Pozdro :)
matthew293 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 07-01-22, 17:54   #69
Rahilux
 
Avatar Rahilux
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Postów: 1,518
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do Rahilux
Domyślnie

Cytat:
Napisał matthew293 Zobacz post
Czytając te wypociny najlepiej by było wszystko zacząć od nowa. Jak tego nie zrobicie to będzie wieczna kłótnia i zawsze komuś nie przypasuje. Jak każdy zacznie od zera to będą równe szanse.

W taki sam sposób usunięto pvp, npvp, cpvp v1, spvp.
Po prostu wylane na osoby, którym zależy na usunięciu czyjegoś czasu, cpvp zostanie.



Cytat:
Napisał matthew293 Zobacz post
Tylko fajnie by było gdybyście poinformawali graczy co stanie się z obecnymi i przyszłymi postaciami. Ja mało gram bo na tyle mi pozwala czas ale chciałbym wiedzieć co będzie dalej. Mi się wydaje że jak powiecie dzień przed końcem sezonu że wszystko idzie do śmieci to połowa graczy już zrezygnuje. Każdy kto chciał to zobaczył i jeśli mu się spodobał Altaron to wróci na nowy serv.
Pozdro :)
Będą przenoszone postacie i zostało to już potwierdzone, nie zostały jeszcze określone zasady na jakich zostanie to zrobione.
Rahilux jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 09-01-22, 02:09   #70
Figovsky
 
Avatar Figovsky
 
Zarejestrowany: Lip 2013
Postów: 470
Domyślnie

Jak z sezonowego, możę z 5 osób zostanie na cpvp, a reszta pójdzie na global. Po co więc tracić czas na jakieś ustalanie?
Figovsky jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 
Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 02:49.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin