Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Community PVP

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 09-11-17, 15:18   #1
Catthon
Lubię placki
 
Avatar Catthon
 
Zarejestrowany: Lis 2012
Postów: 2,264
Domyślnie War Mode - opinie

Cześć,

Przetestowaliscie już w praktyce tryb wojny między gildiami. Wbite 250 fragów, dwa tygodnie potyczek. Naszła mnie myśl, że warto by o tym porozmawiać.

Może macie jakieś opinie, uwagi, propozycje, którymi chcielibyście się podzielić?
To ważne o tyle, że teraz są to wrażenia na świeżo. Można wprowadzić poprawki na przyszłość, by walka wyglądała lepiej lub dawała więcej frajdy.

Proszę o kulturę wypowiedzi.

Pozdrawiam,
Catthon
Catthon jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 09-11-17, 15:56   #2
robak12
 
Zarejestrowany: Kwi 2015
Postów: 23
Domyślnie

Warmode igelka, ale pewnie pierwszy i ostatni na altaronie
robak12 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 09-11-17, 16:41   #3
bart303
 
Zarejestrowany: Gru 2012
Postów: 78
Domyślnie

Generalnie warmode bardzo dobrze się sprawdza, lecz największym problemem jest że gracz o dużo wyższym poziomie dostaje 50% expa co stracił nawet dużo niższy poziom. Przykładowo jak to bywa z kochanym Gwanderem pomimo iż ma 2x wyższy poziom od mojego to dostaje całego expa za mnie ( Gwander 150~ Gruzin 73~).Moim zdaniem konieczne jest wprowadzenia jakieś tabelki co by to ograniczała(czyli np że jak 150 zabije gracza z poziomem 99 lub mniejszym to nie dostanie za niego doświadczenia/ lub dostanie zredukowane o xxx%- do ustalenia te poziomy i redukcje doś). Doświadczenie za zabicie graczy podczas warmoda miało na celu wyrównać siły po obu stronach, ale niestety akutalnie jest tak ze wyższe poziomu zdecydowanie bardziej korzystają z tego.
bart303 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 09-11-17, 16:47   #4
c770832
 
Zarejestrowany: Gru 2011
Postów: 208
Domyślnie

ots na lata, mozna grac
c770832 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 10-11-17, 12:48   #5
Catthon
Lubię placki
 
Avatar Catthon
 
Zarejestrowany: Lis 2012
Postów: 2,264
Domyślnie

Zostały zmniejszone koszty blessów. A gdyby zmniejszyć straty po śmierci w "warmode"?
Catthon jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 10-11-17, 14:59   #6
PowerGamer
 
Zarejestrowany: Lip 2011
Postów: 71
Domyślnie

Straty po śmierci są na tyle małe, że zmiejszanie ich jeszcze bardziej niema sensu.
Jak dla mnie jest dobrze. Za zabicie Gwandera te 70lvle dostawały bardzo dużo doświadczenia. Problem tkwił w tym, że my wbilismy 200 fragów a Collegium tylko 60.
A to, że wyższe lvle dostają tyle expa jest zależne przecież od damage. Jest to jakby nagroda za wbicie wysokiego poziomu co przecież nie jest takie łatwe i wymaga poświęcenia sporej ilości czasu.
PowerGamer jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 10-11-17, 19:54   #7
Windykator
 
Avatar Windykator
 
Zarejestrowany: Lip 2013
Postów: 659
Domyślnie

jedynym problemem tego WM było to, że ludzie się dzielą na 2 kategorie:

a) ci którzy jak się da to odrabiaja pieniądze, kupują blessy i ogólnie wykorzystują sytuacje na swoją korzyść
b) płaczki, które wychodzą po przegranej z założenia, że nie warto robić nic, a jak jakimś cudem coś się uda to 'e, potem pójdę expić'

to było zbyt proste.
__________________
Cytat:
Napisał Mcree
[...]najwięcej jest jadu Legkana, który (mam osobiste wrażenie) pisząc każdy kolejny post spożywał coś mocniejszego niż amfetamina.
Windykator jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 10-11-17, 20:27   #8
Wicher
 
Zarejestrowany: Mar 2012
Postów: 242
Domyślnie

WM jest ok, mniej expa nie moze spadac, bo byloby to zbyt latwe do odrobienia, decha musi boleć i trzeba ją odczuwać. Zmniejszenie kosztów za blessy bylo dobrym posunięciem - niestety Collegium poczuło się zbyt pewnie atakując nas i tym samym dołączając do wojny - przez co nie zdążyli pokonczyc questa na blessy = spadały im bp = zbyt szybko skonczyła im się kasa, a co za tym idzie zapał do gry.

Ogolnie system war mode, jak i wogole ta edycja są bardzo ciekawe - troche czasu trzeba poswiecic, zeby zbudować sobie dobrego chara i dobrze przygotowac sie do wojny. Niestety przez 2 ostatnie edycje administracja nauczyla ludzi, że Altaron to orsh ots, który nie trwa dłużej niż 3 miesiące, przez co niektórzy myśleli, że powbijają w tym czasie 200 lvle i altaron znów się skończy. Owszem,jest trochę średnio przemyślanym rozwiązan wprowadzonych przez administrację, jednak problemem przede wszystkim są niektorzy ludzie grajacy w tą gierkę, ktorzy zachowują sie jak rozkapryszone bobaski
Wicher jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 10-11-17, 21:45   #9
eremce
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Szczecin
Postów: 881
Domyślnie

Wydaje mi sie, że Wicher wyczerpał temat. To ze 150 poziom dostaje najwięcej expa nie jest chyba niczym dziwnym. Ja ze swojej strony zauważyłem, że duchowni ze swoim dmgem sa mocno poszkodowani przy dzieleniu xpa. Tak samo poszkodowani beda Ci którzy skupiają sie na trapowaniu ofiary zamiast spamowaniaspamowania sd.
__________________
I bez namysłu, mam studnię pomysłów.
eremce jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 10-11-17, 22:18   #10
bart303
 
Zarejestrowany: Gru 2012
Postów: 78
Domyślnie

Cytat:
Napisał eremce Zobacz post
Wydaje mi sie, że Wicher wyczerpał temat. To ze 150 poziom dostaje najwięcej expa nie jest chyba niczym dziwnym. Ja ze swojej strony zauważyłem, że duchowni ze swoim dmgem sa mocno poszkodowani przy dzieleniu xpa. Tak samo poszkodowani beda Ci którzy skupiają sie na trapowaniu ofiary zamiast spamowaniaspamowania sd.
Ale nikt nie ma problemu z tym ze 150 dostaje najwięcej expa tylko z tym ze Altaron nie mialbyć warotsem- dla Gwandera jest bo bardziej opłaca mu się iść pozabijać 80 lvl niż pójść expić
bart303 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 
Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 21:34.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin