Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Dyskusje ogólne > Archiwum

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 27-09-15, 21:13   #21
19960314
 
Avatar 19960314
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 299
Domyślnie

Altaron upada regularnie, co rok około jeżeli się nie mylę D:

Ja chętnie kupie altaron. Daje 10000 zł, czy taka kwota satysfakcjonuje administracje?
19960314 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 27-09-15, 21:14   #22
Mefisto63
 
Zarejestrowany: Cze 2013
Postów: 73
Domyślnie

http://imgur.com/a/v3v4j
Ja pisze tylko i wyłącznie fakty , nie to co ty .;] zakłamany altarończyku
Mefisto63 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 27-09-15, 21:24   #23
kompromis
 
Zarejestrowany: Maj 2015
Postów: 69
Domyślnie

Cytat:
Napisał Mefisto63 Zobacz post
Czaicie co zrozpaczone dziecko pisze ? Chłopie to ty byleś pośmiewiskiem na vc , gdy my się biliśmy ty łowiłeś rybki / skillowaleś lub expiles i wiecznie miałeś wymówki co ja zrobie 50 rycerzem stary myslisz ze ktos w te twoje bajeczki uwierzy ? jestes nikim .. ty sie nadajesz to tarcia chrzanu na darashii ? jedyne co masz to lvl i skille bo jestes no lifem.

" Jeśli mowa o graniu to pochwal się ile sam siedzisz przed komputerem, nie zapomnij o tym, że wiemy, że Twoja mama musi chodzić za ciebie do sklepu :). Potwierdzone info. " to swiadczy kim ty jestes , potwierdzone info ? stary to slabego masz tego informatora bo wciska ci takie kity a dziecko altaronu takie jak ty w wierzy.

Gosc co dojebal " wiemy ze twoja mama " to juz szczyt granic... co za afere to dziecko tibii kręci... hahah szok.
Daj spokój, z nim nie wygrasz. Rucha matki, siedzi z xx mbp całymi dniami na expie (potwierdzone), każdy po cichu ma bekę. Jak juz na wysepce w towarzystwie ziomycha z nim pisałem to nagle udawal gościa na poziomie.

Dajcie im popisac o tych kwestiach administracyjnych, bo temat interesuje każdego chyba, a ciężko o taka aktywność wypowiedzi altrela.

Cytat:
Napisał 19960314 Zobacz post
Altaron upada regularnie, co rok około jeżeli się nie mylę D:

Ja chętnie kupie altaron. Daje 10000 zł, czy taka kwota satysfakcjonuje administracje?
Bug na złotówki? xD
kompromis jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 27-09-15, 21:32   #24
Mefisto63
 
Zarejestrowany: Cze 2013
Postów: 73
Domyślnie

Ta wiem ze z gościem szkoda dyskutować ale staram się wyjaśniać parę kwestii
Mefisto63 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 27-09-15, 21:47   #25
Altrel
Mistrz Gry
 
Zarejestrowany: Lip 2013
Postów: 1,370
Domyślnie

Cytat:
Napisał 19960314 Zobacz post
Altaron upada regularnie, co rok około jeżeli się nie mylę D:

Ja chętnie kupie altaron. Daje 10000 zł, czy taka kwota satysfakcjonuje administracje?
Za podaną kwotę nie byłby Pan w stanie wykupić nawet grafik używanych aktualnie w Altaronie.
Altrel jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 27-09-15, 22:06   #26
19960314
 
Avatar 19960314
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 299
Domyślnie

Rzeczywiście, outfit zielarza i ilośc pracy w niego włożonej są bezcenne.
19960314 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 27-09-15, 23:27   #27
makmej
 
Avatar makmej
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Koszalin
Postów: 484
Domyślnie

Trannitis, pisz do Sz. P. Jakuba Boskiego o sprzedaż altaronu, z tymi tu to raczej się nie dogadamy. Zresztą zastanawia mnie jak można wgl się nie interesować swoim projektem. Toż to smutne... Jak się za coś bierze gość i finansuje to, to powinien w to zainwestować jakąś sume kasy żeby to prosperowało jak najszybciej. Bo takie coś to tylko straty przynosi.
__________________
22:26 Pawel: Albo tak: ‡ Jestem drwalem i jestem SPOKO! ‡
makmej jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 27-09-15, 23:44   #28
Graata
 
Zarejestrowany: Kwi 2015
Postów: 118
Domyślnie

Cytat:
Napisał Mefisto63 Zobacz post
http://imgur.com/a/v3v4j
Ja pisze tylko i wyłącznie fakty , nie to co ty .;] zakłamany altarończyku
Cytat:
Napisał Mefisto63 Zobacz post
Ta wiem ze z gościem szkoda dyskutować ale staram się wyjaśniać parę kwestii
Ty to jesteś!


Noo to teraz wszystko jasne, robisz z siebie nie wiadomo kogo w nowym teamie :). Tak czy siak szybko się na tobie poznają, odkurzaczu :D.

Co do screena to przypomnij mi kiedy zaprzeczyłem temu, że łowiłem rybki na akcji. Co do akcji, nie mogłem na nich być jak mnie nie było, ale teraz mogę i jestem na każdej. Coś spejsi słabe argumenty masz. Lepiej nam powiedz czemu nie siedziałeś z nami na kanale w ogóle, czego się wstydziłeś?

Co do tego infa to uwierzyliśmy bo potwierdził je twój ziomeczek z rl :c


A raszbek tak cwaniaczył, tak kozaczył, a padł 2 razy i nie ma po nim śladu. Co się stało, raszbeku, jaką masz wymówkę tym razem?
Graata jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 27-09-15, 23:47   #29
ezzak
 
Zarejestrowany: Maj 2015
Postów: 126
Domyślnie

Ty sie o Adama nie martw
ezzak jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 28-09-15, 07:00   #30
Mefisto63
 
Zarejestrowany: Cze 2013
Postów: 73
Domyślnie

HHAHAAHA " Nie mogłem na nich być bo mnie nie było " HAHAAHAH szkoda tylko ze cały czas lvl szedł w górę i odpowiadałeś na nasze pytania " kiedy dobiegniesz " , zresztą nie wiem kogo ty okłamujesz ? siebie ? Przecież każdy wie i każdy to słyszał takie kity możesz łobuzowi wkręcać.

Czemu nie siedziałem Na kanale ? bardzo łatwe pytanie na które już udzieliłem ci odpowiedzi ?
O czym ja mam z tobą rozmawiać za czasów gdy " myślałem " ze team jest czegoś warty zawsze siedziałem na kanale , wiec dalej kłamiesz.

Co do Twojego Informatora " Walo " jeżeli to On ci tak powiedział , przemilczę to i zapamiętam bo dobra Aferę zajebał chyba tylko dlatego ze koleguje się z tobą.

Co do Odkurzacza ? to już nawet nie jest śmieszne chłopie płaczesz że brałem suple z woiny z ciał I co ? Nie bylem jedynym który tak robił ? Nie Nilu ? Fasol ?..?;d ale co typeczek nic nie powie na was bo poleci z teamu bo jest nikim i pójdzie na no pvp donosić fiolki dexterowi na wodniki. Po 2 robiłem więcej niż ty na tej wojnie ty byleś tam żeby zrobisz sztuczna masę tym 50 rycerzem z Candii.
Mefisto63 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 22:58.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin