Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Dyskusje ogólne > Archiwum

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 27-09-15, 19:21   #11
Graata
 
Zarejestrowany: Kwi 2015
Postów: 118
Domyślnie

JEBAĆ!!!! dobrze im pocisnąłeś smokens


A spejsi sępi tylko wtedy jak odkurzy.
Graata jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 27-09-15, 19:22   #12
Altrel
Mistrz Gry
 
Zarejestrowany: Lip 2013
Postów: 1,370
Domyślnie

@Makmej

Przykro mi, ale mogę z Panem dyskutować tylko i wyłącznie na temat zmian/tempa Altaronu od lutego ubiegłego roku, a właściwie od czerwca, gdy został wprowadzony zakres zmian przygotowany jeszcze przez poprzednią Administrację (uwzględniając najgorsze z nich - rozciągnięcie umiejętności do 250, itp.), nie będziemy się tłumaczyć z tempa prowadzenia prac przez pierwsze trzy lata, gdyż najzwyczajniej w świecie nie byliśmy wtedy w niego zaangażowani i nie mieliśmy na to wpływu.
Altrel jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 27-09-15, 19:28   #13
Mefisto63
 
Zarejestrowany: Cze 2013
Postów: 73
uśmiech

Cytat:
Napisał Graata Zobacz post
JEBAĆ!!!! dobrze im pocisnąłeś smokens


A spejsi sępi tylko wtedy jak odkurzy.


Dziecko Neo się wypowiedziało , co gra tylko 5H dzienne W tym 4h w dp ? No skill ? z no pvp zadowolony ze może expić bo nabrali masówki jak na vestii.

Ale przyjdzie czas ze będziesz kopany a w wtedy będziesz obgryzał paznokcie u nogi zrookujesz chara i zrobisz zwiadka no name'ie z altaronu.
Mefisto63 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 27-09-15, 19:31   #14
kacpinio1
 
Zarejestrowany: Mar 2014
Postów: 134
Domyślnie

No altaron się rozwija (w dobrym kierunku)ale zbyt powoli i rozumiem że to z powodu braku pieniędzy. Tak jak mówi fasol trzeba znaleźć sponsora,przezwyciężyć problemy prawne z zrobieniem reklamy (bo podobno coś polskie prawo utrudnia)zrobić reklamę zacznie więcej osób grać,będzie więcej hajsu za pacce,zatrudnić więcej osób i będzie fajnie. Według mnie balans jest git tylko zmienić to robienie run (ale widzę że jakieś zmiany w systemie run mają być) i rozwijać mapy itp :)
kacpinio1 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 27-09-15, 19:59   #15
Graata
 
Zarejestrowany: Kwi 2015
Postów: 118
Domyślnie

Spejsi tego chara wyexpiłem, gdy ty się bałeś nawet dzienną zrobić. I nawet jak jakimś cudem przejmiecie jeszcze kiedyś serwer to jeśli będę jeszcze wtedy w to grał to i tak będę expił kiedy chciał tak jak to było do tej pory. Ale co ty możesz wiedzieć, jak ty przecież pobiegłeś odrazu na OTS'y grać, gdy gang ''przejął'' serwer.

Jeśli mowa o graniu to pochwal się ile sam siedzisz przed komputerem, nie zapomnij o tym, że wiemy, że Twoja mama musi chodzić za ciebie do sklepu :). Potwierdzone info.

Co do paznokci u nóg to zabrakło Ci już ich, że zaczynasz płakać na forum?

No skill? No pvp? Mówi to ktoś kto full defa nie potrafił utrzymać i dał się pushnąc jak parcel ostatnio? A na Vesti nigdy nie gralem.

To by było na tyle Spejsi, mam nadzieje, że od słów przejdziesz do czynów i zobaczymy się na jakiejś opence, a jak nie to przynajmniej będziesz odkurzał depo jak do tej pory :D

Na koniec dodam, że nawet lubię twoją nienawiść do mnie, która zaczeła się od tego, że nie chciałem Ci przerabiać więcej pereł za twoje zachowanie. Szkoda tylko, że okazujesz ją po przez wypisywanie bzdur o mnie i innych.

Pa.

Ostatnio edytowane przez Graata ; 27-09-15 o 20:07
Graata jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 27-09-15, 20:01   #16
Altrel
Mistrz Gry
 
Zarejestrowany: Lip 2013
Postów: 1,370
Domyślnie

Cytat:
Napisał kacpinio1 Zobacz post
Tak jak mówi fasol trzeba znaleźć sponsora,przezwyciężyć problemy prawne z zrobieniem reklamy (bo podobno coś polskie prawo utrudnia)
Akurat polskie prawo sensu stricte niczego nie utrudnia, chodzi tutaj o licencję aktualnego klienta, który został udostępniony kilka lat temu przez CipSoft, która to licencja zakazuje reklamowania projektów, które go używają jako autorskich, dlatego też Altaron w obecnej fazie ma status projektu edukacyjnego, który ma inne uwarunkowania niż projekty komercyjne.
Altrel jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 27-09-15, 20:25   #17
Mefisto63
 
Zarejestrowany: Cze 2013
Postów: 73
Domyślnie

Czaicie co zrozpaczone dziecko pisze ? Chłopie to ty byleś pośmiewiskiem na vc , gdy my się biliśmy ty łowiłeś rybki / skillowaleś lub expiles i wiecznie miałeś wymówki co ja zrobie 50 rycerzem stary myslisz ze ktos w te twoje bajeczki uwierzy ? jestes nikim .. ty sie nadajesz to tarcia chrzanu na darashii ? jedyne co masz to lvl i skille bo jestes no lifem.

" Jeśli mowa o graniu to pochwal się ile sam siedzisz przed komputerem, nie zapomnij o tym, że wiemy, że Twoja mama musi chodzić za ciebie do sklepu :). Potwierdzone info. " to swiadczy kim ty jestes , potwierdzone info ? stary to slabego masz tego informatora bo wciska ci takie kity a dziecko altaronu takie jak ty w wierzy.

Gosc co dojebal " wiemy ze twoja mama " to juz szczyt granic... co za afere to dziecko tibii kręci... hahah szok.
Mefisto63 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 27-09-15, 20:32   #18
kacpinio1
 
Zarejestrowany: Mar 2014
Postów: 134
Domyślnie

I zrobilli gowno burzę z porządnego tematu :/

Alltel bo średnio zrozumiałem to altaron będzie kiedyś mógł mieć reklame czy już zawsze pozostanie projektem edukacyjnym i reklama będzie niemozliwa ?
kacpinio1 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 27-09-15, 20:34   #19
Altrel
Mistrz Gry
 
Zarejestrowany: Lip 2013
Postów: 1,370
Domyślnie

Będzie mógł mieć reklamę w momencie wymiany klienta gry.
Altrel jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 27-09-15, 20:35   #20
Mefisto63
 
Zarejestrowany: Cze 2013
Postów: 73
Domyślnie

"Ale co ty możesz wiedzieć, jak ty przecież pobiegłeś odrazu na OTS'y grać, gdy gang ''przejął'' serwer."

Ja pobiegłem na ots ? Ja bylem jeden z nielicznych który miali beke z tych co poszli na ots Uru itp i dlatego mialem komenty na vc dla beki ze gram na ots. Następne kłamstwo kręcenie afery ci nie wychodzi Altarończuku.
Mefisto63 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 02:16.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin