Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Błędy i problemy > Archiwum

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 13-06-14, 00:18   #1
Zjadek
 
Zarejestrowany: Lis 2012
Postów: 82
Domyślnie Problem z leczeniem postaci

W dniu dzisiejszym poległem postacią z powodu nie możliwości leczenia się. Domagam się zwrotu lvla i kosztów blessów.

Kolejny raz administracja nic nie robi z tym problemem, chociaż już od dawno występuje.Weźcie się wreszcie za normalne czynności, których na celu będzie doprowadzenie tej gry do normalności, a nie mydlenie oczu graczom tym, że jest w porządku gdy nie jest. Są sprawy ważne i ważniejsze, a ten problem jest bez wątpienie sprawą ważniejszą niż wprowadzanie jakichś mało ciekawych i istotnych zmian.
Zjadek jest nieaktywny  
Stare 13-06-14, 00:20   #2
Mcree
 
Avatar Mcree
 
Zarejestrowany: Paz 2013
Skąd: Poznań
Postów: 645
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do Mcree
Domyślnie

Jeśli masz dostawcę internetu Inea to aktualnie występują problemy z serwisem DNS, ja np nie mogę zrobić kroku na przód aktualnie :>
__________________
R.I.P. Altarony :< Niezapomniane chwile, niezapomniani ludzie i przygody...
GG 40756490
Mcree jest nieaktywny  
Stare 13-06-14, 00:24   #3
cewix
 
Avatar cewix
 
Zarejestrowany: Wrz 2011
Postów: 561
Domyślnie

Ten problem zniknął wieki temu i jakoś nikomu się nie pojawiał już od dłuższego czasu i ja sam go już od dawna nie miałem i też wątpie, że nagle zaczął się pojawiać.
A zwrotu zapewne nie dostanies, a już napewno nie domagając się jego
cewix jest nieaktywny  
Stare 13-06-14, 00:31   #4
Zjadek
 
Zarejestrowany: Lis 2012
Postów: 82
Domyślnie

Nie zerwało mi połączenia z internetem, jeśli piszesz post to przeczytaj post wyżej albo sie nie odzywaj wogóle, bo nic ciekawego nie wnosisz.

Ten błąd z tego co wiem wielu osobom się przytrafił, no chyba że źle go interpretuje, w każdym razie nie mogłem użyć czaru leczącego ani mikstury, które przyciskałem na hotkeyach.

Co do tego problemu, kiedyś w to nie wierzyłem, bo wiele osób wykorzystywało to i znajomość z osobami z administracji również jako świetny sposób na zwrot utraconego doświadczenia, chociaż popadali z własnej głupoty. Jednakże po wielu relacjach osób, którym to się przytrafiło, przekonałem się, że jest to błąd.

Jednakże poczekam na odzew administracji...
Zjadek jest nieaktywny  
Stare 13-06-14, 12:37   #5
Lonewolf
 
Avatar Lonewolf
 
Zarejestrowany: Gru 2012
Skąd: Bydgoszcz
Postów: 83
Domyślnie

Cytat:
Napisał cewix Zobacz post
Ten problem zniknął wieki temu i jakoś nikomu się nie pojawiał już od dłuższego czasu i ja sam go już od dawna nie miałem i też wątpie, że nagle zaczął się pojawiać.
A zwrotu zapewne nie dostanies, a już napewno nie domagając się jego



Weź głupot nie pisz, ten problem nadal występuję i sam go zgłaszałem już dwa razy, pierw na palku, później na rycku. Niedawno padli też Numerobis, Hot Chicken, Bejnn i Furiant w jednym czasie,w tym samym miejscu, wszystkim padły hotkeye w katakumbach, Eletrix też miał podobny problem - leczenie nie działało więc nie pisz bzdur.

Numerobis - 04 cze 19:57 191 Pokonał go Wieczny Pokutnik
Hot Chicken - 04 cze 19:57 240 Pokonał ją Wieczny Pokutnik
Bejnn - 04 cze 19:57 50 Pokonał go Wieczny Pokutnik
Furiant - 04 cze 19:57 43 Pokonał go Wieczny Pokutnik



zwyczajnie bez powodu siadaja hotkeye a postacią dalej można biegać, przynajmniej tak to sie objawilo w moim przypadku dwa razy, po deadzie w temple wszystko wraca do normy.





Administracja ( Pregusia ) twierdzi że problem wynika ze spamowania hotkeyów, nawet jeśli taka tego przyczyna to zróbcie coś z tym może? a nie tłumaczycie w głupi sposób, to co hotkeyów nie można już dłużej przytrzymać?

Ostatnio edytowane przez Lonewolf ; 13-06-14 o 12:50
Lonewolf jest nieaktywny  
Stare 13-06-14, 12:58   #6
hotchicken
 
Avatar hotchicken
 
Zarejestrowany: Wrz 2012
Postów: 29
Domyślnie

Dziwne żeby nie spamować hotkejów jak się PADA. Podpisuje się pod tym co chłopacy napisali. Sama padłam na katakumbach tak jak napisał Sunflare. Nie mogłam się leczyć, uhnąć, nie mógł mnie ihnąć też Numerobis a wielokrotnie próbował. Wyprzedzę Wasze pytania - żaden czar blokujący uhy lub cokolwiek innego nie był użyty.
Po dedzie zrezygnowaliśmy ze zgłaszania tego przypadku bo wiem, że Sunflare zgłaszał, ale rekompensaty nie było, dlatego odpuściliśmy. Ale skoro to znów się to dzieje to oczywiście się pod tym podpisuje. :)
hotchicken jest nieaktywny  
Stare 13-06-14, 13:03   #7
esthis43
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 55
Domyślnie

Też padłęm w podobnych okolicznościach.
21 maj 23:53 65 Pokonał go Hydra
Widziałem jak dostaje hity i ubywa mi hp, a przez jakieś 10-15 sekund do śmierci nie mogłem się niczym uleczyć
esthis43 jest nieaktywny  
Stare 13-06-14, 13:05   #8
Rayo
 
Avatar Rayo
 
Zarejestrowany: Lut 2013
Postów: 196
Domyślnie

Ten błąd był i przed upem i jest nadal. Sama doświadczyłam również po upie efektu nie działających hotkeyów, i nie było to leczenie a zwykłe manasowanie i próba bicia z pocisków. Nie działało nic, a ja mogłam się normalnie poruszać.
Rayo jest nieaktywny  
Stare 13-06-14, 13:08   #9
tomakeo
 
Avatar tomakeo
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Skąd: Zielona Góra
Postów: 1,600
Domyślnie

Też jakiś czas temu popadaliśmy na Wyklętej, bo żadne hoty nie działały. Biegałem normalnie, zero lagów, ale hot żaden nie zadziałał przez ok. 10 sekund (później była masowa mogiła, bo nie mogłem nawet oreha wrzucić.)
Zostało nam powiedziane, że to było przeciążenie serwera i zwrotów nie będzie, także jak następnym razem przytrafi mi się coś takiego, to nawet nie będę tego zgłaszał, bo i po co?

Powodzenia. Może coś wywalczycie :)
__________________
Cytat:
Napisał piniovsky Zobacz post
a ty eletrix zdradliwa ku*wo morda . jestes taki cwaniak to zapraszam w rl na ustawke piz*o

Ostatnio edytowane przez tomakeo ; 13-06-14 o 13:17
tomakeo jest nieaktywny  
Stare 13-06-14, 15:05   #10
MaciejB
 
Zarejestrowany: Kwi 2014
Skąd: Manchester
Postów: 196
zły

Ja rowniez dzis miala podobna sytulacje / spamowalem hape tawis wraz z doladowaniem miksutry / w koncu padlem .. takze cos jest nie tak
MaciejB jest nieaktywny  
 


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 
Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 11:26.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin