Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Multimedia

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 23-05-14, 22:12   #21
chaosart
 
Zarejestrowany: Mar 2014
Postów: 13
Domyślnie

Bardzo fajny temat, miło się go czyta,czekam na dalsze twoje sukcesy!
chaosart jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 23-05-14, 22:24   #22
Mcree
 
Avatar Mcree
 
Zarejestrowany: Paz 2013
Skąd: Poznań
Postów: 645
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do Mcree
Domyślnie

Fajnie się czyta temat, cieszy fakt, że mimo pracy masz sporo czasu tak ładnie to wszystko opisać :)
Mcree jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 24-05-14, 11:30   #23
Dinoo20
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 462
Domyślnie

Chyba nie będę oryginalny jak napiszę, że temat jest bardzo fajnie prowadzony i zawsze czytam wszystkie przygody wielkiego wojownika Paradoksa! Oby tak dalej :)
__________________
"There is no force on Earth more powerful than the will to live"
Dinoo20 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 26-05-14, 01:10   #24
Paradoks
 
Zarejestrowany: Kwi 2014
Postów: 42
Domyślnie

Wybrałem się na cmentarz złożyć hołd rycerzom poległym w wojnie z abitańskimi najeźdzcami gdy naglę z podziemi usłyszałem jakieś wrzaski. Z racji, że legendarny ze mnie wojownik to słuch mam na tyle wyćwiczony, że usłyszałem wyraźny krzyk niezadowolenia "kurwa Bartek znowu przyniosłeś jakąś padlinę, pragnę ludzkiej krwi, nie odpierd*laj więcej takich szopek!".
Nie to nie były hieny ani sępy. Wiedziałem co to oznacza, wampiry! (tu miała pojawić się emotikonka mająca na celu wywołać dreszcz przerażenia u czytelnika, niestety niema odpowiedniej, której mógłbym użyć )
Z racji, że kołka nie posiadam a na czosnek nie było promocji wziąłem w ręke mój oręż i wyruszyłem w czeluści katakumb.








Po tym jak już zostałem łowcą wampirów i nakręcono o mnie trzy filmy, mogłem odpocząć i nacieszyć oczy widokiem łupów, które zdobyłem


W przerwie od mordowania wszelkiej maści kreatur uciąłem sobie pogawędke z Modestem. Namówił mnie na podróż do Ankardii. Wiecie już, że dobry ze mnie rycerz więc postanowiłem pomóc tamtejszemu zakonnikowi



Gildia wojowników lubi robić ze mnie chłopca na posyłki. Tym razem jednak była to bardziej ciekawa misja. Jak to mówi się na osiedlu gdzie się wychowałem pewien Ork "miał problem". Szybko z tym problemem się uporałem


Przypomniałem sobię o codziennej eskorcie karawany. Tym razem otrzymałem specjalne zlecenie. Na mojej twarzy pojawiło się oburzenie gdy zobaczyłem przebrzydłe pająki. Nie dość, że cały jestem pokąsany przez wampiry to jeszcze kolejne ugryzienia!



A tutaj dwa zdarzenia, które wywołały uśmiech na mojej twarzy

Prezent od gracza Furya, dziękuje!!


oraz prezent od gracza Casual i jak on sam napisał "od Collegium", również dziękuje!


Komentujcie!
__________________
Czy byt wszechmogący mógłby stworzyć kamień, którego nigdy nie mógłby podnieść?
Co się stanie, jeśli siła, której nic nie może zatrzymać, spotka się z obiektem, którego nic nie może poruszyć?
Paradoks jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 26-05-14, 07:31   #25
carlcoxxx
 
Avatar carlcoxxx
 
Zarejestrowany: Cze 2013
Postów: 521
Domyślnie

Jeden z nielicznych tematów, na którego aktualizację czekam z niecierpliwością GZ awansów i powodzenia w dalszej grze!
carlcoxxx jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 28-05-14, 18:25   #26
Maludki
 
Zarejestrowany: Cze 2012
Postów: 20
Domyślnie

Gratulacje Tematu :)
Maludki jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 01-06-14, 13:45   #27
Paradoks
 
Zarejestrowany: Kwi 2014
Postów: 42
Domyślnie

Dawno nic nie wrzucałem co było spowodowane brakiem czasu...lub internetu

Kolejne zlecenie eskorty. W przerwie na kawe podczas walki z bandytami uciąłem sobie pogawędke z Franciszkiem na temat jego szefa. Ciekawe czy ta historia jest prawdziwa?

Kod:
"Był Eugieniusz wielka pała
Była wielka lecz nie stała
Radził się więc Erazmusa
Ten wywinął mu psikusa
Pała stała! Jednak była strasznie mała
Taka mała! Że się każda dziewka śmiała"



Cofka, cofka sialala. Na szczęscie akurat wtedy byłem cały dzień w pracy. W przerwie na lunch dowiedziałem się, że ma być exp x2. Planowałem zrobić pg jednak mój internet miał to gdzieś Mimo dziesięciu kicków na sekunde udało mi się zdobyć kilka poziomów




(40bp mikstur mocy)

(40bp mikstur mocy)


Na bagnach zawsze śmierdziało, wystarczył dym z papierosa by jakoś znieść ten zapach. Jednak tego dnia coś mi nie pasowało. Odur był jakiś inny, udałem się więc sprawdzić co to takiego. Natknąłem się na knurzego jeźdzca. Widząc mnie odrazu wziął nogi za pas, nie zdziwiło mnie to, w końcu jestem legendarnym wojem Mimo ciężkiego ekwipunku i setek mikstur w plecaku, zacząłem za nim biec niczym Usain Bolt. Odkryłem siedlisko plugawcyh orków. Chyba nie muszę mówić co zrobiłem z tym faktem?


(20bp mikstur mocy)


O seryjnych zabójstwach w obozie Ideowców ucichło. To idealny moment by wykonać kolejne zlecenie. Pięciuset oficerów zostało zamordowanych. Wydarzenie to zapisało się w historii jako "Noc krwawych toporów"...



Masz na 6 rano do pracy ale do 2 grasz w Altaron? To nic innego jak pewna misja z Raffardem!


Legendarny rycerz robi za chłopca na posyłki. Takie rzeczy tylko w Altaronie xd


Kolejne zlecenie, biedne krasnoludy. No ale cóż, taka praca


(task na oficery i generały, profitando)


Czas przejśc na emeryturę (przynajmniej w tym fachu ). Mordy na krasnoludach skończyły się na dobre.


Wychodząc z carskiej stacji opchnąłem całe badziewie u Saszy, nie potrzebne mi błyskotki z targu za piątke


Proszono mnie również o stan postaci. Ekwipunku pokazywać nie będę bo niema się czym chwalić. Póki nie zrobię blessów to się nie zmieni



Komentujcie, a ja wyruszam na kolejną wyprawę pełną przygód
__________________
Czy byt wszechmogący mógłby stworzyć kamień, którego nigdy nie mógłby podnieść?
Co się stanie, jeśli siła, której nic nie może zatrzymać, spotka się z obiektem, którego nic nie może poruszyć?

Ostatnio edytowane przez Paradoks ; 01-06-14 o 18:32
Paradoks jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 01-06-14, 13:56   #28
WsT
Mistrz Gry
 
Avatar WsT
 
Zarejestrowany: Lut 2010
Postów: 414
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do WsT
Domyślnie

Czekamy na więcej. Tak trzymaj!
__________________
https://discord.gg/ZqAF2xgnRW - Oficjalny Discord Altaronu
https://discordapp.com/invite/2G9ZRTJ - Hertagon Society
WsT jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 01-06-14, 15:02   #29
Walles
 
Avatar Walles
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Skąd: Warszawa
Postów: 978
Domyślnie

Elegancko z każdym nowym postem screeny są co raz to lepsze!. Wiesz do kogo pisać w razie czego.
Walles jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 01-06-14, 15:33   #30
carlcoxxx
 
Avatar carlcoxxx
 
Zarejestrowany: Cze 2013
Postów: 521
Domyślnie

Nie zawodzisz! Jak zwykle fajne ssy okraszone ciekawym komentarzem
Keep up the good work!

pozdrawiam
carlcoxxx jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 
Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 07:31.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin